Nic mi nechutná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peckova
Stálice 82 příspěvků 26.12.18 20:07
Nic mi nechutná

Zdravím, asi jsem divná, ale skoro nic mi nechutná. Nejím ani běžný věci jako třeba řízky. Do jídla se musím vyloženě nutit a nemám z jídla potěšení. Je na tom někdo podobně nebo jsem jediná?

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4323 příspěvků 26.12.18 20:10

Jako dite jaks to mela?vis kdy to zacalo?

Kriss Tina
Kelišová 6966 příspěvků 26.12.18 20:13

Těhotná nejsi?

lachtanice86
Kelišová 6874 příspěvků 26.12.18 20:19

@peckova řízky nejím už roky, cca 15let. Nechutná mi to. A já mám většinou období kdy nejim skoro nic a pak to přejde. Nebo ujizdim jen na něčem.

sediza
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 26.12.18 20:39

Taky si na máločem pochutnám. Nejím toho strašně moc. Už jako dítě jsem byla vybíravá. Od školky nejím máslo a většinu vařené zeleniny. Teď je to jestě horší. Nechutná mi skoro nic nezdravého. Nejím bonbony, dorty, čokoládu, občas sním sušenky, ale požitek nula. Z masa jím jen drůbež a mořské plody a lososa. Jednou za x měsíců narazím na něco, na čem si opravdu pochutnám. Vysledovala jsem, že to souvisí s pohybovou aktivitou.

iiiv
Extra třída :D 11039 příspěvků 26.12.18 20:42

já mám bohužel opačný problém :lol:

Tarjei
Závislačka 4323 příspěvků 26.12.18 20:45

@iiiv :D jo, taky jsem pozitkar. Ale to je asi dane zalozenim.. ovsem jidlo taky souvisí s psychikou… kdyz jsem zila ve stresu, ze vseho me bolelo břicho, nemohla jsem se moc najíst. A ted se cpu jako drevorubec ze jsem v pohode.

LE.nova
Kecalka 268 příspěvků 26.12.18 20:48

Mám to stejně. Za poslední rok jsem nejedla nic, co bych snědla vyloženě s chutí. Jim, abych neměla hlad, ale je mi vlastně jedno co a jakmile zazenu hlad, nemam problem nechat treba pulku talire jidla. Jsem na rodičovské, takže musím denně vařit, což je nejhorší, protože nemám na nic chuť a hrozně mě nebaví vymyslet, co vařit…

sediza
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 26.12.18 20:50

Pamatuji se, že jíst mě nejvíce otravovalo na vejšce. Potřebovala jsem se učit a ne travit čas připravou jídla a samotným jezením. Takžr souhlas s @LE.nova vaření je hrůza.

venulka1
Kecalka 319 příspěvků 26.12.18 20:55

Mam to tak taky jsou dny kdy si na jidlo vylozene nevzpomenu a ani nemam hlad kdyz si nandam jidlo nutim se do toho jsme hodne vybiravi my i deti jedem hlavne zeleninu ovoce libove maso nedovno jsme resili ze by nam stacil rohlik s necim ke snidani k obedu nejaka zelenina vecer smootie ale i tak vylozene chut ze bych slintala treba po svickove nebo necem tak to vubec ne a prijde mi to s vekem ze co jsem starsi tim je to omezenejsi letos ani na vánoce jsme prehnane nakupovali nepekli a jeste toho vic jak pulka zustala a uz nemam chut si to dat znova

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 26.12.18 20:56

@peckova zkusila jsi nějaký doplňky na podporu chuti k jídlu? Béčko, myslím 12… Asi by ničemu nevadil B-komplex. Prý i železo. Rybí tuk. Nech si třeba zjistit, jestli nemáš něčeho nedostatek. Může to souviset

podaji
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 2 inzeráty 26.12.18 21:09
@LE.nova
@LE.nova píše:
Mám to stejně. Za poslední rok jsem nejedla nic, co bych snědla vyloženě s chutí. Jim, abych neměla hlad, ale je mi vlastně jedno co a jakmile zazenu hlad, nemam problem nechat treba pulku talire jidla. Jsem na rodičovské, takže musím denně vařit, což je nejhorší, protože nemám na nic chuť a hrozně mě nebaví vymyslet, co vařit…

Mám to stejně jako tady @LE.nova už před dětmi jsem si hlídala jídlo. Po prvním porodu bylo nechutenství cca půl roku. Teď po druhém porodu jsem pulroku a nechutenství extrémní. Málokdy mám hlad ale jíst musím mám dvě děti že jo…je to asi i tím že v noci pořád vstávám kvůli malému. Těšila jsem se jak si dám ten salát a tu obalovanou rybu a nakonec jsem snědla pár soust. No už si toho všimnul i manžel páč je mě všechno velký a jsem kost a kůže. Anorexie to není. Ráda si dám dobré jídlo ale jaksi jen vrabčí porce :nevim:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >