Nosítko Tula Standard

Anonymní
2.9.20 20:50

Nosítko Tula Standard

Ahoj vsem :mavam:

Planujeme koupit nejake nositko pro nase miminko. Zatim ma 3 mesice, 6 kg. Zamlouvá se nam nositko Tula Standard, je od 7 kg do 20 kg, takže samozřejmě bychom pockali, az miminko doroste.

Jde nam spise o to, aby nositko miminku neskodilo. I kdyz co jsem slysela, tak pry jakékoliv nositko neni úplně vhodne, ale nevím :nevim: byla bych ráda za recenze, pokud nekdo nositko ma - případne prosím tipy na jina.

Moc dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13862
2.9.20 20:53

Neřid se váhou, ale centrimetry, vahově ti to nikdy nepřeroste, ale na centáky dojde brzy. tula je dost tuhá, tvrdý bederák, ale je vhodná. Jsou ale daleko vhodnější nosítka, která ti vydrží dýl. koukni na fb na skupiny nosíme děti a nosící česko slovensko. jsou tam rozcestníky a vhodné nosiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
2.9.20 20:55

My máme Aloe, ale Tula určitě není nevhodná. Každému sedí něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 20:56

Moc děkuji. Mrknu na fb stranky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1051
2.9.20 20:57

Váhou se u nosítek nemůžeš řídit. Spíš jde o centimetry.. Ale má to spoustu dalších proměnných. Nejlepší vyzkoušet, nekupovat od oka. Nosím od narozeni, střídám šátek i nosítko. A upřímně Tulu bych nekoupila - je to předražená designovka. Nosím v šátkové Lence a jsem spokojená jak želva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13862
2.9.20 21:01

Taky bych po tule nešáhla, ale nevhodná není…koukni na monilu, lenka, martys, veka, aloe, skaldino, zumbuca možná taky bude něco na menší mít…pak se musíš rozhodnout jestli chceš látkové nebo šátkové. Upřímě, dítko do takových 10 kilo uneseš téměř v čemkoli, pak už to na pohodlnost začíná být naročnejší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10681
2.9.20 21:16

Tula Free to grow soar mam ja a jsem spokojena. To muzu doporocit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 21:20

@debra.morgan A ted si vybrat :lol: mrkla jsem zatim na Monilu a vypada taky hezky. Jen se zeptám, protože tomu tolik nerozumím - ale v čem je treba Monilu lepsi nez Tula? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
13862
2.9.20 21:24
@Anonymní píše:
@debra.morgan A ted si vybrat :lol: mrkla jsem zatim na Monilu a vypada taky hezky. Jen se zeptám, protože tomu tolik nerozumím - ale v čem je treba Monilu lepsi nez Tula? :think:

je šátkové, měkky bederak, nechce se mi ted hledat cm, ale každýmu sedne něco jinýho a o tom to hlavně je. navíc monilu je myslím už od 2 měsíců, a do tuly se vložka nedoporučuje, už i výrobce uznal, že je nevhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 21:31

@debra.morgan Dobre dekuju. Prave jak jsem psala nahore, mala ma 3 mesice. Uz vlastně jedeme ctvrty. Nechtela jsem nositko hned od narození, ale prave si počkat, az bude starsi. Ještě mrknu na tu stránku ma fb a pak neco poridime.

• Citovat
  • Nahlásit
4303
2.9.20 21:43

Tsk treba ja zas nemam ráda měkký bederak, takže pro mě tula ok. Za mě jsou největším problémem nositek samotné maminky. Strašná spousta nosí ty děti ve špatných polohách, málokdy potkám někoho, kdo je tam uraženě fakt moc pěkně. Často mají děti jednu nohu výš, záda rovná, hlavu vyvracenou, zadek ne uprostřed takže na jedné straně je látka až za koleno, na druhé straně do půlky stehna… no děs a hrůza, záda u toho jak paragraf… Takže krom výběru nositka bych se pořádně zaměřila i na toto. A čím pevnější nositko, tím větší šance, že tam to dítě dáš dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
2.9.20 22:36

Mam tulu standart a jsem spokojená. Nosím v ji dceru od 4m :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu