Nidace nebo menstruace

Anonymní
9.12.20 16:29

Nidace nebo menstruace

Včera jsem začala krvácet a tak jsem si myslela že mám menstruaci, ale je to takové slabší a pak chvílemi silnější, žádné kusy krve ze mě neodcházejí, ale na menstruaci je ještě brzy abych měla…

Měl jste někdo silnou nidaci? Popřípadě jak dlouho trvala? To je asi poprvé kdy nedokážu rozeznat, zda mám menstruaci nebo něco jiného

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
457
9.12.20 17:33

Hele z vlastni zkusenosti, jakmile se clovek zacne snazit, deje se mu spousta veci, ktere pred tim neregistroval. Zalezi asi jak moc driv to krvaceni prislo a vsechno je samozrejme mozne, ale vetsi pravděpodobnost je, ze ti začala normalni ms. Nidacni krvaceni se u velkeho mnozstvi zen vubec neprojeví a kdyz uz, tak z velke vetsiny se jedna o jednorazove zaspineni krve s hlenem, nikoliv vylozene krvácení. Vyjimky najdes urcite na vsechno, včetně zen s pseudomenstruaci u tehotenstvi, ale spis bych tipovala pomaleji se rozjizdejici menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
9.12.20 18:48

Já měla nidaci, začala mi asi sedmý den po ovulaci (měřila jsem BT). Začala jako normální MS, trvala dva dny, akorát bez křečí, bez bolesti. Používala jsem normálně tampony, bylo to docela silné, ale na normální MS docela slabé :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.2.21 18:00

Nidace vs rozjíždějící ms

Ahoj holky, mohu být těhu? Posledni ms dorazila 20.1 a trvala 6 dní jako vždy. 28.1. jsem byla na gynekologii a paní doktorka říkala, že teď přijde ovulace. Ještě ten den jsme se milovali a od té doby denně i dvakrát až do teď. Cyklus mám tak 26 dní a od 30.1 se mi nalevala prsa. Včera rano 12.2, jsem začala špinit urputna bolest hlavy, podbrisku, jak při ms, prsa stále větší, dnes přes den stale spineni a vecer již krev, pár kapek, ale bolesti v podbrisku leva strana i prava strana. Je mi 25, přítel je mladší, paní doktorka tvrdí, že je ideální situace k otěhotnění. Mam strach, že to není nidace, ale ms. Většinou mám menstruaci silnou a netrpim na takové předčasné špinění. Úplně pravidelny cyklus nemam, je to plus mínus 2 dny. Prosím o radu, diky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 19:48

@Paja261 a co chceš konkrétně slyšet za radu??? Těhotná být samozřejmě můžeš ale taky nemusíš… Na to tady bohužel nikdo křišťálovou kouli nemá :nevim: bohužel když se člověk hodně snaží a hodně si to přeje tak se hodně pozoruje a všechno vnímá jako příznaky. Nezbývá než počkat… 100 lidi ti tu napíše že být těhotná můžeš ale nikdo ti to zaručit nemůže. Udělej si test a čekej jestli nedorazí menstruace… A pokud dorazí tak se budete snažit dál, nebudete první ani poslední ;) ;) Jinak já sem na sobě tedy nikdy žádnou nidaci nezpozorovala a i kdyby to u tebe nidace byla stejně ti nezaručí těhotenství a můžeš normálně dostat ms. Držím palce :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 08:14

Podle mě je to MS. Muze klidně dorazit dřív. Jestli jsi se trochu nervovala, tak nervy udělaly svoje. Mluvím z vlastní zkušenosti. Strašně jsem si vždy přála, aby to byla nidace. Ale vždy to byla MS. Díky nervům si chodila kdy chtěla a většinou byla že začátku slabší, klidně i 4 dny než se rozjela. Někdy jsem měla jen nahnědlý výtok a stejně to nidace nebyla, vždy se to rozjelo v MS. Jednou jsem nidaci teda zažila ale to bylo slabounké zašpinění 2 dny po sobě. Pak už nic. Jenže to pak stejně v půlce tehu nedopadlo. V první řadě to chce klid. Slyším to od gynekologa i psycholožky. Nervy rozhodí cyklus, protože stresový hormon ovlivňuje produkci progesteronu. Těžko se to dělá nestresovat se, ale je to tak. Držím palce, ať se brzy dočkáš.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 13:37

Zakladatelko, rozjela se MS?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat