Nikdy jsem neměl holku

Anonymní
25.4.21 22:14

Nikdy jsem neměl holku

Vcera jsem měl další rande. S touhle holkou podruhé. A vite co? Zase nic. Nebyla pusa, držení za ruce. Nic. Jen objetí na začátek. Ja už to kašlu. Pritom te holce se libim a sama mi to říkala. Zase jsem to lodelal. Pry to bylo fajn psala, povídali jsme si atd. Ale zas asi to skončí jako friendzone. Nemel jsem nikdy holku. Neumím je balit. Nedokážu udělat první krok. Ženy chtějí abychom my muži dělali první krok. Neumím balit. Nedokážu udat první krok. Asi mam nějaký blok. Navíc jsem ještě docela velký introvert.
To je to co nikdy nedokážu. Jenom tak bezdůvodně sáhnout na holku. Je mi 25. Takže budu nadosmrti sám. Jediné se s tím smířit. Já se snažil, ale na tenhle level to neposunu. Přestanu všem holkam psát a vykašlu se na ne. Jo, mrzi mě ze nikdy nebudu mít přítelkyni, ale co se dá dělat. Ne každému je přáno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21928
25.4.21 22:24

Tak s tímhle přístupem fakt nikdy nebudeš mít holku - a ne není nutné se líbat ani ošmatlávat při druhém rande

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
25.4.21 22:28

Hlavně k ním nevzhlížej…vždyť to jsou slípky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
25.4.21 22:31
@gronan píše:
Hlavně k ním nevzhlížej…vždyť to jsou slípky…

Gronanovi věř, on má pravdu a zkušenosti, on taky nikdy žádnou holku neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21928
25.4.21 22:38
@Alriga píše:
Gronanovi věř, on má pravdu a zkušenosti, on taky nikdy žádnou holku neměl.

teď jsem to chtěla napsat, byla jsi rychlejší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
25.4.21 22:42

Tobě je 25 a neměls slečnu, jo? Asi mám jitrnici na čele :mrgreen: 8)
Ty se na to radši opravdu vykašli a zůstaň sám ty malej trolíku :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
25.4.21 22:49

No jestli jediné co tě zajímá je zásun a sáhnout si a nikoliv ta holka jako konkrétní živá bytost, nikoliv jako náhodný tvor ženského pohlaví co splňuje tvoje estetická kritéria, tak to holky většinou poznají a takový člověk pro ně není zajímavý, pokud zrovna není na místě extrémně prudká chemie. Což asi není, protože jsi za zdí své paniky. Na to aby z tebe stříkal testosteron potřebuješ základní sebepřijetí a umět vypnout paniku v mozku a neustálé rozpitvávání věcí úzkostně-depresivními myšlenkami. Jo - je to těžké.

Pokud ti jde o sexuální zkušenost, najdi si nějakou dražší prostitutku, co nabízí girlfriend experience a tedy na tebe bude milá a bude umět překonat tvoje obavy a řeš to tímhle způsobem. Zbavíš se jednoho komplexu a třeba se ti pak bude lépe dařit i v komunikaci s lidmi, včetně žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
25.4.21 22:56
@Anonymní píše:
Vcera jsem měl další rande. S touhle holkou podruhé. A vite co? Zase nic. Nebyla pusa, držení za ruce. Nic. Jen objetí na začátek. Ja už to kašlu. Pritom te holce se libim a sama mi to říkala. Zase jsem to lodelal. Pry to bylo fajn psala, povídali jsme si atd. Ale zas asi to skončí jako friendzone. Nemel jsem nikdy holku. Neumím je balit. Nedokážu udělat první krok. Ženy chtějí abychom my muži dělali první krok. Neumím balit. Nedokážu udat první krok. Asi mam nějaký blok. Navíc jsem ještě docela velký introvert.
To je to co nikdy nedokážu. Jenom tak bezdůvodně sáhnout na holku. Je mi 25. Takže budu nadosmrti sám. Jediné se s tím smířit. Já se snažil, ale na tenhle level to neposunu. Přestanu všem holkam psát a vykašlu se na ne. Jo, mrzi mě ze nikdy nebudu mít přítelkyni, ale co se dá dělat. Ne každému je přáno.

Nejdřív dospěj. Příspěvek je jak od malého trucovitého dítěte, prostě je celý infantilní a jak od psychiatrického pacienta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12788
25.4.21 23:01

A kde sis nastudoval, jak by melo vypadat druhe rande :think:? Tak jste si povidali, no a? No, zas pusu na rozloucenou jsi ji dat mohl, to prece nemuze vypadat nepatricne, to se dela i mezi kamarady. A pokud ma byt treti rande, tak bych hlavne vyhostila ten pesimismus. Jinak dopadnes tak, jak pises.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9673
25.4.21 23:05
@Ou píše:
Pokud ti jde o sexuální zkušenost, najdi si nějakou dražší prostitutku, co nabízí girlfriend experience a tedy na tebe bude milá a bude umět překonat tvoje obavy a řeš to tímhle způsobem.

Anebo se ožeň, ale je to ještě dražší řešení! :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
25.4.21 23:10
@jege píše:
Anebo se ožeň, ale je to ještě dražší řešení! :palec: :mrgreen:

Jege ti taky dobře poradí. On musí manželce platit i za sex, ale zas tak moc neutratí, protože on si rád obhospodařuje svoje nádobíčko sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9673
25.4.21 23:11
@Alriga píše:
Jege ti taky dobře poradí. On musí manželce platit i za sex, ale zas tak moc neutratí, protože on si rád obhospodařuje svoje nádobíčko sám.

Každý musí manželce platit za sex, jenom někteří to ještě nepochopili! :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1333
25.4.21 23:14
@jege píše:
Každý musí manželce platit za sex, jenom někteří to ještě nepochopili! :jazyk: :mrgreen:

To je fakt, akorát doteď se tomu alibisticky říkalo výživné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
25.4.21 23:17
@jege píše:
Každý musí manželce platit za sex, jenom někteří to ještě nepochopili! :jazyk: :mrgreen:

A víš, že se těm vašim holkám ani nedivím? Mně lézt do postele něco jako ty, tak bych si nasadila extra taxu za prodělanou újmu. Naštěstí můj muž posílá na můj účet veškeré svoje úspory, takže mi za nic nikdy neplatí, naopak, občas já jemu koupím pivo nebo knihu jako dárek za věrné služby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
25.4.21 23:18
@jege píše:

Nechceš tvoji super vyšší politiku vysvětlit mému starému? :mrgreen: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat