Mám mu zkusit napsat?

Anonymní
25.4.21 20:54

Mám mu zkusit napsat?

Ahoj, jdu si k vám pro radu, protože nevím co si mám myslet :think: Mám fungující vztah na dálku cca rok. Moc často se nevídáme kvůli práci. Ale jinak fungujeme skvěle. Hlavně teď byly zavřené okresy, takže jsme se tuplem neviděli. Každý den jsme si psali nebo volali kolikrát až do noci. No ale abych vás uvedla k problému, který mě teď trápí. Ve čtvrtek jsme si psali celý den, všechno bylo v pohodě, ale večer najednou začal psát divně, zeptala jsem se ho co se děje a on mi napsal, že ho prostě nebaví to psaní. Zeptala jsem se, jestli mu teda nemám psát, odpověděl, že to ať mu píšu. Jenže mě to prostě zarazilo, máme vztah na dálku, nevídáme se tak často a on přijde s tímhle. Od té doby jsem mu nenapsala s tím, že ho teda nechci zatěžovat a on mi taky nenapsal. Mám čekat až mi napíše nebo mu mám napsat první? :think: co byste poradili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8285
25.4.21 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si k vám pro radu, protože nevím co si mám myslet :think: Mám fungující vztah na dálku cca rok. Moc často se nevídáme kvůli práci. Ale jinak fungujeme skvěle. Hlavně teď byly zavřené okresy, takže jsme se tuplem neviděli. Každý den jsme si psali nebo volali kolikrát až do noci. No ale abych vás uvedla k problému, který mě teď trápí. Ve čtvrtek jsme si psali celý den, všechno bylo v pohodě, ale večer najednou začal psát divně, zeptala jsem se ho co se děje a on mi napsal, že ho prostě nebaví to psaní. Zeptala jsem se, jestli mu teda nemám psát, odpověděl, že to ať mu píšu. Jenže mě to prostě zarazilo, máme vztah na dálku, nevídáme se tak často a on přijde s tímhle. Od té doby jsem mu nenapsala s tím, že ho teda nechci zatěžovat a on mi taky nenapsal. Mám čekat až mi napíše nebo mu mám napsat první? :think: co byste poradili?

Precti si to mnou vytucnene. Ja bych ten fungujici vztah jeste prehodnotila.
Fungujici je mozna ve tvych ocich, v jeho evidentne nikoliv.

Příspěvek upraven 25.04.21 v 21:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5067
25.4.21 21:03

Take by me nebavilo vypisovani. Neni to uplna zabava. Je nutne si psat? Stejne nemate vztah, pouze prilezitostnou pichacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
25.4.21 21:10
@Pavlik Morozov píše:
Take by me nebavilo vypisovani. Neni to uplna zabava. Je nutne si psat? Stejne nemate vztah, pouze prilezitostnou pichacku.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14536
25.4.21 21:11

Asi ho to nebaví…ta dálka a to psaní… :nevim: od čtvrtka se neozval? Hele nevím, chlap, co chce ženskou, tak jí alespoň tu jednu zprávu denně napíše…zvlášť po roce, by to ještě mělo být celkem žhavé…nevím, asi nebude typ na vztah na dálku. Jinak já bych se mu první neozvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
25.4.21 21:12

Asi bych počkala, až/jestli se sám ozve.
To, že začal k večeru psát divně, nedal si třeba pár panáků?
Jinak teda „psali jsme si celý den“, moje noční můra..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 21:14

No nechci te děsit, ale jestli ti napsal, ze ho nebavi to psaní a mate vztah na dálku, tak to moc dobrý není. Tvoje chyba to určitě není. Vztahy na dálku jsou proste náročný. Nepsala bych a pockala třeba ještě do úterý. Ale jestli jste si od čtvrtka nenapsali a ještě ti nenapsal, tak to asi není moc OK. Pokud by nenapsal do úterý, tak bych mu napsala at si spolu jdete promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10998
25.4.21 21:20

No, psát si s někým celé dny, to bych asi rozšlápla telefon.

Jestli ho nebaví psát, můžete si pravidelně volat. A hlavně pracovat na tom, abyste se mohli vidět.
Vztah na dálku, pokud nemá nějaké vyhlídky na budoucí sblížení, je na houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 21:28
@Anonymní píše:

Jak často se vidíte???
Já beru vztah na dálku co 14 dnů víc bych netolerovala. Výjimkou u mě je povolání např. Voják, když musí odcestovat. My máme také vztah na dálku až poslední rok ( celkově jsme spolu 6 let) každé ráno, odpoledne a večer si píšeme. Jednou denně voláme.
U mě je to tak minimum co můžeme pro sebe udělat. Kdyby se mi ozval jen jednou za den a takový vztah by byl od začátku po celý rok, tak bych to nebrala jako vážný vztah a ohlížela se pomalu jinde. Anonym díky

• Citovat
  • Nahlásit
3922
25.4.21 21:37
@Anonymní píše:

Fungující vztah vypadá úplně jinak. Celkově vztah vypadá jinak. Tohle není vztah, ale občasný šuk. Pokud už ho psaní nebaví, zřejmě má jiný objev, blíž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
25.4.21 21:40

Tak fungující je asi jen z tvého pohledu. On je očividně jinýho názoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8352
25.4.21 21:58

No očividně už mu to nevyhovuje jak to je. Kolik vám je let a jak často se vidate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
25.4.21 22:06
@Anonymní píše:

Jsem ta, ktery by vztah na dalku nefungoval. I je mi proti srsti tomuhle říkat vztah. Takze já bych mu nepsala, jeho psaní nebavi a ja se mu vubec nedivim.. ja se s nekym nevidat a jen si psat, hodne rychle bych se odcizila. Myslim, ze to má stejně. Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 22:08

Vídáme se jednou za 14 dní na celý víkend, když je možnost i častěji. Byly zavřeny okresy, takže jsme se moc nevidali. Pomalu plánujeme spolu bydlení, máme to v plánu na léto. Jasně, že mě neberte úplně za slovo, že nonstop si píšeme, samozřejmě že si píšeme podle možnosti a chuti. Ale spíš mě tohle dost zarazilo. Měla jsem dnes nutkání mu napsat, ale raději jsem to neudělala, ať nejsem teda vlezlá. :?

• Citovat
  • Nahlásit
638
25.4.21 22:10

Nebaví ho psát. Tak můžete telefonovat, jenže to by o to promiň musel stát :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat