Nová opatření, školka

Anonymní
6.4.21 20:38

Nova opatreni, skolka

Zdravim vsechny. Jak je jiz predbezne zmineno, ze od pondeli smeji do skolky jen predskolaci. A co ti, kteri pracuji ve zdravotnictvi a maji male deti ve skolce? Doposud jede,, nemocnicni skolka". Nouzovy stav konci, tim padem my zdravotnici, co mame deti ted ve skolce, tak mame smolika? Jak to prosim je?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27776
6.4.21 20:39

No školáci mají být ve svých kmenových školách, jestli jsem to dobře pochopila, někdo je bude hlídat v jiné místnosti. Tak předpokládám, že školky to budou mít taky tak. I když si to neumím úplně představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 20:42
@vokishka píše:
No školáci mají být ve svých kmenových školách, jestli jsem to dobře pochopila, někdo je bude hlídat v jiné místnosti. Tak předpokládám, že školky to budou mít taky tak. I když si to neumím úplně představit.

To jsem pochopila, ale ja predskolaka nemam (dcera 4.roky), tak co s temi nepredskolaky od zdravotniku?

• Citovat
  • Nahlásit
27776
6.4.21 20:44
@Anonymní píše:
To jsem pochopila, ale ja predskolaka nemam (dcera 4.roky), tak co s temi nepredskolaky od zdravotniku?

To nevím, zavolej do té školky, kde je ted. Ti by to už mohli vědět. Čekala bych podle té logiky, že budou ve své školce, bokem od ostatních.

Příspěvek upraven 06.04.21 v 20:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16741
6.4.21 20:44

Plaga říkal, že dál budou ty školy a školky pro zdravotniky fungovat. Jen bych pátrala, jestli to bude stejná školka, nebo to bude jinde. To myslim rozhodují na kraji. Do konce týdne to určitě vyřeší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 20:46
@vokishka píše:
To nevím, zavolej do té školky, kde je ted. Ti by to už mohli vědět. Čekala bych podle té logiky, že budou ve své školce, bokem od ostatních.Příspěvek upraven 06.04.21 v 20:44

Prave jeste nevedi, dnes jsem s ucitelkou mluvila

• Citovat
  • Nahlásit
27776
6.4.21 20:47
@tereza12345 píše:
Plaga říkal, že dál budou ty školy a školky pro zdravotniky fungovat. Jen bych pátrala, jestli to bude stejná školka, nebo to bude jinde. To myslim rozhodují na kraji. Do konce týdne to určitě vyřeší..

No já to ale pochopila tak, že bude ve své škole, jen ho bude někdo hlídat. I když teda nevím, kdo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 20:50
@tereza12345 píše:

Do konce tydne snad, ne jako posledne. Ono je to ted predbezne od vlady a neni to jiste. Vzdy se neco pozmenilo a vzdy skolka odkazala, ze sama nevi. Dava to logiku, ze skolky od nemocnic by meli dale fungovat i skoly, tam mam i syna

• Citovat
  • Nahlásit
1415
6.4.21 20:53

Jsem z Ms. Vime stejne houby, jako vsichni. Cekame na manual, ktery bude ve ctvrtek.
Ale deti mladsi 5ti let, kteri patri k Izs by mely byt na sve kmenove skolce, ale…
Zalezi zda se tam vejdou. Musi byt skupiny po 15ti.
Je to zoufala situace. Mame ms, kde je 31 predskolaku a 19 deti Izs. Tri tridy :zed:
Chodit chteji vsichni, ale nevejdou se. A osoby, natoz mistnosti, kde by se testovalo nemame. A samo si ten test ditko neudela. Navic musi nekde 15 min cekat na vysledek :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
6.4.21 20:58
@janoma píše:
Jsem z Ms. Vime stejne houby, jako vsichni. Cekame na manual, ktery bude ve ctvrtek.
Ale deti mladsi 5ti let, kteri patri k Izs by mely byt na sve kmenove skolce, ale…
Zalezi zda se tam vejdou. Musi byt skupiny po 15ti.
Je to zoufala situace. Mame ms, kde je 31 predskolaku a 19 deti Izs. Tri tridy :zed:
Chodit chteji vsichni, ale nevejdou se. A osoby, natoz mistnosti, kde by se testovalo nemame. A samo si ten test ditko neudela. Navic musi nekde 15 min cekat na vysledek :zed: :zed: :zed:

Tak doufejme ze ve ctvrtek. Nase kmenova skolka ma prostory k zajisteni pece i o ostatni mensi deti plus personal. Ted zalezi kam pujde, jestli zustane v nahradni nebo v kmenove skolce.
Na palici fakt :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20918
6.4.21 21:05
@vokishka píše:
No já to ale pochopila tak, že bude ve své škole, jen ho bude někdo hlídat. I když teda nevím, kdo :)

zřejmě dítě zavřou do kamrlíku s uklizečkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
6.4.21 21:05

@migmina ono je to presne o tom. Kdo ma jake moznosti. Kolik je trid a kolik deti, co nastoupi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
6.4.21 21:12

Jsem zvedavá na to testovani. Jak to deti budou snáset. Muj syn je docela cíťa. me jednou delali ten PCR test a bylo to dost hnusny jak se mi div nesnazila vrazit ten uchostour az do mozku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
6.4.21 21:14
@stinga píše:
zřejmě dítě zavřou do kamrlíku s uklizečkou

no nás si delala uklízecka srandu, ze se hlasí ze se s deckama zavre ve sklepe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
6.4.21 21:20

Kristova noho, to už fakt nemůžou myslet vážně. :zed: :zed: :zed: Radu nemám, ale přeju, ať je to pro vás co nejmíň komplikované. :hug:

Příspěvek upraven 06.04.21 v 22:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat