Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Seren píše:
Ano, velice spokojenáA máš pravdu, stojí to 1000 Kč
jj, tebe jsem měla na mysli
Jsem ráda, že mé domněnky potvrzuješ a že jsi spokojená ![]()
@chs.jasmin píše:
Jsem zvědavá a budu brzo stará, ale… ehm, jaké jméno se ti nelíbilo?
ze Seren mluvit nemůžu, třeba ti to prozradí sama. Ale měla takové usedlé jméno typu Jaroslava. Nahradila ho mederním, šmrncovním, k mladé ženě se určitě hodí víc ![]()
@pe-terka píše:
ze Seren mluvit nemůžu, třeba ti to prozradí sama. Ale měla takové usedlé jméno typu Jaroslava. Nahradila ho mederním, šmrncovním, k mladé ženě se určitě hodí víc
@Seren píše:![]()
Já jsem ho chs. jasmin prozradila ve zprávě
Jasně, v pořádku ![]()
@pe-terka píše:
ze Seren mluvit nemůžu, třeba ti to prozradí sama. Ale měla takové usedlé jméno typu Jaroslava. Nahradila ho mederním, šmrncovním, k mladé ženě se určitě hodí víc
Naprosto to staré jméno chápu. Věřím, že každý vybíráme jméno pro své děti s láskou a i její rodiče měli nějaký důvod, ale tady v tomto případě to chápu ![]()
Jelikož mě baví pročítat staré diskuze, zajímá mě update po letech!!!
Pokud se zde anonymní zakladatelka ještě objevuje. Dceři bude touhle dobou už 22, tak by mě zajímalo, zda to opravdu změnila/poangličtila… Dík ![]()