Reklama

Měsíční kojenec má v noci ucpaný nos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emmanek
Kecalka 129 příspěvků 19.01.18 09:37
Měsíční kojenec v noci ucpaný nos

Ahoj, prosím o radu, moje měsíční miminko - plně kojené..se v noci budí s plným nosikem, chrochta.. teda spíše k ránu..naštěstí když kojim pije normálně (kojime v leze).přes den je ok..na noc se snažím pořádně vyvětrat, dávám na postýlku mokrou plenu..ale nic nepomáhá.. ráno zkouším odsát a něco málo odsajeme a samozřejmě používáme mořskou vodu do nosanku..už to trvá přes týden, když jsme byli u lékaře, tak říkal, že se miminko ještě čistí a že to bývá, když se v zimě topí..tak sliznice trpí..na spaní máme kolem 21stupnu.. prosím poraďte, co dělat díky moc

Přečtěte si článek: Novorozenec 4. týden po porodu: První úsměv

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 19.01.18 09:46

Je to naprosto normální, v tomhle věku to mají skoro všechna miminka. Můžeš zkusit ukládat na noc do zvýšené polohy (přizvednout matraci nebo celou postýlku)… ale postupem času se to spraví samo.

hapolda
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 19.01.18 09:50

Nase to taky tak mela. Casem to preslo. Chrochtala na celou loznici :) dr rikala eventuelne prizvednout postylku pod hlavou, zvlhcovat vzduch, coz delas ale teda 21 stupnu me prijde hodne. To mame pres den, na noc vetram a v noci netopime

Emmanek
Kecalka 129 příspěvků 19.01.18 09:50

Je to moje druhé dítě a tohle jsem s prvním teda nezažila.. bála jsem se jestli někde nechytla rýmu..a jak dlouho to trvá? nebo co s tím teda dělat

Emmanek
Kecalka 129 příspěvků 19.01.18 09:51

A v kolika spíte a co dáváte malé na sebe.. malá spinká v overalu a v zavinovacce..

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 10:00

U nas to trvalo tak do dvou az trech mesicu, nic jsme proti tomu nedelali. Spime v cca 20st, na noc lehky overal (pyzamo), dokud chtela spat v pevnem zavinuti, tak bodycko, ponozky, zavinuta v latkove plene a v zavinovacce. Ted mame jen perinu.

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 19.01.18 10:03

21° je podle mě strašně teplo, to nemáme ani ve dne :mrgreen: u nás je v noci termostat nastavený na 18.
Jinak na rýmu pro kojené děti je super kápnout kapičku MM do nosánku. Ale u takhle maličkého bych to opravdu neřešila, přejde to.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41188 příspěvků 19.01.18 10:08

Asi bych to neresila a neodsavala, maximalne strikla morskou vodu do nosika. Taky ji tam muze zatekat MM pri kojeni, dcera mela obcas kousky MM v nose…

21 v noci je za me OK, mrzneme i tak.

svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 19.01.18 10:27

Snizila bych na 17 stupnu. Mala spi, pyzamo a spaci pytel- stejne chrochta a to ma 9m :mrgreen: Sem tam striknu vodu do nosu, odsaju. Nic vic nenadelas. Pukud je jinak mimino spokojene, neresila bych.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 19.01.18 10:35

Normální, doktor nas varoval pred prehnanym odsavanim a pouzivanim kapek.

Emmanek
Kecalka 129 příspěvků 19.01.18 10:50

Moc děkuji za uklidnění, já se bála, co to máme.. doufám, že to teda brzo přejde, chudinku ji lituju, když chrochta.. naštěstí nepláče, krásně přibývá..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >