Nosítko pro tříměsíční miminko

47
24.5.16 05:07

Nosítko pro tříměsíční miminko

Ahoj, jsou nějaká dobrá ergonomická nosítka pro mimča od tří měsíců? Žádné visítko nechci a a šátkem nám to taky moc nešlo :lol: Ještě jsem slyšela že v tom nepůjde dát miminko čelem do světa, což ten náš chce nejvíc tak prosím poraďte :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7510
24.5.16 05:53

@Markett3 mám amszonas a malá nemá ještě 3mesice a už nosím :) musí byt ale obličejem ke mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1701
24.5.16 06:04

@Markett3 já mám Manducu, ta je od narození. Ergonomická nosítka jsoz jen čelem k tobě, pokud chceš dát dítě čelem"do světa", jak píšeš, dá se to pouze ve visítku. A je to logický. Čelem ven nemáš šanci zajistit správné postavení nožiček ani zad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2060
24.5.16 06:06

Já nosila od narození v manduce, má nástavec pro novorozence, ale obličejem ke mně, obličejem dopředu jsou jen ty klokanky, co křiví záda.. ale našim to teda nevadilo, celkem spokojeně se koukaly do stran :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59310
24.5.16 07:34

@Markett3 mimino čelem ven se nenosí - ničíš mu tím záda. Žádné zdravé nosítko není určeno na toto.. když už, tak se nosí na záda.. Co se týče nosidel - je jich spousta, nejčastější je asi manduca. Ale v ergo nosítku se nikdy nenosí obličejem ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
24.5.16 07:55

Jo takhle :-) Ono je to logický aby mu venku do obličeje nefoukalo a nelítal prach a tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59310
24.5.16 08:07
@Markett3 píše:
Jo takhle :-) Ono je to logický aby mu venku do obličeje nefoukalo a nelítal prach a tak :-)
:mrgreen: né, proto to není, ale když ho otočíš čelem ven, má špatně postavené nožky a hlavně prohnutá, místo kulatá, záda. Aby mělo dítko větší výhled, nosí se v nosítku popř šátku na zádech.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6442
29.9.18 20:44

Ahoj holky :mavam: jdu si pro radu, jake nositko na miminko 3 a pul mesice. Zkouseli jsme kocarek, moc jsem se chtela nositkum a satkum vyhnout, tesila se na jezdeni. Ale nase mala kdyz ji neuspime, nez vyjedeme nebo neco porad nevidi venku, tak breci a neprestane, nez ji vyndam. Moc toho s ni nezaridim, nikam nedojdeme, spi kolem pulhodky vzdycky a pak place :? Zkouset budu kocar dal asi i tak, dopoledne to jeste jde, ale odpo ani nahodou a proste s ni chci byt vic venku…satek urcite nechci, nelibi se mi to ani, ale rada bych zkusila nositko (ne visitko). Mala hlavicku sama nedrzi, i kdyz se hodne snazi :) jedna kamoska doporucovala Manducu, druha zas Kibi. Poradite prosim? :) Dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
29.9.18 20:50

@Kukacka123 Meli jsme Storchenwiege a ted Kibi…nosime prilezitostne…je lepsi zkusit vice, najit nejakou nosici skupinku v okoli a urcite poradi ;) kibi ted dela nove i satkova nositka a ty jsou pry lepsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6442
29.9.18 20:53

@VeHE diky za nazor :) prave vylozene moc nikoho neznam a kazdy ma zkusenost s necim, tak se ptam tu, zda se nejak holky shodnou treba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
29.9.18 21:02

@Kukacka123 Me se v Kibi nosi dobre, to Storchenwiege sice pisou vetsi nosnost,ale pri 8kg uz se mi to provesovalo… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6442
29.9.18 21:04

@VeHE to rada slysim, diky ;) mne se prave to Kibi libi vic jak Manduca, tak zjistuju…a doufam, ze ve sportaku uz mala bude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7829
29.9.18 21:12

@Kukacka123 Mam Beco Butterfly, ma oporu hlavicky hezky vyresenou, da se na to pripnout takova jako striska, clona, nebo jak to nazvat…I novoroz. vlozka k tomu je, pouzivam ho od cca 3,5 - 4 mes. a spokojenost na obou stranach ;) Je ergonomicke, kupovala jsem ho od zname za 1500, poriz.cena pry cca kolem 2500-3000 Kc. Na youtube jsou videa, jak si do nej dite spravne dat, jde nosit i na zadech, na boku a zapinani fakt jednoduche. Na kluka jsem dostala tehdy (5 let zpet) Cybex igo, ten sel dat pro novorozence do 3 mes.I na lezeni, ze v tom mimi bylo asi podobne jako v satku. Ale malej v tom moc byt nechtel, jeste tak na leharo, vertikalne se mi tam spatne daval a rval, asi ze nevidel, kdyz byl celem ke mne, no priznam se, vzdala jsem to po par pokusech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6442
29.9.18 21:19

@Jahudka82 dekuji, mrknu taky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7829
29.9.18 21:32

@Kukacka123 Jen jeste dodam, ze male byl ted rok, ale ma cca 8,5 kg, takze se to zatim da - ale nemivam ji v tom nejak extra dlouho, max cesta do,ze skolky, na cviceni se starsim, kde jsou schody, se psem, do mensich obchodu… vydrzi mi v tom max.hodku, zatim nosim jen na brise a na boku. Ted na zimu planuju koupit takovou tu ochrannou kapsu, nemam nosici bundu - kdyz bylo potreba vyjit schody, mela jsem na kocarek vloznou prenosnou tasku, tak jsem ji nosila v tom - narozdil od nositka se u doktora napr. dala snaz odlozit. Nebo jsem si na kocar cvakla autosedacku (kdyz jsem sla na urady, do prace, do nemocnice, na cviceni). Ona mi v nem totiz neusne, takze kdyz vim, ze budem pryc pres cas spani, musim vzit kocar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama