Nízké AMH 0,08

240
23.1.20 09:29

Nízké AMH 0,08

Dobrý den chci se zeptat jestli máte některé stejný problém s jak jste postupovali vím co nám řekli v CAR ale chci se podělit kdo má takový problém pro mně šance strašně nízká ale ne nulová uvidí se jak budu reagovat na stimulaci vajíček pak se postupovat dál ano probíralo téma na dárkyní vajíček tu nechci je to hodně nákladné kdyby bylo jiné řešení nadstandardní jako icsi tak si připlatim mám ceník jinak přítel dopadl dobře má super spermiogram

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19698
23.1.20 09:47

Máš opravdu 0,08 nebo 0,8? Při takto nízkém amh je skoro zázrak otěhotnět i s IVF. Mně se sice s podobnou hodnotou povedlo přirozeně, ale moje lékařka mě má zařazenou v kolonce - to se nám tu stává maximálně jednou za 10 let. Jestli můžu radit, tak se do toho nežeňte hned s omezenými financemi. Fakt to bude dražší. Našetřete ať nemusíte ořezávat nutný procedury jen kvůli financím. Pokud už vůbec na stimulaci zareaguješ, tak budeš mít velmi málo vajíček a nebude radno s nimi plýtvat. Takže určitě icsi i picsi. A hormony budou taky darda, já měla 300jednotek Gonalu při amh 0,9 a při 0,1 už jsem měla mít 400. Mě to stálo 48tisíc a výsledek bylo jedno zdravé embryo. Čím víc procedur si v začátku připlatíte, tím větší šance je, že to vyjde napoprvé. Naopak šetření se vám může pěkně prodražit, protože bude potřeba všechno opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
23.1.20 10:01

@Janli tak uvidím jak budu reagovat na stimulaci vajíček právě mám nízké AMH jen 0,08 tak že tak to já vím čím více peněz tak šance může a nemusí být spíš kde aby byly nějaké možnosti aby se zadařilo jsem dost stoho špatná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
23.1.20 10:04

@Andílek strážný máš ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 12:20

@Andílek strážný při tak nízkém amh to bude opravdu zázrak, dostat z tebe aspoň nějaké vajíčko. Kamaradka má podobné amh a bohužel, i přes obrovské dávky hormonů žádné vajíčko.

• Citovat
  • Nahlásit
240
23.1.20 12:36
@Anonymní píše:
@Andílek strážný při tak nízkém amh to bude opravdu zázrak, dostat z tebe aspoň nějaké vajíčko. Kamaradka má podobné amh a bohužel, i přes obrovské dávky hormonů žádné vajíčko.
:,( No právě :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
23.1.20 12:37

@Janli ano mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
23.1.20 12:39

@Janli chápu jak to myslíš s finanční stránky ano mám AMH jen 0,08 tak to mám ve zprávě z Caru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
23.1.20 12:40

Já jsem brala bylinnou kůru od Mgr. Podhorné fi. Naděje. Po ní se mi nastartovala ovulace a otěhotněla jsem přirozeně. Investice cca 8stovek. Můžeš to zkusit jako poslední záchranu, ale ještě před IVF. Při samotným procesu už by to bylo kontraproduktivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
23.1.20 12:45
@Andílek strážný píše:
@Janli ano mám

Tak to zase není tak úplně zlý. Většina žen při tomhle amh neovuluje. Je tady diskuze Nízké amh, zkus se tam kouknout, je tam hodně holek co otěhotněly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
23.1.20 12:53

Děkuji uvidíme jak budu reagovat na stimulaci vajíček a pak dal se bude řešit z Carem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.5.20 07:09

@Janli jakou kůru jsi přesně brala? Je jich tam několik a nevím jakou vybrat. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2889
27.5.20 15:00

Ach jo kočko, to je mi moc líto :( Nicméně pořád existují cesty jak dál. Plně souhlasím s @Janli ohledně financí. Raději něco přišetřit a pak dané metody neořezávat.
Nás čeká IVF-ICSI - u nás je problém u partnera. Nicméně také jsem si připlatila za AMH (29 let = 1,47) a mám ho nižší. Prý bych měla mít ideálně okolo 2,3-2,5 ve svém věku. AMH je jeden faktor, další je věk a také jak je tělo v kondici.
Určitě ale neklesej na mysli, nech si to dnes projít hlavou a zítra se na to budeš dívat zase úplně jinak :srdce: Teď se ti to možná zdá jako bezvýchodná situace, ale určitě není. My to zase řešíme u partnera…

Pokud by sis třeba chtěla vyměnit pár zpráv, pokecat, tak klidně napiš soukromou zprávu :) my teď čekáme na genetické testy a od července to vypadá na plánovanou stimulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.6.20 21:57

Ahoj,
chtěla bych povzbudit všechny holky, kterým doktoři tvrdí, že s nízkým Amh nejspíš neotěhotní a doporučují darované vajíčko. Byla jsem v situaci, kdy mi ve věku 39 let, Amh 0,2 asi čtyři doktoři naznačovali, že zřejmě už neotěhotním ani s IVF a doporučovali mi darované vajíčko. To jsem odmítla a rozhodla jsem se nevzdávat. Užila jsem si náročný období, až čtvrté IVF vyšlo a narodil se mi v 41 letech krásný chlapeček, kterému je teď 5 měsíců.
Nezabírala na mě hormonální stimulace, vždy se vytvořilo jen jedno nebo dvě vajíčka, takže celý proces byly nervy - aby se podařilo odebrat, vzniklo embryjko, vydrželo 5 dní. Pětkrát mi odebírali vajíčka, čtyřikrát zaváděli jedno embryo a třikrát se to neujalo. Skoro jsem přestávala doufat. Pak jsem si řekla, že dáme poslední čtvrtý pokus. Odešla jsem z náročné práce, byla doma, jezdila jsem před transferem 3 měsíce na akupunkturu a pokračovala v ní celé těhotenství. Nevím, co způsobilo, že se to nakonec povedlo, ale chci poradit, nevzdávejte to. Příroda je mocnější než doktoři a jejich statistiky a soudy. Vždycky je šance a naděje.
Držím všem palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9449
30.6.20 07:19

@Žluťák snad doktoři jsou mocnější než příroda ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat