Nosítko...Kokon, Kibi, Tula Todler

681
13.5.18 13:52

Nosítko...kokon, kibi, tula todler

Máte někdo srovnání těchto 3 nosítek? Potřebuji pro skoro dvouletou 12kg dceru, hlavně, aby mělo nastavení mezi nožičkama, všechny mají být rostoucí a vhodná pro batole, ale podle fotek mi Tula nepřijde vůbec, že se dá nastavit mezi nožkama, Kibi vypadá že jo a nejlíp vypadá, že jde nastavit Kokon…Máte někdo zkušenost, jak to je? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
980
13.5.18 14:01

Kibi jsme meli pro malou - ve dvou letech uz bylo male a ona na nej tezka (bylo desne nepohodlne oproti noseni mensiho ditete) presli jsme na tulu a max spokojenost :) nosi se denně ze skolky a jsou ji tri :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
13.5.18 14:04

My máme kokon, ale na zatím ročního. Každopádně jsme moc spokojení, je fest nastavitelný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
13.5.18 14:29

Kibi mi přijde ne na tak velké dite, tula nenastavuje se a kokon jsem také zvažovala a vyhrál by z těchto. mam andalu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
13.5.18 14:32

Ahoj my měli kibi.. menší dítko ok, ale pak jak byl větší a těžší tak nám to kolem 2 let vadilo u nožiček. Sice je nastavitelné, ale nebylo pohodlné tlačilo ho to..Kokon mi připadá na nožky pohodlnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
13.5.18 15:11

Já mam kibi, ale dcera váží v necelých 2 letech 11kg, takže pohodlné mi je stále. Doporucim FB skupinu nosíme děti, jsou tam recenze na nositka a odkazy na regionální nosici skupiny, které dělají srazy a tam si můžeš ty nositka vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6434
13.5.18 17:19

Mám Kibi, nosila jsem největšího rocaka cca 9,5 kg a to bylo v pohodě(pak jsem byla těhotná, v těhotenství nosila asi 2×).. Ale já jsem drobek, pro mě je fakt že pohodlných tak 8kg dítěte, bez ohledu na nositko :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
14.5.18 15:28

Mám beco toddler, není stavitelné, ale to rozložení váhy je výrazně lepší než kibi. Nosila jsem tam syna tak od 10 kg, to bylo tak na hraně, je veliké. Teď má syn 16 kg a pořád je to pohodlné a unosím ho na polední spaní na výletě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
23.5.18 20:16

Tak info-koupila jsem Aloe-zkoušela jsem Tulu a Kibi, pak ještě Aloe-to je bezkonkurenční, kdysi jsem měla ještě Manducu, teda jako Aloe-TOP!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama