Strach čůrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:48
Strach čůrat

Ahoj, holky pomoct… dcerka měla v září 2 roky. Ze dne na den odhodila plínku a donesla si hrnec, který máme na wc odložený po synovi. Párkrát se do něj vyčůrala, a tak jsme byli s manželem nadšení, jak na to sama rychle přišla. Před měsícem se ale počůrala na zem a strašně se lekla, jak jí to teklo po nohách :( Začala šíleně plakat a od té doby konec! Na hrnec sice jde a sedne si tam, ale nevyčůrá se. Když tam sedí fakt dlouho a už musí, pomaličku po kapkách čůrá… opravdu po kapkách, klidně i 5 minut tu moč takto pomalu pouští a šíleně u toho pláče a volá mamí :? Když se vyčůrá, vyskočí a raduje se, říká hurá a je šťastná…
Proč? Co s ní? Podotýkám, že na hrnec jsme ji nikdy nenutili, nikdy nepotrestli, naopak ji chválíme a utěšujeme, když se nezadaří. Chtěla jsem jí vratit plenku a počkat, protože si myslím, že ještě není připravená, ale ona nechce… na noc si ji nechá dát a když ji večer má a sedí už v pyžamku, vidím, jak je spokojená a jak je po chvili plenka počůraná. Kaká většinou ráno, do plenky. Do hrnce zatím nikdy.
Nechci, aby si vypěstovala nějaké trauma a bála se čůrat:(

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3507 příspěvků 04.10.18 10:40

Ja neporadim,ale rada si prectu rady.Dcera s curanim problem nema,ale kadeni je hruza.Ona radsi 3 dny nebude kadit nez aby se vykadila do nocniku.Vzhledem k tomu ze uz chodi do skolky tak je to pomerne problem a denne se bojim at se tam nepokadi.Pritom na nocnik driv kadila nez curala.Pak tam zacla curat a od ty doby se tam nevykadi.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 04.10.18 15:32

Dcera to má taky tak s kakáním. Strašně pláče když se jí chce plakat jindy, než po obědě v postýlce do pleny. Když se jí chce přes den a už to nemůže vydržet tak pláče a křečovitě zatíná a zadržuje to. A když se vykadí tak se toho vždy bojí a křičí ne.. no docela mazec.

Ivana 85
Závislačka 3507 příspěvků 04.10.18 16:05

@Korculalala a kolik ji je?Nasi budou v prosinci a uz fakt nevim co s tim.Ted porad chce Barbi tak ji ma slibenou za to ze bude kadit do nocniku,ale ani to nepomaha.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 04.10.18 16:25

@Ivana 85 dva a půl. Zitra jdu pro redukci na wc a naučím jí na záchod tak se to třeba změní. V jeslích chodí čúrat na malinký dětský záchod ale toho našeho velkého se bojí. Ona

Ivana 85
Závislačka 3507 příspěvků 04.10.18 16:59

@Korculalala u nas nepomohlo ani wc ani nic  :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:24

Já si opravdu nevím rady :,( syn byl v jejím věku bez plenek už i v noci.. odplenkování proběhlo úplně bez nehod.. prostě pochopil.

Váš příspěvek
Reklama