Nosítko pro 20 dní staré mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 06.03.17 12:10
nosítko pro 20 dní staré mimčo

Holky, jaká značka nosítka je nejlepší pro 20 denní mimčo? :think: nic složitýho na zavazování, NE šátek, NE vak.. :? Díky za rady :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 06.03.17 12:21
@monýsek92 píše:
Holky, jaká značka nosítka je nejlepší pro 20 denní mimčo? :think: nic složitýho na zavazování, NE šátek, NE vak.. :? Díky za rady :potlesk:

Ahoj, my máme od narození Manducu - je v ní i novorozenecká vložka. Já do ní malou zkoušela dát v 6 týdnech - ale přišlo mi, že je v tom hrozně zapadlá. Narodila se maličká a prostě jsem tak nějak cítila, že to ještě není ono. Nám ale nevyhovoval ani šátek, ve všem mi přišla hrozně zapadlá. Až tak nějak od 3 měsíců mám pocit, že je to super, když ji dám do Manducy :palec: Ale vyzkoušej, dá se to zkusit v obchodech zadarmo, dá se i vypůjčit. Pokud máš větší miminko tak vám třeba sedne :kytka:

Půáček
Kecalka 281 příspěvků 06.03.17 12:21

Máme půjčené ergobaby. Jsem s ním moc spokojená, nic složitého
Zapne pás se suchým zipem kolem boků, zajistí ještě preskou, pak si dáš mimi na kolena na nosičku a navleknes si ramenní popruhy. Zacvaknes je k sobě a je hotovo. Trvá to tak 20 vteřin včetně úpravy miminka. Ja jsem takhle maleho sice nedávala, ale asi v 6 týdnech ano. Ale kdybych ji měla doma, udělám to i driv. Jen upozornění : nedávej miminku nožičky ven z nositka. Takhle malé má mít v nosicce nožičky jakoby složené pod sebou. Doporučení je do cca půl roku. Já to dělala do 5 měsíců, pak už to neslo.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 12:22

Storchenweige, bondolino, emeibaby, nová noiga,

Barissima
Závislačka 3316 příspěvků 06.03.17 12:59

Ještě dodám caboo - to ale asi vydrží málo, jen nějak do 8 kg… Podle nových poznatků může mít miminko od narození normálně nožičky venku, jen je násilně neroztahovat a klidně je nechat skrčené pod bříškem, ale normálně venku -snad je to srozumitelné.. ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8460 příspěvků 06.03.17 13:33

@monýsek92 máme manducu a používala jsem tak od 2 týdnů, musela jsem být funkční kvůli venčení psa a malého jsem se bála nechat samotného v 6.patře :-) Už se těším až bude teplo a malý bude moct koukat venku..

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 06.03.17 15:55

@Kristyna.Vechto­va
a neměla by jsi na ní odkaz, kterou máš konkrétně? :-) děkuji :-)

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 06.03.17 16:05

Chtěla jsem ti napsat šátky a tak, ale píšeš nosítko…pro takhle malé miminko žádné, ikdyž na většině z nich píšou, že jsou 3,5kil
Ptala jsem se na úplné to stejné dětského ortopeda a ten jen kroutil očima až jsem se styděla. řekl, že miminko má tak strašně slabé svaly na krku a tak strašně těžkou hlavu, že je absolutně nřpípustné, aby bylo v nosítko ve vertikální poloze. řekl, že až když miminko samo drží hlavu a pase koně

i potom samozřejmě pouze ergonomické nosítko kvůli kyčlím

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 06.03.17 16:09

@Conulka
Samozřejmě ho v tom nebudu nosit porad, když je takhle malý. Jde mi jen o to, dojít s ním do pekařství, do masny nebo do večerky. Max 10 až 20 minut. Tam s kočárkem nemůžu a venku ho nechávat nechci, když na něj neuvidím..

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 06.03.17 16:15

@monýsek92 chápu, ale na to jsou babyvaky, kde mimčo leží víc na zádíčkách
anebo se zkusit zamyslet nad nákupy, jestli nejdou obstarat někde, kam se s kočárkem dá jít, nebo zaúkolovat manžela když jde z práce
i 2O minut je pro takhle malé miminko dlouhá doba

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 06.03.17 16:20

@Conulka
Rada nad zlato… :roll: masna ani pekařství tu jiný není a z obchodu to kupovat nechci.. kdyby přítel nekončil v práci pozdě, tak by to koupil, ale bohužel… děkuji za rady :mavam:

Barissima
Závislačka 3316 příspěvků 06.03.17 18:51

@monýsek92 storchenweige, bondolino nebo, caboo jsou opravdu bezpečná a ergonomická už od narození. Rozhodně víc, než babyvak. Není třeba se bát tam nosit miminko i déle než 20 minut :palec:

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 06.03.17 18:56

Holky, našla jsem tu na bazaru tohle: https://www.emimino.cz/…tai-1066028/ mohlo by být? Pak ještě kouknu na ty značky od vás, až budu mít chvilku :dance:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8460 příspěvků 06.03.17 19:09

@monýsek92 já kupovala z druhé ruky, pokud nás Facebook tak si najdi skupinu - nosíme děti, tam Ti holky poradí..

Barissima
Závislačka 3316 příspěvků 06.03.17 19:12
@Kristyna.Vechto­va píše:
@monýsek92 já kupovala z druhé ruky, pokud nás Facebook tak si najdi skupinu - nosíme děti, tam Ti holky poradí..

To jsem taky chtěla napsat :palec: Jinak to mei tai by mělo být ok, pokud je šátkové. Pokud je látkové, tak až od 4 měsíců.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >