Co vám udělalo největší radost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marcyy
Stálice 61 příspěvků 26.12.18 19:17
Co vám udělalo největší radost?

Co vam udelalo letos nejvetsi radost? rok uz se blizi ke konci a do noveho brzy vstoupime…tak je neco s cim se chcete treba podelit?

Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 26.12.18 19:20

Porodila jsem krásnou a zdravou holčičku. :srdce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 26.12.18 19:26

Toho je hodně, mám radost ze svých dětí, mám radost, že jsem se během půl roku stala trojnásobnou tetou a že jsem v pohodě otěhotněla. Že nás nikdo neopustil a jen přibýváme.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 26.12.18 19:29

je to už dýl,ale návrat přítele,ve škole lepší praxe,mamka si našla novou práci a je v ní spokojená.. je toho celkem dost,ale tohle by mě stačilo :hearts:

lamicina
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 26.12.18 19:35

nejvíc opakovaně dobré výsledky cytologie (loni katastrofen), zlepšení imuty mojí i dětí a pořad autorského čtení dcery a její první samostatný koncert.

oliš
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 26.12.18 19:38

Že mi nikdo neumřel,jsme zdraví,starší dcera konečně dodělala školu a pracuje a hlavně,je spokojená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:48

Nasla jsem praci snu. Splnila mi vse, po cem jsem touzila

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 26.12.18 19:50

Vydřela jsem si postavu snů, zásnuby, otěhotněla jsem (potřetí) :mrgreen: dala si do pořádku zuby, koupila nový mobil, kávovar, byli jsme na dovolené … prostě jsme zvládli další rok ve zdraví a s láskou… A už se těším na příští rok :srdce: zas mě čeká ta makacka za postavou :lol:

sloninka
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 26.12.18 19:51

Dcera se bude vdávat za fajn kluka. Všichni, na kterých mi záleží jsou relativně zdraví. Získala jsem dobrou práci.

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 26.12.18 20:17

Narodila se nam dcera

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 26.12.18 22:15

Že mi byl svěřen syn do péče. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >