Noci se šidítkem

1102
30.10.09 10:22

Noci se šidítkem

Ahoj maminky moje kojená dceruška mě trošku víc trápí. V noci jsme přestali kojit, Dostávám dudánka. Tak jsme říkalaj ak bude spát a ona se začala budit na dudánka(klidně 10× za noc) tak ve 3-4 se stěhuje ke mě do postele (to už dudánek nezabírá) aby mě porousala za vlasy a usla a v 5 vstáva na kojení a už neusne. Přes den spí max. 2× půl hodinky,.Mám ještě stařího syna který nespí přes den vůbec takže si neodpočinu ani náhodou, POradíte mi jak na toho dudánka, nebo se to časem zlepší samo. , nechávat vyřvat nevím zda má vůbec smysl když jsme to zoušeli tak dostala chřipjznu takže po 4 dnech jsme mohli začít na novo:-))

Myslíte že dudáček je ten problém , já už fakt nevím, ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1283
30.10.09 11:10

ahojky,
u nás na to noční buzení zabral čas a večerní kaše (ale tu vy už asi máte, co?). mladší se mi taky v noci budila a požadovala kojení. v jejím půl roce jsem si řekla, že v noci kojit nebudu a celkem bez problémů jsem jí naučila na ten dudlík. ale furt se budila a když už nechtěla kojit, tak aspoň strčit ten dudlík:) párkrát taky skončila v nás v posteli, protože v postýlce to zkrátka bylo k nevydržení a my se chceme taky vyspat, že:) pak jsem začla dávat večer kaši a trochu se to zlepšilo, ale furt se budila, tak 1-2 za noc jsem musela startovat s dudlíkem. no a teď to je tak 2 týdny kdy už se skoro nebudí, občas jednou. takže vydržet…snad buddete mít podobný průbeh jako my :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
30.10.09 12:53

No tak u nas taky asi zabrala vecerni kase-tedy spise mlicko v deset vcer a hlavne to ze jsem ji do postylky dala asi 4 dudanky aby nemela problem aspon jeden v noci najit.
Od roku spi jen s jednim a vecerni kasi uz asi dva tydny taky nema.
Asi to chce cas :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
30.10.09 19:55

děkuji za odpoVědi snad máte pravdu a časem se to to zlepší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...