Noční Enuréza a alarm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Majinka12
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 04.10.18 12:22
Noční Enuréza a alarm

Dobry den mate prosim nekdo zkusenosti s pouzivanim tzv. Enurezniho alarmu? Pripadne jaky mate a jake s nim mate uspechy? Dekuji????

Reakce:
janoma
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 04.10.18 13:40

My ho požívali u syna a efekt to opravdu mělo. Naučil se v noci budit

Majinka12
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 04.10.18 15:06

@janoma mohu se zeptat kaky typ a znacku jste mely? A kolik bylo synovi kdyz jste toto resily? Nasemu je 5 a pul a ma tvrde spani a kazdou noc mokro :,( byly jsme na ultrazvuku a vse v poradku nilde zadna prekazka. Tak premyslim jak mu pomoci aby mohl na sk9lku v prirode aby nemusel mit plinky protoze se za to samozrejme stydi.

JustRun
Kecalka 261 příspěvků 04.10.18 15:37

Používali jsme a překvapilo nás, jak rychle alarm pomohl. Během týdne se přestal syn počůrávat. Tehdy mu bylo 6 let. Zdravotně v pořádku, ale měl tak tvrdé spaní, že ho nevzbudilo ani mokro. Klidně spal dál. Po půl roce se pomočování vrátilo, tak jsme opět použili alarm asi na týden a od té doby nic. Je to už víc jak dva roky.

Majinka12
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 04.10.18 15:51

@JustRun fakt? Mohu vas poprosit jaky jsme presne mely? Dekuji

JustRun
Kecalka 261 příspěvků 04.10.18 16:13

Myslím, že to byl Anself. Začal mu brnět na ruce a do toho pípal. Opravdu by mě nenapadlo, že tak rychle pomůže. My už to řešili všelijak. Nedávali večer napít, což je děs, nedávali mléko odpoledne, chodili budit v noci. Pak jsem pátrala a narazila na stránky České urologické společnosti, kde se k tomuto tématu také vyjadřují. A jako jednu z možností řešení navrhují právě alarm.

janoma
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 04.10.18 19:23

@Majinka12 našemu bylo v té době téměř sedm. Řešily jsme stejně jako vy a pak i léky.
Značku si bohužel nepamatuji,ale objednávali jsme z Británie, doporučil.nam to nefrolog. Jsou tam výrazně levnější.

Majinka12
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 04.10.18 21:51

Dekuji za rady asi to zkusime, chci se vyhnout tomu aby musel brat nejake leky. Zkouseli jsme take kdeco, nepit, v noci budit… a nic nepomuze a kdyz se kolikrat pocura tak ho to ani nevzbudi????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:40

@Majinka12 My máme to samé. Klučina 7 let. Ráno se naše zlatíčko probudí a vůbec nevnímá, že má na sobě mokré pyžamko. Dáváme plenu. Koupila jsem v IKEA dva pogumovaný chrániče matrace, ty jsou super. Vypadá to jako froté prostěradlo. Peřinu už ani nepovlekám. My už zkoušeli i akupunkturu, čínskou medicínu, joalis, detoxikaci, různé čaje, několik léčitelů a nic. Poslední kapka byla, když jsem se docetla,že psychosomaticky to je strach z rodiče. A teď čtu o tom alarmů. Jdu to taky zkusit. Držím palce i vám a prosím nahoře i za vás, ať to už tentokrát vyjde.

Majinka12
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 09.10.18 12:02
@Anonymní píše:
@Majinka12 My máme to samé. Klučina 7 let. Ráno se naše zlatíčko probudí a vůbec nevnímá, že má na sobě mokré pyžamko. Dáváme plenu. Koupila jsem v IKEA dva pogumovaný chrániče matrace, ty jsou super. Vypadá to jako froté prostěradlo. Peřinu už ani nepovlekám. My už zkoušeli i akupunkturu, čínskou medicínu, joalis, detoxikaci, různé čaje, několik léčitelů a nic. Poslední kapka byla, když jsem se docetla,že psychosomaticky to je strach z rodiče. A teď čtu o tom alarmů. Jdu to taky zkusit. Držím palce i vám a prosím nahoře i za vás, ať to už tentokrát vyjde.

Dobry den, ano mame to stejne take jsem zkousela lecitele, homeopatika, bachovky, budit, nedavat pit, i ultrazvuk mame uz za sebou a nikde nic, take mame plinky kolikrat je procurano. A spi dal. Chranice mame z lidlu na matrace. Ja uz dnes rano objednala ten alarm tak uvidime. Take drzim palce a dejte vedet jestli to ma u Vas nejaky efekt. :)

Majinka12
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 25.10.18 08:55

Tak musim rict, ze jsem necekala ze enurezni alarm bude az takovy zazrak, mame modo king a pouzivame cca 14dni a ted mame aktualne za sebou 3 uplne suche noci bez pipani. Na zacatku to vypadalo zal beznadejne alarm pipal syn byl pocurany a dcera pribehla, mami tam to krici a ja nemuzu Matu vzbudit, fakt ho to kriceni vubec nevzbudilo. Tak ksem ho probudila sli jme na zachod, prevleknout a zase spat a do rana treba jeste 2×. Pak uz se to lepsilo ze se sice pocural ale pipani uz ho vzbudilo. Az dve noci vubev nebyl cural a nic nehoukalo a dnes v noci dokonce sam 2× vstal a sel se vycurat take bez houkani, nechci to tedy zakriknout, ale vypada to velmi nadejne????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 00:02

@Majinka12 Ahoj Majinko, hele nam po zkouseni vseho mozneho nakonec taky pomohl ten alarm. Dítě, 7,5 let. Do te doby asi tak 3 suche noci za cely zivot. Po měsíci pouzivani jsme alarm sundali a od te doby je dite i bez něj suche!!!
Nas problem byl tedy zrejme prilis tvrdy spanek a neschopnost tudiz kontrolovat svou potrebu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 00:07

PS: taky jsme měli značku alarmu MODO king

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >