Noční probuzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
januska1
Kelišová 5514 příspěvků 14.10.10 22:57
Noční probuzení

Ahojky chci se zeptat a nebo poradit. Mám 19měsíční dcerku. Když jde spinkat, tak krásně usne a pak se za dvě hoďky probudí a začne plakat a trvá jí to než usne. Dávám jí na noc mlíčko hajaja, ale nějak to nezabírá. Usnula by, kdyby tam sní někdo seděl, ale to já nechci.

Reakce:
Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 14.10.10 23:12

jo to je potíž…
máme to taky tak.. budí se kolem 23 hodiny dostane lahev mlíka.. chci to odbourat, ale nejde to! a pak.. budil se často… pomohl spací pytel - byla mu zima! ve spacím pytli je to lepší!
už jsme měli i několikrát noc bez probuzení, ale zatím je to teď taky nanic… většinou chce mlíko ještě kolem 3! je jak novorozeně… snad dá pokoj..
chce to asi vydržet… prostě dád dudlík.. pohladit a odejít.. a pak tam chodit např. co pět minut.. jinak nechat být.. a vydržet..
popř. zkus ten pytel.. nám pomohl!

januska1
Kelišová 5514 příspěvků 15.10.10 09:05

Macíku na pytel už jsme moc veliký, když byla menší tak ho měla. Zkoušela jsem sehnat spací pytel, ale musel by být dost dlouhý. Malá měří 87cm.

Shelly
Nováček 10 příspěvků 15.10.10 11:09

Taky jsem teď řešila spací pytel pro větší dítko. Našla jsem firmu The Gro company. Vyrábí spací pytle (Grobag) i pro dítka 18-36 měsíců. Je to sice bohužel dražší záležitost, ale co by člověk pro lepší spaní neudělal, že? :-)

jakoubek20
Stálice 79 příspěvků 30.11.10 22:08

a nebo ušít to zase nebude tak složité.Já bych vzala starší pytel(jestli neni tak koupit v bazaru) a kousek ustřihnout a dodat třeba silnější dekou ty pytle bývají silnější já bych to nekupovala,na tu chvíli.U nás prodávají zbytky houní tak třeba z toho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >