Noční sunar

847
28.4.04 13:10

Noční sunar

Ahoj,

mám 13 měsíční dceru. Večer před spaním pije asi 150ml Sunaru. V noci se většinou budí okolo 4.00 hod, zatím jsem jí dala vždy Sunar, který bez protestů vypila (asi 240ml) a v klidu usnula a spala asi do 7.00. Mám ale pocit, že na noční pití je už velká a měla by vydržet až do rána. Dnes se v noci probudila, přitulila se a zase usnula, tak si myslím, že se hlady nebudí, zvlášt když není žádný velký jedlík ani přes den. Jaké máte vy zkušenosti s nočním krmením ??

Díky Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2793
28.4.04 13:58

Ahoj Bubino!
Před nedávnem jsem řešila ten samý problém.Klárka mi ještě ve svých 16 m. pila k ránu tak 200 ml Sunaru,dlouho mi to nevadilo,protože ji mlíčko krásně uspalo a vydržela ještě tak 2 h. po vypití spát.Navíc není žádná těžká váha,v roce měla necelých 9 kg.
Pak už mě to začalo štvát,nebavilo mě v 5 h.ráno vstát a jít okamžitě ohřívat Sunar,protože holčička plakala a chtěla flašku nejlépe ihned.Tak jsem si jednou večer uvařila čaj,dala do termosky a nechala u postele.Když se k ránu probudila,dostala cucnout čaje,lehla si,a téměř hned zase usnula.Po třech dnech už nevyžadovala ani čaj a spala až do rána.
Já se čaji zpočátku dost bránila,moje ségra si s tím „zadělala“ na pěkný problém,její dnes už dospělá dcera vylohnila 3 flaše za noc,ráno byla prodojená(papírovky nebyly a asi ani ty by nevydržely),sestra nevyspaná z věčného podávání čaje.

Ahoj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
28.4.04 13:58

Ahoj Bubino,
moje malá taky ještě ve 13 měsících pila na večer sunar, ale v noci když se náhodou vzbudila, tak jsem ji dala trošičku čajíčku a spala dál. Taky se asi nebudila hlady, ale jenom se zvyku. Potom to postupně odeznělo a začala spát celou noc bez probouzení. Tak to zkus a uvidíš
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.04 16:25

řešíme teď podobný problém, takže neporádím, ale sama bych poradit také potřebovala. Moje dcera (12měsíců) se mi najednou začala v noci budit, je to asi měsíc, v noci ji sunar nedávám dám ji jen čaj, ale probudí se alespoň 10×, a to ještě nepočítám to když ji vypadne dudlik, takže v noci vstává asi 20×, od narození mi celou noc spala, začalo to když ji bylo 11měsíců, tak si myslím, že hlady se mi určitě nebudí, ale čím nevím. Ale od narození mi též vstávala mezi 5-6 hod (pila sunar 210 ml)a pak zase usnula až do půl deváté, to se ji nakonec zkracovalo a budí se už kolem půl osmé. Navíc s ní teď musím chodit do stacionářských jesliček, kam se chodí již od 8, takže ji budu muset budit ještě o hodinu dřív, a bojím se aby si na to nezvykla. Nevím co stím, jak ji naučit opět spát celou noc?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.04 17:05

Holky…jen aby jste tím nočním podáváním čaje dětem nazadělaly na zkažené zuby. Předpokládám, že neslazený nepijou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.04 21:45

ahoj, ked je teplo, davaj radsej len prevarenu vodicku, pretoze ten caj vazne nie je nic svetoborne. kedze moj syn bol dlho kojeny,dvakrat v noci este dostaval jest do roka a pol.ale asi som to pretiahla, pretoze sa mi to vypomstilo a mliecko pil kazde rano okolo pol siestej az do troch rokov. takze vela sil.:)

• Nahlásit
  • Citovat
2793
28.4.04 22:16
Anonymní píše:
Holky…jen aby jste tím nočním podáváním čaje dětem nazadělaly na zkažené zuby. Předpokládám, že neslazený nepijou

Anonyme,možná se budeš divit,ale já na noc dělala neslazený bylinkový čaj.A myslím,že když má dítě z popíjení tekutin v noci zlozvyk,vypije i obyčejnou kojeneckou vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
29.4.04 10:41

Ahoj holky,

vaše rady jsem si vzala k srdci a dnes v noci jsem to na dceři „aplikovala“. V noci se probudila, tak jako obvykle, tak jsem ji jen tak pomuchlovala, dala jsem jí cucnout čajíku (skoro voda, manžel nechápal, proč jí do vody dávam jen dvě granulky čaje!!, to víte, jak radí anonym musíme dávat pozor na ty zoubky ..:). Dcera mlíčko vůbec nepožadovala a spala až do 7.00 což je u nás standard (bohužel).

Takže díky moc za rady a sbohem noční krmení !!
Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama