Nová partnerka, ex a naše dcera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 23:28
Nová partnerka ex a naše dcera

Byli jsme spolu 5 let a máme 2,5 letou dceru. Partner mě dlouhodobě podváděl s jinou ženou. Situace se vyhrotila a já musela partnera vyhodit. Odstěhoval se na hotel a zanedlouho se k němu přistěhovala i jeho nová přítelkyně. Cca po měsíci jejich společného soužití přišel partner s tím, že by se chtěl za námi vrátit. Za zhruba 7 měsíců od té doby se však nerozhoupal k tomu, aby novou partnerku opustil. Po tuto dobu respektoval mé přání, aby se ta paní nevídala s naší dcerou. Nedávno jsem se dozvěděla, že naši úmluvu porušil a vzal ji s dcerou na výlet. Mám důvod si nepřát, aby se nová partnerka stýkala s naší dcerou (má problémy s alkoholem, agresivitou, vulgarismy…). Samozřejmě mě taky trápí, že ženská, co nám rozbila rodinu si teď bude hrát na spokojenou rodinku s mými blízkými. Mám nějakou možnost, jak tomu zamezit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Saulus
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 1 inzerát 11.12.18 23:35

Ne

Knihomyš
Extra třída :D 10598 příspěvků 11.12.18 23:38

Ne. Nemáš. Otec dítěte má stejná rodičovská práva jako ty a kam a s kým dítě vezme, je na něm. Útěchou ti budiž, že když si najdeš partnera, tak mu taky nebude moct otec/tvůj ex zabránit, aby byl s jeho dcerou v kontaktu a například s ní bydlel v jednom bytě.

andelka83
Generální žvanilka 20432 příspěvků 11.12.18 23:39

Nemáš. Je na jeho odpovědnosti s kým se stýká v době kdy u sebe má dítě.

Daniela PB
Kecalka 226 příspěvků 82 inzerátů 11.12.18 23:43

Ne, nemáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 23:43

Co soud? Bezpečnost dítěte? Zakladatelka

andelka83
Generální žvanilka 20432 příspěvků 11.12.18 23:48
@Anonymní píše:

No…nic asi. Nemůže preventivně někomu zakázat se přiblížit k dítěti. O bezpečnost dítěte by se měl postarat rodič.

Saulus
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 1 inzerát 11.12.18 23:48
@Anonymní píše:

Ne, smir se s tím.

RaynaW.
Povídálka 29 příspěvků 11.12.18 23:53

Ahoj a u soudu bys měla přesně jaké argumenty? Mohl by zasáhnout OSPOD… Ale soudy se táhnou a mohlo by to mít negativní vliv na dcerku.. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 23:53

Nechci, aby se dcera nestýkala s tatínkem, mají se rádi. Jen nechci, aby u toho byla ona. Podle zákona nemá žádné právo se s ní stýkat. Mohu požádat soud o úpravu styku s rodičem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 23:56

@RaynaW. Bezpečnost dcery pokud si paní přihne, její agresivita, hádky u kterých by malá nemusela být…

terien
Echt Kelišová 9077 příspěvků 11.12.18 23:57
@Anonymní píše:
Nechci, aby se dcera nestýkala s tatínkem, mají se rádi. Jen nechci, aby u toho byla ona. Podle zákona nemá žádné právo se s ní stýkat. Mohu požádat soud o úpravu styku s rodičem?

Právo na to má když bude malá s tátou a s ní. Nemáš jí to jak zakázat.

andelka83
Generální žvanilka 20432 příspěvků 11.12.18 23:57

O svěření do péče a úpravu styku ano,ale jde o rodiče. Nebude se řešit s kým se může otec stýkat a tím i dcera.
Jedině se poradit na ospodu,ale pochybuju..

terien
Echt Kelišová 9077 příspěvků 11.12.18 23:58
@Anonymní píše:
@RaynaW. Bezpečnost dcery pokud si paní přihne, její agresivita, hádky u kterých by malá nemusela být…

O bezpečnost se stará její otec

RaynaW.
Povídálka 29 příspěvků 12.12.18 00:01

Myslím, že s novou partnerkou nic neuděláš, ale možná by bylo lepší pro tebe zajít na OSPOD a poradit se. Přesně jak píše @andelka83

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >