Miminko ma problémy se spaním a je protivné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 01.01.17 19:22
Miminko ma problémy se spaním a je protivne

Maminky jdu si pro radu. Mam 8mi měsíční holčičku. Uz od malicka mame problémy s usinanim a spaním. V noci se budí se budí co hodinu brekem. Prez den usne jen v kocarku nebo ji musím udrncat. Usne treba na pul hodinky a pak je za pul hodiny protivna, az do te doby než se uraci jít znovu spat. A ted se nam přidala závislost na mamince. Myslite ze to muze byt zoubkama? A nenapadá vas na to neco? Dekuji za rady.

Reakce:

Love.dream
Kecalka 136 příspěvků 01.01.17 19:30

Muze to byt cokoliv, kaudy mesic ma sve obdobi nebo i zoubky. Muze jen vyzadovat pritomnost maminky, protoze vy jste pro ni ta jedinecna osoba. Zkousela jste treba satek ci nositko?

Love.dream
Kecalka 136 příspěvků 01.01.17 19:31

Tim nechci nic sanozrejme vnucovat

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 01.01.17 19:33

Nositko jsem zkoušela. Kdyz byla malá tak jsem s ni vybehla a sebehla 3× schody kdyz uz to jinak neslo a spinkala. Ted uz na ni ale nositko nezabírá. :(

Love.dream
Kecalka 136 příspěvků 01.01.17 19:39

@sloniiik zkuste si pujcit od nekoho jeste satek, treba je nositko uz nepohodlne. Jinak asi nic moc neporadim. Mozna jen jeste skakat na balone. Tak mam protivku, tohle obcas zabere. To plakani a protiveni je nekdy uz moc narocne a jeste kdyz nic nezabira.. :(

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 01.01.17 19:42

Mě se takhle dcera chovala, když jsem s ní nebyla pár dní venku (třeba kvůli plískanici nebo mi nebylo dobře). Jakmile jsem najela na 100% pravidelný režim včetně každodenních procházek, trvajících minimálně dvě hodiny dopoledne a dvě odpoledne, tak se to srovnalo… :nevim:

Herminator
Stálice 59 příspěvků 01.01.17 20:31

Mám urvance taky doma. zezacatku to bylo silnou kolikou, ta ale po minula a řvani ne.
Nepomáhalo nám vůbec, ale vubec nic. kočár, nosítka, satky, houpaní, drndani, chování, prso, máma, táta, společně spaní atd atd atd… až jednou když už jsem šíleně padala na hubude prijela tchyně. Vzala si ho na spaní do ložnice, me s manželem vyhnala ven a nechala ho korigovaneji a nezneji rvat v postýlce. za dva dny co jsme chodili ven s manželem a ona hlídala, se naše dítko proměnilo v modrookeho miláčka, spokojeného hodného a konečně vyspinkaneho!!! nejsem zastáncem metod řvani, ale nám to pomáhá když už je po bolistkach a není cesta nikam jinam. Netrvá to nikdy dlouho, většinou jen den a pak je to zase v pohodě. Z držte se, prosím, vsichní hnusných a odsuzujicich komentářů. nespala jsem několik měsíců a to jsem mela silnou chudokrevnost po těhotenství a byla celý dny na malého sama. kdo nezažil totálně nespavost dítě, nemůže pochopit jak to dítě vypadá samo o sobě a jak jste na tom vy. dekuju

Lidym
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 3 inzeráty 01.01.17 20:58

@Herminator Chápu tě, taky jsem byla zoufalá i tohle jsem zkoušela, ale u nás pomohl jen čas a přestat v noci kojit.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 01.01.17 21:54

Kazdemu může pomoc neco jineho. ale je to fakt na palici když dítě nespi :zed:
a ani to dítě není úplně v pohode.
Je potřeba to nějak prostě prozkoušet vyřešit a nedat na okolí a řeči. když to zabere a s výsledkem jsou spokojeni oba, tak je každé řešení prostě v tu chvíli správne.

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 02.01.17 10:52

Metodu vyplakani jsem zkoušela. Ale malá se vždycky rozervala a chytla hysterak. A ja vas plne chapu. Clovek zkusí uz úplne vsechno aby si odpočinul.:( asi vyzkousim jeste ten šátek.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 02.01.17 14:41

Vok tak taky měl zachvaty, ale to je opravdu pro silné povahy nebo pro úplné zoufalce :D
satek pomáhá hodně maminkám. akorát pak je problém s odložením a odvykanim. sestra to tak dělala a přestato bylo těžší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >