Nočník bez předního výstupku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denina01
Kecalka 428 příspěvků 02.11.18 22:30
nočník bez předního výstupku

Ahoj maminky, řeším problém s nočníkem. Dcerka už sama chce na nočníček, běhá doma nahatá a vzpomene si při hraní. Problém je, že když běží a spěchá, tak si špatně sedne kvůli takovému tomu výstupku vepředu a čůrání většinou vyteče ven. Na internetu jsem našla jen drahé zbytečné nočníky 1000,– + co vypadají jako mini záchod. Proto se ptám, existuje nočníček, klasický maličký, ale jen bez toho výstupku? Nebo mi nezbyde nic jiného než koupit ten drahý? Na záchod se zatím bojí, ten se jí nelíbí, že bych koupila jen to měkké prkénko… :mrgreen: díky za rady

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11605 příspěvků 02.11.18 22:34

https://www.sbazar.cz/…retro-nocnik

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 02.11.18 22:36

Ja koupila prkynko a stolicku,, na zachodě má obrázky :lol: a tak tam chodí ráda… jinak mam i šikovný nočník v obývaku z ikei, výstupek má ale… pak někde zkusit sehnat takový ten starý klasicky hrnek pod postel jak se dříve dávaly.

Janli
Kelišová 5996 příspěvků 9 inzerátů 02.11.18 22:46

Já jsem ten drahý nočník koupila v bazaru. Jde to komplet vydezinfikovat, tak proč ne. Máme kachnu se zvuky. Ty jsem teda zlikvidovala, ale investice nelituju. Obyčejný nočníky jsou nepohodlný, nízký a špatně se vylívají. Tenhle má rovnou sedací plochu a uvnitř nádobku na moč, kterou dítě zvládne vylít do záchodu samo. Dcerka ho milovala, teď už čeká na druhou prďolku.
edit: ten přední výstupek je sundávací

Veru1987
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 02.11.18 22:54

Krásný: https://www.scarlett.cz/…arlett-meda/?…
Mi tu vyskočila reklama :-)

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 02.11.18 22:56

Nočník Luma, stojí kolem 200, je ze dvou částí , předek má jen mírně zvýšený ale není tam vyloženě takový ten vysoký výstupek.

Denina01
Kecalka 428 příspěvků 02.11.18 23:07

Bezva :potlesk: mockrát děkuju za odkazy a nápady :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >