Nivea sensitive

2724
31.3.09 19:37

NIVEA SENSITIVE

Ahojky 8)

Chtěla bych se zeptat, zda máte některý zkušenost s kosmetikou NIVEA BAby Sensitive. Používám teď WELWDU, ale leze dost do peněz, jinak je ale výborná :wink:

Díky předem za info! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Nivea Baby Nutri sensitive Olejová pěna do koupele?

Přidejte zkušenost s Nivea Baby Nutri ...
Napsat příspěvek

Reakce:

5732
31.3.09 20:08

Ahoj.My Niveu používáme od narození a jsem s ní spokojená..Kamarádky jí taky používají a ještě jsem od žádný neslyšela,že by se jim po ní děti osypali.Nedoporučovala by jsem Johnsona,ale každý dítě je jiný a někomu zase vyhovuje.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
31.3.09 20:56

AHOJ,ja muzu nic jineho nez PET ODY A CHVALU........:-)

JOHNSSON -pouzivala jsem u prvni dcery ,ale kdyz jsem se jednou mazla ja a osypala jsem se –uz NEVER MORE-.--_-)))

A nejmladsi dcerka je atopik a DLOUHO JSME ZKOUSELI KDE CO,Z LEKARNY ZABRALY AZ PRIPRAVKY Z KONOPIM A PAK PRAVE TAHLE NIVEA NUTRI SENSITIVE…

SKUTECNE-mam ozkouseno SOS krem,vyzivny krem ,olej do koupele a taky myci gel a VSE POUZIVAM.....BEZ JAKYCHKOLI PROBLEMU!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
31.3.09 21:22

Marty
pokud pro malou pouzivam nejakou kosmetiku tak fakt jen Niveu sensitive SOS a je super,pouzivam i ja na citlivou pokozku a nikdy zadnej problem nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
1.4.09 08:43

Ahoj, používáme a můžu jen doporučit. Je supr a i nádherně voní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
1.4.09 08:45

Holky děkuju! Zkusíme ji tedy taky. Vím, že co mimčo, to jiná reakce,ale zajímalo mě, kolik negativních ohlasů se najde…a zatím ani jeden :wink:

O Johnssons kosmestice jsem to taky slysela…a to jsme ji meli v porodnici na ty mrňátka (já ji teda nepouzila)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
1.4.09 08:47

Můžu se ještě zeptat, jaký je to výživný mlíko? Roztírá se dobře? Doteď mi vyhovoval olejíček od Weledy nebo obyč olivový z lékázny. NIVEA má taky olejíček, ale teď nevím, jestli taky patří do té řady Sensitive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
28.4.09 12:45

Po měsíci používání můžu říct, že super. Odvážně mažu už od narození a naprosto bez problémů. Používám olejovou koupel( ne denně), výživné mléko a teď zkouším krém v plechovce. Mimo jiné úúúžasně zabírá na potničky.
Olej není v té řadě Sensitive, mám taky, ale to mlíko mi připadá lepší. Moc pěkně se roztírá. A taky to všechno krásně voní. Já vím - umělé parfemace…,ale já ty neparfémovaný těžko snáším a Báře to nevadí.
Takže já u Nivey zůstanu, škoda experimentovat, když vyhovuje. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama