Reklama

Třes miminka při vyprazdňování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 10:02
Třes miminka pri vyprazdnovani

Holky, mam 5timesicni holcicku na UM. Uz par dni pozoruju, ze vzdy kdyz se vyprazdnuje, tak se 1× zatrepe jakoby mela zimnivi. Hlavne tedy trepe hlavou a rameny.

Dnes po jidle jsem ji dala rihnout na sebe a ona si prdla a pak se 3× zatrepala. Ale nekakala, ma zacpu.

Zazily jste nektera?

Jinak na neurologii jsme byli pred mesicem kvuli zvlastnim pohybum, co delala. EEG ma ciste.

Reklama

Reakce:

vverru
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 03.01.17 10:05

Přijde mi to normální. Zrovna dneska moje 4m to poprvé u kakání taky udělala. Já to občas taky někdy dělám :oops:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 10:11

Ano malý to taky občas dělá :)

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 03.01.17 10:24
@Anonymní píše:
Holky, mam 5timesicni holcicku na UM. Uz par dni pozoruju, ze vzdy kdyz se vyprazdnuje, tak se 1× zatrepe jakoby mela zimnivi. Hlavne tedy trepe hlavou a rameny.

Dnes po jidle jsem ji dala rihnout na sebe a ona si prdla a pak se 3× zatrepala. Ale nekakala, ma zacpu.

Zazily jste nektera?

Jinak na neurologii jsme byli pred mesicem kvuli zvlastnim pohybum, co delala. EEG ma ciste.

Ano, moje mala to dela pri kazdem curani temer od narozeni.Vzdy se jakoby otrepe. Jakoby mela zimnici, jak pises :)
Delala to i prvni dcera, tak tomu nevenuji pozornost

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 03.01.17 10:47

Malej to delal vzdy u curani. Proc to nevim. Ale nic mu nebylo

Janli
Kelišová 5408 příspěvků 9 inzerátů 03.01.17 14:29

Dcerka to dělala pravidelně. Poznali jsme podle toho, že se pokadila. Ještě u toho hodila ksichtík a byla k sežrání :mrgreen:. Občas to udělá i teď, ve dvou letech.

Gaaab
Povídálka 16 příspěvků 31.01.17 10:23

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na podobný problém, dcera bude mít devět měsíců a objevil se u ní pře pár dny třes, první mi to připadalo rozčilením, když se vztekala nebo radovala u jídla, ale zdá se že to dělá čím dál častěji, nejdřív jakoby ztuhne a pak se zatřese. Snažím se to natočit, abych to mohla ukázat doktorce, nemáte s tím někdo zkušenost? Díky.

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 31.01.17 10:26

@Gaaab
Takto to dela ma dcera, nejprve se zakouka a pak se otrepe. Jakoby zimou…
Dela to pri curani, tim jsem si jista…A co jsem pochopila, tak to dela vice deti.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 31.01.17 10:45

Je to naprosto normální. Klid. :kytka:

kyticka86
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 31.01.17 10:57

Mne to delanjedno dvohxe taky. Psala sem i neurolozce, kde chodime a odepsala, ze je to normalni a souvisi to s vyprazdnovanim. I kdyz dcera to obcas udela i vez toho vyprazdneni. Ale pokazde se snazi a ne vzdy ji to vyjde.. trpi zacpou :?

Strecha
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 31.01.17 11:16

Tak muj 2lety syn to taky dela, ale hlavně při rozrušení (např. Když má radost-projede jim jakoby zimnice a natáhne ruce). Také to chci říct neurolozce (na vyšetření ho hnat zatím nechci), mam trochu strach z epilepsie…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama