Neznáte někdo tento alkohol?

2170
26.6.20 17:05

Neznáte to někdo?

Ahojky, neznáte někdo tady ten alkohol? Mělo by to být víno je to psané na sklince, teď to tu piju, má to barvu jak Cola a takovou láhev, vůbec nevím kde jsme k ní přišli :mrgreen: dá se to koupit u nás? Kolik stojí? Pije to tu někdo? O nic nejde, jen tě mě to zajímavá ze zvědavosti, má to opravdu zvláštní originální výraznou chuť. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24382
26.6.20 17:11

To je normální Portské :nevim: takové koncentrované víno https://cs.m.wikipedia.org/…A9_v%C3%ADno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5978
26.6.20 17:11

Jo, to je něco jako portský víno, dá se sehnat téměř všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
26.6.20 17:12

Něco na způsob portského tj hodně sladké a k 20 procentům alkoholu… O hodně silnější než víno tak pozor. A je to standartní alkohol mají to všude Tesco, Kaufland Albert atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7155
26.6.20 17:14

Prodávají to skoro všude. Těžké kořeněné víno. Pěkný bolehlav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
26.6.20 17:16

@karkarka potvrzují.. jednou jsme to pily s holkama jako víno vypila jsem za večer a noc 3 skleničky ( dvojky) a druhej den jsem blila jak Alík :poblion: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
26.6.20 17:17

Portske, jak pisou holky, takove radoby lepsi. Dobra je sklinka k dezertu, ale neprehanela bych to, rano bys trpela :lol: ja jdu radsi na pivo :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
26.6.20 18:42

Portské, hodí se výborně na vaření. Dávám ho k hovězím masu při pečení, ideální ochucovadlo :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15177
26.6.20 19:02

Je vyborne, ale jak pisou holky, jedna sklinka staci :lol: roky si ho kupujem s manželem na pekne vecery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2170
26.6.20 19:29
@pikola píše:
To je normální Portské :nevim: takové koncentrované víno https://cs.m.wikipedia.org/…A9_v%C3%ADno
@bjetuschka píše:
Jo, to je něco jako portský víno, dá se sehnat téměř všude.
@ludmilaadamkova píše:
Něco na způsob portského tj hodně sladké a k 20 procentům alkoholu… O hodně silnější než víno tak pozor. A je to standartní alkohol mají to všude Tesco, Kaufland Albert atd…
@karkarka píše:
Prodávají to skoro všude. Těžké kořeněné víno. Pěkný bolehlav.
@unuděná píše:
Portske, jak pisou holky, takove radoby lepsi. Dobra je sklinka k dezertu, ale neprehanela bych to, rano bys trpela :lol: ja jdu radsi na pivo :mavam:
@Heivka píše:
Portské, hodí se výborně na vaření. Dávám ho k hovězím masu při pečení, ideální ochucovadlo :*
@Margery píše:
Je vyborne, ale jak pisou holky, jedna sklinka staci :lol: roky si ho kupujem s manželem na pekne vecery.

Děvčata, moc děkuju, měli jsme to jen trošku zhruba třetinku, tak jsem si řekla že to dožahnu, ale já teda piju sladké bílé, je fakt, že tohle bylo na mě moc těžký, vypila jsem asi deci a zbytek vylila, fakt se to nedalo, červené nepiju vůbec a tady ta chut je fakt těžká, mě nenapadlo, že je to portský :D si říkám buhví jaká je to lahvinka :D každopádně moc děkuju, aspon jsem o něco chytřejší a vím, co určitě nekupovat, raději pruhledné láhve :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1071
26.6.20 21:03

@pikola tohle portske neni. Nazev je zavadejici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
26.6.20 21:11
@xkoup21 píše:
@pikola tohle portske neni. Nazev je zavadejici.

Nojo, asi jako Bohemka neni sampanske :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama