Reklama

Postýlka pro roční dítě

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 31.12.16 13:21
Postýlka pro roční dítě

Milé maminky,

v lednu bude našemu prckovi rok a jeho stávající postýlka už je pro něj nevyhovující. Začíná se stavět a postýlka má slabší rošt a celkově je taková vachrlatější - dostali jsme ji po synovci. Takže přemýšlíme jakou další postýlku pořídit. Moje mamka prý někde viděla už klasickou dětskou postýlku, ale s vysokou zábranou, jakou mají ty pro miminka. Já takovou ale nikde nemůžu najít, jen s těmi nižšími, ale přes to nám to dítě přepadne nebo vypadne úplně. Máte prosím s tím zkušenost? Malou postýlku už se mi moc kupovat nechce, když to bude už jen na chvíli.

Moc děkuju za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 31.12.16 13:44

Ja mam rocni dite a neumim si predstavit, ze by spal v postylce jako je na obrazku. Syn jeste potrebeje spryncle.
I kdyz vyfocena postylka je hezka, ale my s ni jeste pockame.

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 31.12.16 13:44

Asi záleží na dítěti, já bych do téhle nedala v roce ani jednoho, protože se tak mrcasili, že by padali na zem. Mladšímu je 2,5 a ještě pořád v postýlce je a asi bude ještě do léta, kdy mu budou 3. Měří 99 cm.

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 31.12.16 13:54

@Tamtama já právě ty nízké sprycle taky nechci, jen že jsem nenašla nic jiného než na tom obrázku :roll: a tvůj syn 2,5 je ještě v té malé postýlce? Není obouchany? Mi přijde, že už je na toho našeho malá a to má 85 cm

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 31.12.16 13:56

My meli treba spruslovou, ale rozmer 140×70cm a byla predelatelna-sprusle se odstranily a byla z toho postel klasickeho vzezreni, hezky nizko u zeme. Tvoje vybrana vypada pekne, ale muze to byt jeste brzo, dite bude vylezat a ty se picnes, nesla bych do toho. Poradne tu starou utahni a bude, aby nevydrzela stojici parkilovy dite, to by musela byt v jinem stavu, nez jen po synovci.

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 31.12.16 14:00

@Ppawlusha obouchaný není, má tam ještě kousek rezervu :lol: a vejde se tam s ním asi 10 plyšáků, které ke spaní nutně potřebuje :mrgreen:

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 31.12.16 14:00
@pedigka píše:
Ja mam rocni dite a neumim si predstavit, ze by spal v postylce jako je na obrazku. Syn jeste potrebeje spryncle.
I kdyz vyfocena postylka je hezka, ale my s ni jeste pockame.

Naprostý souhlas :palec:

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 31.12.16 14:02

@zuzouš to jo, naše postýlka je ikeácká po dvou dětech, starší ji tak zřídil, že na jedné straně už nejsou žádné šprušle a utahuju ji jednou týdně

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 31.12.16 14:06

@zuzouš koukám, že jsem to napsala tak, že to vypadá, ze bych chtěla tu postýlku na obrázku, přitom to mělo být tak, že jinou než tuhle nemůžu najít :lol: tu starou utáhnout už právě moc nejde, neměly jsme k tomu originální šrouby, takze je tchán dělal a nedrží to úplně. Navíc postýlka není úplně kvalitní, je taková forova. Což u mimina nevadilo, ale teď už se bojím

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 31.12.16 14:11

Mi mame klasickou postylku od narozeni, ted mu budou 2 roky a vejde se tam uplne v pohode (postylka ma 120cm na delku) pocitam ze este aspon pul roku- rok mu vydrzi. Ted sme akorat odmontovali jednu stranu aby moh slejzat sam. Rocni dite si nedovedu predstavit v postylce co je na obrazku :nevim:

Markétka90
Kecalka 400 příspěvků 2 inzeráty 31.12.16 14:15

My dali přesně tu co je na obrázku v 18 mesich, malá se v postylce pořád mlatila a v noci hodně knourala

Markétka90
Kecalka 400 příspěvků 2 inzeráty 31.12.16 14:17

Akorát zabranu udělal manžel sám, delší a vyšší

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 31.12.16 14:26
@Ppawlusha píše:
@zuzouš koukám, že jsem to napsala tak, že to vypadá, ze bych chtěla tu postýlku na obrázku, přitom to mělo být tak, že jinou než tuhle nemůžu najít :lol: tu starou utáhnout už právě moc nejde, neměly jsme k tomu originální šrouby, takze je tchán dělal a nedrží to úplně. Navíc postýlka není úplně kvalitní, je taková forova. Což u mimina nevadilo, ale teď už se bojím

Ja jinou postylku nemuzu hodnotit, protoze nevim, jakou myslis. Znam jen tu klasickou pro miminka nebo tu, co je na obrazku.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 14:33

@Ppawlusha Co koupit bazarovou Scarlet s vyndavacíma šprušlema? Investice okolo tisícovky a pak ještě prodáš, případně použiješ na druhé. Kluk v podobné spal skoro do tří let (je teda drobný), unesla i mně + kluka plus mimino.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 31.12.16 14:39

Klidně bych už vzala tu, co je na obrázku, obě moje děti šly do podobné kolem roku a půl a zvládly by to klidně už dřív. Nechápu, jak může někdo nechat třeba dvouleté dítě v malé postýlce se špruclema, vždyť se při přelézání v takové výšce může zranit, z takovéto bez problémů bezpečně vyleze.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama