Reklama

Amoksiklav u 6měsíčního, kdy zabral?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 01.01.17 15:24
Amoksiklav´kdy zabral?

Dobrý den, mám temer 6m mimi ted bereme 5den amoksiklav na zanet pruduek.Chci se zeptat kdy vam zabral? Nám stale nic moc pokud nespime tak placeme :nevim:

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 01.01.17 15:25

Zabral mi po druhém prášku.

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 01.01.17 15:33

Mel by zabrat po 2-3 dnech maximalne. Ale tak plac muze byt zpusoben i jinymi duvody, pokud je mimco bez teplot, muze ho z atb bolet brisko, muze mit ucpany nos ci jine nepohodli.
Kdy jste byli naposled na kontrole?

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 15:46

@evíček 84 antibiotika zabírají do 48 hodin..pokud nenastane 3. den zlepšení, nezabraly.. Důvody mohou být dva.. bakterie, co způsobila onemocnění je na účinnou látku rezistentní a nijak jí nevadí v množení a růstu, druhá možnost je, že infekce není bakteriální, ale virová a na tu jsou antibiotika zbytečná a neúčinná, jen zbytečně zatěžují játra a ledviny a ničí vlastní střevní mikrofloru nutnou pro správnou funkci imunitního systému. Zítra bych šla k doktorce.. Trvala bych na vyšetření CRP (ukazatel zda jde o virozu nebo bakteriální infekci) a pokud by chtěla doktorka nasazovat antibiotika jiná, tak bych trvala na stěru a kultivaci.. výsledek je za 24 hodin, to už vydržíte, než zase nasadit něco neúčinného.. Hodně štěstí, at je broučkovi brzo líp.

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 16:53

Chtěla bych se zeptat, beru amoksiklav již 4. den na zánět průdušek, ale stále kašlu, je to normální?

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 01.01.17 17:33

@Helileli byly jme jen ve stredu s tim kaslem pak mame dojit ve stredu.No to brisko si myslim ze je fakt pac i dost kadi ale to muze byt orave po ATB

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 01.01.17 17:34

@Hanka253 jako uz nesype kasel pretrvava ale to je asi normalni jen place asi boleni briska

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 01.01.17 17:36

@evíček 84 tak to bude asi opravdu tim briskem, nevim, jak je to s probiotiky pri brani atb, ale urcite bych neco poridila minimalne po dobrani, aby se strevo zase uklidnilo.

heia
Kecalka 150 příspěvků 01.01.17 17:52
@Maddi-Jane píše:
Chtěla bych se zeptat, beru amoksiklav již 4. den na zánět průdušek, ale stále kašlu, je to normální?

Jestli je to normální, nevím, ale já jsem přestala kašlat zhruba osmý den při braní Amoksiklavu.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 01.01.17 18:09

@heia tak to jsu zvedava zda to bude i u stepánka tak kez by :think:

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 07:10
@heia píše:
Jestli je to normální, nevím, ale já jsem přestala kašlat zhruba osmý den při braní Amoksiklavu.

ty jo to asi nepřežiju, přes den je to celkem ok, ale v noci vůbec nespím a to jsem těhotná, bojím se, abych neublížila mimču, nemáš nějaký tip na něco proti dráždivému nočnímu kašli v těhotenství? dík

heia
Kecalka 150 příspěvků 02.01.17 09:29

@Maddi-Jane
Zkus přírodní jitrocelový sirup, příp. by měl být OK i sirup Stopkašel od Dr. Weisse, ten je z jitrocele a čtyř dalších bylinek, bohužel už jsem vyhodila krabičku s příbalovým letákem, ale myslím, že by měl být OK i v těhotenství, ale to ti když tak potvrdí v lékárně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama