Děti a rachejtle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 31.12.16 19:31
Děti a rachejtle

Ahoj, mám doma skoro ročního synka a ze dneška mám celkem obavu. Má hrozně lehké spaní, už po druhé uspávám, protože mi ho vzbudili petardama :roll: Jak to mají vaše dítka?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20813 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 19:36

Naštěstí jim to nevadí. Mladší už spí, nespala odpoledne tak vytuhla v 19 hodin. Starší tu leží a kouká na pohádky, ale ne kvůli peterdám, ty jsou mu šumák.

Lelio
Kelišová 5906 příspěvků 31.12.16 19:40

Uspavam rocni a taky se desim. Hlavne vstava stale minimalne 4× na kojeni, za ticha zase usne, ale dnes cekam i nekolikahodinove uspavani..

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 31.12.16 19:43

@Lelio Jeee ahoj :D Takze jsme na tom podobne :? Maly je na prsu obycejne v noci tez nonstop pomalu, to mi neva, ale ten dnesek… :zed: No uvidime… @Aspera Tak to zavidim :mrgreen:

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 31.12.16 19:43

Taky jsem se toho bála minulý rok, když bylo malé rok a také ji to probudilo, prostě brát to jako výjimečný stav a být malému kdykoliv po ruce. Já také tenkrát byla u malé a dala jí pocítit, že ať se děje cokoliv, nemusí se bát, protože jsem tady.
Fakt holt vydržet, držím palečky :hug:

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 31.12.16 19:44

A i když je malé dva roky, tak také jsem zvědavá, jestli ji to probudí nebo ne, ale ať tak, či tak, tak zase budu po ruce a prsíkem se může uklidňovat. :mrgreen:

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 31.12.16 19:46

Zrovna taky řeším, mlaďas se bojí a kniká.. jsou to rány, právě jsem ho uložila a jsem zvědavá jestli zabere. Ale půlnoc to jistí, sousedi dělaj vždycky půlhodinový ohňostroj pár metrů od nás a to jsou velké rány. Kluk má též slabé spaní.. akorát když se probere v noci tak pak už nespí.. takže dneska mám noční šichtu do rána :think: no co naděláme, jednou za rok se to dá vydržet :think:

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 31.12.16 19:49

TAk náš dvouletý má prožívá teď už 3.Silvestra, tak uvidíme, ale ač míval taky celkem lehké spaní(nyní se to dost zlepšilo),tak zrovna ty rachejtle ho nevzbudili ani první, ani druhý Silvestr, což jsem se dost divila, protože ty rány hned u baráku, to by spolehlivě vzbudilo určitě mě. teĎ šel spinkat a vypadá to dobře, teď ještě aby ho to nevzbudilo v noci.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17440 příspěvků 20 inzerátů 31.12.16 19:49

@cucik14 Děti mají spaní po mne. Já vloni ohňostroj ani nepostřehla a to se sousedi pravidelně pyrotechnikou zásobují. :lol: :lol:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5532 příspěvků 31.12.16 19:50

Tak tohleto mi nenapadalo resit, malymu bylo loni na silvestra 9 mesicu a nic to s nim nedelalo a to bydlime ve ctvrti kde s petardama decka behaj uz od mikulase, vetsi starost sem mela o psa aby se nebal :nevim:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 19:52

Holky, zkuste dát kousek ditiadenu, radí to hodně lidí :think:

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8370 příspěvků 31.12.16 19:53

Syn se nikdy nevzbudil…

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 31.12.16 19:55

Starší měl také lehké spaní, tak jsem šla spát prostě s ním, chytil mě za ruku a zase spal. Silvestr jinak nijak neslavíme, tak jsem aspoň byla vyspalá. Loni to třeba vzbudilo hlavně mě :mrgreen:

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 31.12.16 19:58

V roce měla období, kdy se zrovna těchto věcí strašně bála, takže jsme spali v garáži :oops: :mrgreen:

Aspera
Generální žvanilka 20813 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 20:00
@cucik14 píše:
@Lelio Jeee ahoj :D Takze jsme na tom podobne :? Maly je na prsu obycejne v noci tez nonstop pomalu, to mi neva, ale ten dnesek… :zed: No uvidime… @Aspera Tak to zavidim :mrgreen:

Rok jsem musela chodit do postele se synem a nesměla vstát, tak si to teď i užívám.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >