Nová kategorie diskusí?

3169
19.5.16 07:57

Nová kategorie diskusí?

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda by bylo možné (a nevím, zda využívané) přidat novou kategorii diskusí. Svého času to fungovalo na Baby-café a mně osobně to přišlo jako výborná věc. Byla tam kategorie jakýchsi průběžných diskusí, které neměly nějakou trvalou přidanou hodnotu a po nějaké době byly smazány. V případě, že se diskuse rozvinula do nějakého hodnotnějšího tématu, tak ji admini přesunuli.

Uvedu to na konkrétním příkladu, který řeším: máme doma starý kočárek a řešíme, co s ním. Já osobně si myslím, že už je to neprodejné, ale vzhledem k tomu, že jsem nic takového nekupovala/neprodávala, tak bych se ráda zeptala tady. Popíšu konkrétní stav, stáří apod., očekávám tak 5 odpovědí a šmitec. Podle mého taková diskuse nejspíš pro nikoho do budoucna přínosem nebude, ale bude zabírat místo a strašit tady. Tenkrát tam kdokoliv bez obav hodil diskusi třeba k aktuálnímu dění a bez obav, že prvních pět komentářů bude o tom, jak je ta diskuse zbytečná a nepřínosná. Každý bude vědět, že to je diskuse na krátkou dobu, mohlo by to suplovat jakýsi chat na dané téma, který podle mého nikdo nevyužívá.

Bylo by reálné takovou kategorii zřídit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
19.5.16 09:10

No ale vždyť můžeš vždycky požádat admina o smazání jakékoliv diskuse, kterou jsi založila, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
19.5.16 09:44

@KatkaX klidně bych tu diskuzi založila :nevim: třeba se někdy bude hodit a ostatní najdou inspiraci. Vem si kolikrát týdně je tady založena nová diskuze na téma „můžu být těhotná, jsem těhotná…“ takové diskuze se tady hemží často takže klidně založ novou na své téma, které tady není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
19.5.16 09:47
@Black Cat píše:
No ale vždyť můžeš vždycky požádat admina o smazání jakékoliv diskuse, kterou jsi založila, ne?

To samozřejmě můžeš, ale je to nesrovnatelně složitější. Takhle by admini v této kategorii třeba jednou měsíčně smazali odspodu diskuse starší měsíc a nemuseli by vypisovat důvod do žádné další diskuse. Já třeba nezaložím diskusi, která má přínos a informační hodnotu jen pro mě s tím, že tady pak bude zbytečně strašit a zabírat místo, nebo budu muset zdlouhavě žádat o smazání. Něco jiného je, když bych založila diskusi, ta se pak zvrtla jinam, začal by nějaký hon na čarodějnice nebo něco takového. Tam to smazání chápu, ale jinak mně to přijde zbytečné. Navíc v podmínkách diskuse to nijak ošetřené není, takže předpokládám, že je to pak i na uvážení adminů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
19.5.16 09:49
@Black Cat píše:
No ale vždyť můžeš vždycky požádat admina o smazání jakékoliv diskuse, kterou jsi založila, ne?

To samozřejmě můžeš, ale je to nesrovnatelně složitější. Takhle by admini v této kategorii třeba jednou měsíčně smazali odspodu diskuse starší měsíc a nemuseli by vypisovat důvod do žádné další diskuse. Já třeba nezaložím diskusi, která má přínos a informační hodnotu jen pro mě s tím, že tady pak bude zbytečně strašit a zabírat místo, nebo budu muset zdlouhavě žádat o smazání. Něco jiného je, když bych založila diskusi, ta se pak zvrtla jinam, začal by nějaký hon na čarodějnice nebo něco takového. Tam to smazání chápu, ale jinak mně to přijde zbytečné. Navíc v podmínkách diskuse to nijak ošetřené není, takže předpokládám, že je to pak i na uvážení adminů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
19.5.16 10:05

Asi by i pro tyhle účely měl fungovat chat, co tady je. Nevím proč jej nikdo nevyužívá.

• Nahlásit
  • Citovat
3169
19.5.16 10:19
@sunshinegirl píše:
Asi by i pro tyhle účely měl fungovat chat, co tady je. Nevím proč jej nikdo nevyužívá.

Já mám totiž vždycky představu, že chat je konverzace v reálném čase. Na to prostě nemám čas, ale můžu sem kouknout třeba jednou za hodinu a to pak v diskusi je v pohodě. Ale tady je to teda v pohodě i na tom chatu, když tam jsou za poslední 2 dny 2 příspěvky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2461
19.5.16 12:39

@KatkaX
mně by se Tvůj nápad líbil, odlišily by se diskuze „o ničem“ v jiných kategoriích. Jen jestli by to zakladatelky byly schopné rozlišit ;).Na chatu Ti nikdo neodpoví, já tam koukla jednou a odradilo mě to na furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13327
19.5.16 13:40

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, ale v současné době přidání kategorie sloužící pro tento účel neuvažujeme. Zakládejte vždy diskuse nové, případě oživujte diskuse již existující. Vždy se najde někdo, koho nové příspěvky zaujmou a inspirují.

Přeji pěkné odpoledne :kytka:
adminka Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama