Wellness - žárlivost na masáž partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 12:44
Wellness- žárlivost.

Zdravím. Chtěla bych jet s přítelem na Wellness. Jenže problém je v tom, že si neumím představit, že by na něj sahala jiná žena třeba při masáži. Ano vím, že to není úplně normální, ale snažím se to postupně odbourávat.. Na Wellness sem ještě nebyla, takže nevím jak to tam chodí a mě by zajímalo, jestli je možnost určit, že ho bude masírovat pouze muž..?
Bojím se, že zase začnu žárlit a celý ten pobyt zkazím. :( :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11602 příspěvků 11.12.18 12:48

Je, tedy z me zkusenosti. Většinou se na recepci ptali - žen zda by jim nevadil mužský masér, ale nepochybně by to šlo domluvit i pro muze. Nicméně ne všechny procedury musí byt soukromé, takže je dost slušná šance, ze tam potkáte dost žen v plavkách apod 8)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 11.12.18 12:48

Objednej pobyt tam, kde maji masera chlapa. Najdi resort, zavolej, zeptej se.

jasnahvezda
Kecalka 115 příspěvků 11.12.18 12:54

Objednej mu chlapského maséra a sobě psychologa. Jestli bys kvůli tomuhle byla schopna zkazit pobyt, tak se ti může stát, že ti chlap uteče k někomu normálnímu.

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 11.12.18 12:56
@Tichošlápek píše:
Je, tedy z me zkusenosti. Většinou se na recepci ptali - žen zda by jim nevadil mužský masér, ale nepochybně by to šlo domluvit i pro muze. Nicméně ne všechny procedury musí byt soukromé, takže je dost slušná šance, ze tam potkáte dost žen v plavkách apod 8)

nebo se její muž dokonce koukne po nahé ženě v sauně. to už ho asi zavraždí pohledem :mrgreen:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 7 inzerátů 11.12.18 13:00

Být Tebou tak tam vůbec nechodím :roll: já manželovi k Vánocům koupila permici do bazénu, kterou strašně chtěl a vůbec mě tedy nenapadlo, že tam budou i cizí ženské, které můžou mít luxusní postavu a manžel se za nimi ohlédne :nevim: kdybych tohle měla řešit, tak manžela ani nepošlu do práce, ptže si denně podává ruku se spoustu hezkých žen, chodí s nimi na pracovní obědy apod :think:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 11.12.18 13:02
@ProfZav píše:
Objednej pobyt tam, kde maji masera chlapa. Najdi resort, zavolej, zeptej se.

A co kdyby manzel,pritel nechtel chlapa masera?
Nekomu to nemusi byt prijemne :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 13:03
@Tichošlápek píše:
Je, tedy z me zkusenosti. Většinou se na recepci ptali - žen zda by jim nevadil mužský masér, ale nepochybně by to šlo domluvit i pro muze. Nicméně ne všechny procedury musí byt soukromé, takže je dost slušná šance, ze tam potkáte dost žen v plavkách apod 8)

S tím tak nějak počítám. Ženský jsou všude. :D Jen to sahání je na mě už moc. :D
Děkuji za odpověď. :)

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5854 příspěvků 11.12.18 13:06

Tak dobré je, že si svou nejistotu a nevíru, že si zasloužíš být milována a projevuje se to žárlivostí uvědomuješ a bojuješ s tím.

Vzít si na ten proces průvodce - psychoterapeuta a nebo psychoterapeutku by to celé dost urychlilo.

Wellnes klidně můžete řešit bez masáží a nebo můžete být na masáži společně v místnosti.

Lychee13
Závislačka 3109 příspěvků 11.12.18 13:06
@Anonymní píše:
Zdravím. Chtěla bych jet s přítelem na Wellness. Jenže problém je v tom, že si neumím představit, že by na něj sahala jiná žena třeba při masáži. Ano vím, že to není úplně normální, ale snažím se to postupně odbourávat.. Na Wellness sem ještě nebyla, takže nevím jak to tam chodí a mě by zajímalo, jestli je možnost určit, že ho bude masírovat pouze muž..?
Bojím se, že zase začnu žárlit a celý ten pobyt zkazím. :( :zed:

Tak mému manželovi by asi bylo nepříjemné,kdyby ho osahával muž. :mrgreen: Jinak nikam nejezdi,protože,co kdyby se na něj třeba číšnice u večeře usmála. :think:

Cvrčínek
Kecalka 178 příspěvků 11.12.18 13:12

Tebe bych nechtela mit doma, musis mit sebevedomi zadupane v zemi :think:

Uživatel je onlineneumisa
Neúnavná pisatelka 19480 příspěvků 11.12.18 13:14

oni chlapi mužské maséry moc nevyhledávají :mrgreen:

zakladatelko, zapracuj na tom, protože ženských se kolem tvého přítele bude pohybovat spousta a čas od času se ho asi některá i dotkne - tak aby tě to nesemlelo.

andelka83
Generální žvanilka 20429 příspěvků 11.12.18 13:15

Je to masérka, ne lehká žena. Mně je jedno kdo mě masíruje, když je dobrý. A aby manžel žárlil, tak to fakt ne. On chodí taky na masáže a v životě by mě nenapadlo řešit, jestli chodí k chlapovi nebo ženě.
Neřeš a budeš mít klid. Vždyť ti ho nikdo nebere. A osobně si myslím,že chlap se radši dá masírovat od masérky než od chlapa,to možná u sportovní masáže. Tohle bude asi spíš relaxační záležitost.

Příspěvek upraven 11.12.18 v 13:18

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 11.12.18 13:17
@jasnahvezda píše:
Objednej mu chlapského maséra a sobě psychologa. Jestli bys kvůli tomuhle byla schopna zkazit pobyt, tak se ti může stát, že ti chlap uteče k někomu normálnímu.
:palec:
růžový achát
Kelišová 5730 příspěvků 11.12.18 13:18

:P :P :P říkám to pořád.. jsem svatá žena a manžel si toho neváží. Tebe bych mu přála domu. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >