Reklama

Uspávání na noc v 5 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikolHonzik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 00:01
Uspávání na noc v 5.mesicich

Maminky, jdu si k vám pro radu. Můj syn (5 měsíců) je zvyklý usínat v autosedačce metodou houpání. Bohužel mi z autosedačky začíná růst :( jak ho naučit jinak usínat? Zkoušela jsem ho nechat v postýlce a za 10 min hysterický pláč že tam být nechce a ani spát.. zkoušela jsem placat po zadečku, taky nezabírá. Na rukou ho uspávat nechci, také jsem to zkoušela ale po položení do postýlky se okamžitě vzbudi a neusne. Nějaké zaručené rady? :,( :nevim:

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3045 příspěvků 29.12.16 00:16

Hopsani na mici, nebo sedacka Cybex Alton, ta je do 13kg a synovi je jeste nyni…

Ja bych jeste 2-3 mesice pockala a pak bych ho naucila usinat v postylce. Mam to cerstve za sebou u desetimesicniho a trvalo to asi 4 noci, kdy jsem u nej sedela, protoze plakal a v postylce usnout nechtel, ale ted uz hajne a do 10min. (jsem tam s nim) spinka.

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 29.12.16 07:19

@NikolHonzik naše dvojčata přes den (když spí doma a né v kočárku)tak jedině ve vajíčku a to mají 16m :lol: pořád se vejdou a nechtějí jinak, tak jim to neberu, protože to je můžu dát i na balkon na vzduch. Klidně ještě čekejte a postupně zkoušejte, zvykejte na postýlku.

pomeranca
Extra třída :D 10700 příspěvků 29.12.16 08:07

Co vzít k sobě do postele?

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 29.12.16 08:44

Já bych asi taky zkusila to hopsání na míči, nebo hacku - ale tam teda nevím, jak to s takhle věším dítětem je.

Dcera byla v kolébce až do cca 9m, neměla tendenci vylézat a líbilo se jí to houpání :D

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 08:57
@NikolHonzik píše:
Maminky, jdu si k vám pro radu. Můj syn (5 měsíců) je zvyklý usínat v autosedačce metodou houpání. Bohužel mi z autosedačky začíná růst :( jak ho naučit jinak usínat? Zkoušela jsem ho nechat v postýlce a za 10 min hysterický pláč že tam být nechce a ani spát.. zkoušela jsem placat po zadečku, taky nezabírá. Na rukou ho uspávat nechci, také jsem to zkoušela ale po položení do postýlky se okamžitě vzbudi a neusne. Nějaké zaručené rady? :,( :nevim:

dej ho do normalni postýlky a udelej riatual - vykoupat, nakrmit, ponynat dat do jeho postýlky idealne do jeho pokojicku, dat pusu zapnout usinacka a odejit na tohle kdyz najedes od samého zacatku tak mas po problemu a verim, ze i když s tim tedka zacnes tak ze se to ujme ;)

NikolHonzik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 20:37

Holky děkuji za rady :)
A na posteli se mnou jsem to taky zkusila ale neprošlo.. :? Takže zkusím nejdříve ten rituál a pak podle toho budu přemýšlet co dál :palec:

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 30.12.16 20:45

…my máme s dvojčaty od narození pevný režim. Je to pakárna :lol: :roll: ale u nás funuje. Každý den je stejný, vše se děje ve stejné časy ať měli 4m nebo teď už 14m. Takže např. odpo. v 16:30 je kaše a v 17:30 se chystáme do postýlek. Hrajou si ještě v postýlce se „spacíma“plyšákama ale hlavně hledí na mě jak uklízím pokojík, chodím okolo, vytírám, někdy i vysávám, utírám co zapatlali, leštím, skládám pleny…a tak si na to zvykli, jak pořád přicházím, odcházim z pokojíku, že sami usínají, jen je občas pootočím, zakryju, pohladím, průběžně zhasínám lampičky, ztišuju televizi. Pořád na ně mluvím at ví, že tam jsem i když třeba ve vedlejším pokoji.
Tak hodně štěstí přeju, ať se dří.

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 31.12.16 13:26

@NikolHonzik My taky zhruba do 5 měsíci uspávali, ale zase v zavinovačce a na balonu. V té době už měl drobek skoro 8 kg, takže paráda. Odjeli jsme na víkend k babičce, kam jsem balon rozhodně brát nechtěla a říkala si, že už to není možný. První večer jsme uspávala na kolenou, ale druhý jsem ho položila vedle sebe, pustila z chůvičky ukolébavku, držela ho za ruku a usnul. Skákala jsem metr do vzduchu. Doma jsme pak balon už nevytáhli. Možná zkusit změnit místo, ale to, co zabralo nám, nemusí zabrat všem. Ale za pokus to určitě stojí. Jinak rituál je určitě super věc, ať ví prcek, kdy se jde do hajan. Držím palce ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama