Nikde není místo - Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pidatko
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 02.09.10 20:06
Nikde není místo - Liberec

Ahojky,
tak i já si jdu postěžovat. Začátkem srpna jsme se přestěhovali přes půl republiky. Hned v srpnu jsem začala řešit školky a bohužel všude dovolená. V půli srpna mi školky dali všude zamítavou odpověď. Jako blázen jsem obvolala všechny školky v Liberci i okolí a všude plno. Synovi už jsou 4 roky a vloni chodil do školky v bývalém bydlišti. Zdá se mi to celkem nespravedlivý. Co když bych musela ihned nastoupit do práce? Tenhle systém je fakt na … NIC ( slabé slovo)!
Neregistrujete někde místečko volné místečko nebo nebudete odhlašovat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mroe
Extra třída :D 14577 příspěvků 02.09.10 20:16

Radu nemam. Jen musim rict, ze my se stehovali do Prahy zacatkem cervence a v kvetnu jsem uz prihlasila ditko do jesli. Meli jsme stesti, ze nam verili a ditko nam vzali ackoli jsme si trvale bydliste presunuli samozrejme az po nastehovani… ted uz by to takto neslo, previs deti je hrozne velky… Jen diky tomuto jsem mohla nastoupit do prace… jenze ja jsem planovacka, nekdy to neni spatne :wink: ale souhlasim, ze tak jak to je , to mirne receno nevyhovuje… u nas chybi tolik mist, az to hezke neni a mesto s tim nema zajem cokoli delat :cert: vsak si to matky nejak zaridi, ze :cert: :cert: :cert: :cert:

yweta
Závislačka 4159 příspěvků 02.09.10 20:32

Vydrž chvíli…od ledna 2011 by měla být otevřená nová školka na Gagarince… kdysi tam byla,pak z toho s velkou slávou udělali ubytovnu a teď to hezky potichu přestavujou zpět na školu… Držím palečky ať vás někam vezmou a a´t se vám tam líbí.

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 02.09.10 22:34

ahoj pidatko jak jsem koukla na profilu tak máš ještě mladší dítko s kterým jsi doma na mateřské tak bych to neřešila a zkusila příští rok zápis v některé mat.školce…znám spousty maminek co nemají umístění a jdou pracovat tak si myslím že by měli mít přednost,když je tenhle rok takový nával na školky…jinak je pravda že se otevírá nová školka na gagarince a je tam dost míst tak to zkus tam…

já s tím měla taky problém najít si umístění pro dítko naštěstí se na nás ted usmálo štěstí a zavolali mi že pro nás mají místečko jsem za to vděčná protože jdu do práce pokud bych byla na mateřské tak bych to tak nehrotila jsi doma tak si prcka ještě užij :wink:

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 02.09.10 22:50

Ahoj Pidatko

Bohužel situace se školkama je tu hodně špatná,neni misto pro děti pracujicich matek,natož pro ty co jsou doma s dalšim dítkem,takže tak trochu nechápu proč se tak rozčiluješ když máš mimčo a nástup do práce vlasně nemusiš řešit.

Mužu ti řict že já jsem ještě před měsicem měla pěkně staženej zadek,v lednu mám totiž nastoupit zpatky do zaměstnani kde už jsem 11 let a Kubika mi nevzala vubec žádná školka a to že musím jit makat vubec nikoho nezajimalo.

Nakonec jsem si zašla na Radnici kde mě dali do pořadniku a udaje rozeslali na všechny školky a jen diky tomu že jedna školka rozšiřovala kapacitu se na nas jedno mistečko dostalo,sice to bude dojížděni,ale diky moc za to,kdybych na tu Radnici nedošla,což totiž spousta maminek ani nevi tak to misto určitě nemam,no měla jsem velkou kliku.

Jinak jj Gagarinka bude mit tušim kolem 125mist začatkem ledna,tak si to hlidej.

Pidatko
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 03.09.10 06:56

Holky důvod proč se tolik rozčiluju je za
1/ kluk už do školky chodil a teď mě bombarduje proč ho tam nechtějí a že tam chce taky apod.
2/ mladší je rozený v květnu a pochybuju, že se situace za 1,5 roku natolik změní a pak se můžu jít klouzat :pocitac: protože v květnu už opravdu žádné místo nikdo neuvolní :nevim:

Víte holky nejvíc mě udivilo, že když jsem obvolávala školky, tak nikoho nezajímalo, zda musím do práce a kolik je synovi :cert:

Díky za tip na Gagarinku

Eemii
Neúnavná pisatelka 17075 příspěvků 03.09.10 08:18

Pidatko,situlace v Libereckych skolkach,je proste takova,jak psaly holky prede mnou..
Navic tady si maminky zajistuji misto ve skolce pomalu rok pred eventuelnim nastupem,takze resit v srpnu,kam ti za mesic vezmou dite :nevim: :nevim:

Bud rada,ze to neni akutni a kdyz se do skolky nedostane,v pod­state se nic nedeje.Je v LBC spousty mamin,co treba ted v zari nemohly nastoupit do prace,diky skolce,tudis o praci prisly..

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 03.09.10 08:22

Ahoj Pidatko,no oni se tě neptali páč to misto nemají už pro žádný dítě,v kvetnu tu probíhaji zápisy a třeba na jednu školku,záleži teda podle mista a velikosti se jde zapsat třeba až 100děti,mist mají jen zhruba třicet,takže pokud jí třeba nějaký dítko nenastoupi nebo přejde jinam,tak má za nej v pořadi dalši nahradu,vlastně se i těžko praktikuje ta výmena,když i někdo z tvých známích misto uvolni a chce ho nechat tobe,to už moc taky nejde,oni musi dodržet to pořadi.
Prostě v srpnu je šance na misto ve školce už miziva,zvlašt když tu bydlite jen chvilku a u zápisu jste nebyli.

Zkus tu Radnici,ale musiš tu mit už trvalý pobyt,ted se tu rozšiřuje kapacita na vice školkách a oteviraji se i nove školky třeba v prubehu roka,cituace by se tu měla pomalu lepšit.Ted je tu šílený.Snad bude lip,já teda doufam že přišti rok nas už vemou u baraku,mám u nosu dvě školky,ale v ani jedný nas nevzali,jsem ráda aspon za ty Rochlice,bude to pro Kubika ale hodne naročný brzy vstavat aby jsme stihli dojet a já byla v sedm v práci.

Pidatko
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 03.09.10 10:51

No pro nás je situace jasná. Příští rok malého musí vzít ze zákona, protože bude předškolák. Letos jsem zajistila alespoň Minimateřinku v DDM aby chodil do kolektivu.
Soukromé školky a miniškolky jsou tedy finančně nad rámec střední vrstvy :oops:
Ale bohužel volná místa nejsou ani na kroužcích apod. Prostě mi přijde, že tyhle silný ročníky jsou o hodně ochuzený.
Doufám, že páni nahoře už řeší místa v ZŠ :roll:

Pidatko
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 03.09.10 14:40

Jééé, tak jsem asi nasadila všem psí hlavu :oops: Právě mi volali z Mš kamarád - Dělnická, že nás berou. :dance: Výlet na radnici se tedy vyplatil.

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 03.09.10 15:02

no tak vidíš :-)tak hlavně že máte místo :wink:

Pidatko
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 03.09.10 15:06

Holky díky a nic nenechám náhodě a k zápisu s malým jdeme už raději na jaře 2011. Je to mazec chodit k zápisu s ani ne 2 letým prckem.

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 03.09.10 20:08

Téda to byla rychlovka,koukám jsi žena činu :lol:
Moc gratujuji a určitě se budeme potkávat,Kubik nastupuje do stejný školky,taky nám to misto zajistila Radnice,jen teda do třidy která je ted ještě v rekonstrukci a bude pro třiletý prtata co maji narozky během roka.
Kdy teda nastupuje?Pisni mi prosim třeba sz jak jsi spokojená jo?Dík

Jinak zápisy tu bývají v kvetnu,jj pujdeš pomalu s dvouletým,taky jsem byla když byly Barunce dva roky a kousek,to byly ale tenkrat v lednu,ted se to měnilo.

hezrone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.13 20:34
MŠ Kamarád

Ahoj děvčata, chtěla bych se zeptat, jak jste spokojený s MŠ Kamarád? Jaká je paní ředitelka? A co vychovatelky? Malého nám letos přijali do této školky, ale bohužel má teď, když to řeknu ve stručnosti, „střevní problémy“ a musíme dodržovat bezlaktozovou dietu (snad jen dočasně). Neznáte někoho kdo má v této školce, taky nějaké stravovací omezení a jestli mu vyšli vstříc? Nevím, jestli to mám ředitelce zavolat už teď někdy, nebo počkat na ten sraz rodičů (20.8.2013) a probrat to s ní tam. Mám z toho hrůzu, že nám nevyjdou vstříc :,(… Děkuji za odpovědi :)

chloubice
Povídálka 16 příspěvků 01.08.13 00:18

Dobrý den, letos v září i má dcerka nastupuje do MŠ Kamarád, můžete mi prosím říct, jak jste se školkou spokojená a jak se tam líbí Kubíčkovi. Za každou zprávu o školce budu velmi ráda. Dnes nám nabídli, že dceru mohou přijmout i do školy Kytička na Burianově (nejdříve nás nepřijali, ale nyní se uvolnilo místo) a já nevím pro jakou se mám rozhodnout. Odpovědět musíme zítra. Nemohu však nikde sehnat žádné diskuze či hodnocení maminek o těchto školkách, které tam mají dětičky. Moc Vám děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >