Reklama

Noční kakání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 19.01.18 19:16
Noční kakání

Ahoj všem, potřebuji poradit, určitě někdo už řešil a vyřešil.
Moje desetiměsíční má celkem bezproblémovou stoličku, pravidelně kadí ráno po probuzení. Tedy do minulého týdne, to se v vykadila v noci ze soboty na neděli, kolem 4h ráno. Nejdřív hodně prděla a pak hodila boba. Přisuzovala jsem to čerstvémi kynutému těstu, pekla jsem buchty, ale od té doby se noční kadění opakuje každou noc. Je to opruz, než přebalím (někdy i dvakrát) je samozřejmě úplně vzhůru, takže znova uspat, no je z toho kolikrát celá hodina. Prostě peklo. Průjem nemá, prostě „jen“ kadí v noci.
Nemůžete poradit nějaký fígl, jak přimět nenásilně mímo, aby se vykadilo navečer? Koukala jsem na webu na dětské glycerinové čípky, ale k těm se uchylovat nechci. I když myslím, že by stačilo dva tři dny po sobě a pak by zapracovala setrvačnost. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nikola63 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 19:55

Tak k detem todle patri, nekdy v noci nekdy pres den, ona se samo to casem uspusobi. Svagrovy dite to delalo do roka a pul a pak uz to zase bylo pres den. Hold to k detem patri a od toho jsou maminky, aby je opecovavali. Nektere deti kadi v noci i ve 3 letech, hold se s nima musi stavat. Takze si myslim, ze to nic nebude. Nema pouze ustalenou stolici a porad lepsi, nez kdyby trpelo zacpou.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 19.01.18 20:04

@Nikola63
Jo, ve všem máš pravdu, s dětma nic není na stálo, přesto bych raději, aby se to nestalo pravidlem, protože potřebuju fungovat, nemůžu přes den dospávat, mám ty prcky dva. Ale díky za milá slova. :kytka:

Nikola63 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 20:11

@Huk neboj se, ustalý se to. Takže v klidu :) cca 2hod před spaním zkus masirovat bříško někdy to pomůže

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 19.01.18 20:17

@Nikola63
Díky za tip

cverunka
Závislačka 2540 příspěvků 19.01.18 20:34

Já bych zkusila vytvořit v pravidelnou denní dobu „kakací rituál“. Nevím, zda jste zkoušeli nočníček, ale třeba dát teplo na bříško, pomasírovat a pak zkusit posedět na nočníčku, třeba se náhodou zadaří. Chápu, že z nočního přebalování nejsi odvázaná.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 62 inzerátů 19.01.18 20:35

@Huk a co do ní zkusit od rána lít švestkovou šťávu? To jí do večera zaručeně „prožene“ a neublíží jí to :)

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 19.01.18 20:48

@cverunka
Přiznávám, že o nočníku jsem vůbec neuvažovala, přijde mi to brzo. Ale zase za zkoušku nic nedám. Díky.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 19.01.18 20:50

@weyky
Díky za tip. Co přesně? Šťáva z kompotu, džus, nebo je něco spešl pro prcky? Nevím, neznám.

cverunka
Závislačka 2540 příspěvků 19.01.18 20:50
@Huk píše:
@cverunka
Přiznávám, že o nočníku jsem vůbec neuvažovala, přijde mi to brzo. Ale zase za zkoušku nic nedám. Díky.

No, pokus sedí, tak zkusit to můžeš. Mě dcera od roka kakala jen do nočníku. Třeba ho to bude bavit. A ta švestková šťáva také není zlý nápad. :mrgreen:

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 19.01.18 21:02

@Huk a jak spi? Spi v klidu? Nekrouti se nejak? Protoze tohle. presne delal malej a mel pak roupi. Absolutne nevim kde k nim prisel, ale Dr. Rikala ze to je hned.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 19.01.18 21:41

Taky jsem nenásilně vysazovala na nocnik cca od devíti měsíců, brzy se naučil kadit jen do něj…kamaradka davala děti nad nočník hned jak začali misto vajeciny delat bobky a obě dvě se od třech měsíců nevykadili do plenky(samozrejme se občas povedlo)…něco na tom nocniku v tomto ohledu bude..

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 20.01.18 06:24
@Leniczka23 píše:
@Huk a jak spi? Spi v klidu? Nekrouti se nejak? Protoze tohle. presne delal malej a mel pak roupi. Absolutne nevim kde k nim prisel, ale Dr. Rikala ze to je hned.

Tyjo nestraš :lol: ona je neklidný spáč od narození. :zed: navíc jí rostou zuby :mrgreen:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 20.01.18 06:34

Davas probiotika?

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 20.01.18 10:02

@pedigka
Už ne, sní jogurt denně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >