Lže mi manžel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mateverka
Nováček 3 příspěvky 10.12.18 19:10
Lže mi manžel?

Před několika lety jsem omylem přišla manželovi na sms. Nějaká žena mu napsala krátkou sms. Její číslo manžel neměl uložené, ale ona ho oslovila tak, jak manžel oslovoval mě, proto mi došlo, že sms patří manželovi. Manžel vše zapřel, říkal, že to byl omyl apod. Já se mu to snažila uvěřit a ze začátku se mi to dařilo. Poslední dobou se mi to stále vracelo a já se trápila. Asi před měsícem jsme si spolu dali vínko a mně se z něho podařilo vytáhnout, že se určitou (prý krátkou) dobu scházel s jinou ženou (tou, která mu psala tu sms). Tvrdil mi ale, že s ní nespal. Já to tenkrát vůbec nepoznala, psal mi zamilované sms i emaily. V nich mi psal, jak mě miluje. Teď je to pro mě rána, nejenom, že někdo tady opravdu byl, ale že jsem to kvůli jeho láskyplného chování ke mně, ani nepostřehla. Můj manžel je pěkný chlap a má charisma, které u žen ještě podporuje tím, že je na ně milý a galantní. Bohužel umí také lhát a to velice přesvědčivě. Přesto já mu vždy vše uvěřila. Cítím se ponížená, kolikrát jsem o tom četla a nevěřila bych, že to zažiji na vlastí kůži. Jo a do telefonu jsem mu záměrně nelezla. Tenkrát jela dcera se školou do ciziny a čekali jsme od ní zprávu, kterou měla poslat po domluvě na manželův telefon. Nenapadlo mě, když jsem to otvírala, že to není od dcery. :,( A teď nevím, mám mu věřit, že to bylo jen jednou a že spolu nespali? A hlavně, mám mu věřit, že je mi věrný, když mi kolikrát lže v blbostech? Co si o tom myslíte? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Monchichik
Kelišová 6182 příspěvků 10.12.18 19:13

Myslím si o tom, že jestli chceš vědět, tak pátrej, jestli ne,tak se na to vykašli. Neznám chlapa, kterej by se dobrovolně přiznal, jasně, že jestli s ní něco měl, tak lže. Je na tobě, jak dalece to chceš vědět a následně se k tomu postavit.

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 10.12.18 19:14

Nežila bych s někým, jehož hlavní charakterová vlastnost je, že umí dobře lhát.

Danulinka16
Závislačka 2505 příspěvků 10.12.18 19:15

V jakých blbostech ti lže? Je to nekolik let,jedna smska a tobě to pořád vrtalo v hlavě?Jak se k tobě chová,stále pěkně?Máte nějaké probémy…To by hodně ovlinilo,jestli mu budu věřit nebo ne…Pokud jsem v manželství štastná,tak po ničem nepátrám,nikdy nevíš,co objevíš… :think: :nevim:

BloomingGorgeous
Závislačka 2867 příspěvků 10.12.18 19:16

Rada bych Ti odpovedela na otazku, ale to vse vi jen manzel. Muze rikat pravdu a nemusi, to Ti nikdo nerekne, kdyz to nevis ani Ty. V cem Ti jeste lze? Jaka byva motivace?

radek9
Kecalka 168 příspěvků 10.12.18 19:18

Co uděláš, když zjistíš, že Ti je nevěrný ?
Co uděláš, když nezjistíš, že Ti je nevěrný ?

Že je Ti věrný si nikdy nepotvrdíš.

Já bejt Tebou jdu na pivo ..

pionyrka
Kecalka 420 příspěvků 10.12.18 19:18

Ja bych mu to take neverila, ale na toto ti tady nikdo neodpovi nikdo s nim u toho nebyl, spal, nespal. A vis jak se choval ve vztazich pred tebou?, pokud nejake byly. Pokud ve vztahu pred tebou tu svoji podvadel, tak je pravdepodobnost, ze to udela znovu v dalsim vztahu.

Annabela11
Závislačka 2886 příspěvků 10.12.18 19:21

@mateverka Prostě tě podváděl. :nevim: Nikdy se ti úplně nepřizná.

mau-mau
Závislačka 3331 příspěvků 10.12.18 19:26

S největším sebezapřením bych přestala pátrat.. :palec:

Elath
Kecalka 202 příspěvků 10.12.18 19:30

Nemusí jít hned o nevěru. Třeba mu jen imponovalo, že se ho nějaká pokoušela balit. Že byl žádaný, tak si vyměnili pár „psaníček“. Jemu to polechtalo ego, že je furt žádanej a šel se vyřádit na tebe.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33914 příspěvků 10.12.18 19:30

Nežila bych s někým kdo má charakter lháře

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 10.12.18 19:32

Pokud je bas bztah v poradku mate se radi trabite spolu cas je bam spolu hezky tak bych nepatrala a neptala se.

Karmínie
Kecalka 138 příspěvků 10.12.18 19:39
@Lalelale píše:
Nežila bych s někým, jehož hlavní charakterová vlastnost je, že umí dobře lhát.

Zakladatelka s ním nežije protože on je dobrý lhář, ale protože je to krasavec.

mateverka
Nováček 3 příspěvky 10.12.18 19:42

Ano, chová se ke mně pěkně. Myslím, že máme pěkné manželství, vše funguje i v sexu. A právě proto tomu nerozumím, co ho vedlo k tomu, že oslovil jinou ženu a začal se s ní stýkat? Já mám strach, že to prostě dělá pořád. Nevím, čím mám svůj strach odůvodnit. Třeba, že jsem občas zjistila, že říkal, že je na jednom místě a přitom byl jinde. Většinou jsem na to přišla náhodou nebo se prokecl. Přitom nebyl na žádném místě, že bych se snad kvůli tomu měla zlobit. Prostě neměl důvod lhát.
Já se pokusím to neřešit a možná fakt zajdu na to pivo :-), jak mi tady někdo radí. Jen mi poraďte, jak se přesvědčit, že mám věřit. Mě to prostě zasáhlo, protože jsem si myslela, že mám skvělého chlapa i když občas zalhal. To lhaní ale asi mají v rodině, jeho maminka zalže, když se jí to hodí do krámu nebo si pravdu trochu upraví po svém. A to dělá i manžel.

Karmínie
Kecalka 138 příspěvků 10.12.18 19:45
@mateverka píše:Já se pokusím to neřešit a možná fakt zajdu na to pivo :-), jak mi tady někdo radí. Jen mi poraďte, jak se přesvědčit, že mám věřit.

Alkoholizmus je spolehlivý způsob podváděných žen, jak uvěřit, že nevěrný manžel je věrný. Pivo je ale slabé, potřebuješ rovnou kořalku, pak uvěříš, čemu chceš.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >