Kolik jste měli na monitoru stahy při mírných bolestech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mis3
Kecalka 194 příspěvků 16.05.19 13:39
Nízké stahy

Chtěla bych se vás zeptat kolik jste měli na monitoru stahy při mírných bolestech a potom později? Při prvním porodu jsem měla těsně před koncem porodu něco málo přes 80. A teď když chodím na kontrolní monitor mívám 25-30 a když jsem cítila že se něco děje tak jsem koukala místo aby šlo číslo nahoru tak klesaloi tak to trochu nechápu. Doktor mě nic nevysvětlil. Předem děkuji

Reakce:
Tazvesnice
Kecalka 287 příspěvků 16.05.19 13:44

Tak to zavidim, ja mela od prijezdu do porodnice minimalne tech 80 a pred tlacenim to bylo az ke 140 :mrgreen: a to jsem si rikala, jak bude porod v pohode, kdyz na kontrolach jsem mela kolem 100,ale jak to byly jen poslicci, tak to bylo neco uplne jineho.. je to strasne individualni ;)

Tarinka
Echt Kelišová 8393 příspěvků 16.05.19 13:48

To asi nebude umerny, pamatuju si, ze kdyz jsem chodila s prvni na monitor, bylo tam i 70 a citila jsem jen mirne stahy, na zacatku porodu, jsem ale citila uz 12, jinak pri porodu okolo 110 (myslela jsem, ze je to jen do 100) :). Tach 12 u porodu bolelo vic nez 70 pred. Asi to bude i polohou plodu atd…

Janli
Echt Kelišová 8496 příspěvků 16.05.19 15:58

Vůbec bych to nebrala ze bernou minci. Mě monitor skoro nic nebral, přes to jsem za čtyři hodiny porodila. Rodila jsem předčasně, takže jsem byla na monitoru celou dobu a PA nade mnou jen kroutily hlavou.

Mis3
Kecalka 194 příspěvků 16.05.19 19:10

Tak koukam ze tim se opravdu ridit neda :) me je uz prave od vcerejska vselijak dneska na kontrole tech 30 a kdyz jim clovek rekne co a jak nejak neberou v potaz cipek me naposled doktor kontorlovat tak pred mesicem… Jaksi na to prdi jeste jdu pristi tyden a pak uz na kontoroly do porodnice nastesti… Ale jako od vcera je to opravdu divny a hlavne krizovy bolesti a celkove jsem unavena a sama sobe protivna atak… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama