Zhnusil se mi

Anonymní
11.12.18 16:16

Zhusil se mi

Ahoj holky, se svym partnerem jsem dva roky z toho spolu pres pul bydlime. No a tady asi zacal ten problem. Prestala me pritahovat a zacal se mi vyslovene hnusit. Nesnasim kdy me chce objimat nebo dat pusu. O sexu ani nemluve to mi je az skoro do breku. Uplne se mi prestala libit a mam pocit ze uz ho nemiluji. Snazim se vyhybat telesnemu kontaktu co nejvice a to taky vede k hadkam. A taky me zacalo vsechno rozcilovat. On taky o sebe prestal dbat nestriha si nehty atd. Plus je strasny bordelar, ja uklidim a on je schopen za odpoledne udelat silenej bordel. Svlikne se a necha obleceni vsude pohazeny to same talire s jidlem. A ja Pak musim jit a uklidt to. Uz me to nebavi. Ale na jednu stranu je to clovek, ktery mi je vzdy ochoten pomoct a hodne si rozumime. Nevim co mam delat, jestli je ten vztah definitivne v haji Nebo jestli by se jeste dalo neco delat.
Co myslite? Zazila jste to nektera taky?
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22933
11.12.18 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, se svym partnerem jsem dva roky z toho spolu pres pul bydlime. No a tady asi zacal ten problem. Prestala me pritahovat a zacal se mi vyslovene hnusit. Nesnasim kdy me chce objimat nebo dat pusu. O sexu ani nemluve to mi je az skoro do breku. Uplne se mi prestala libit a mam pocit ze uz ho nemiluji. Snazim se vyhybat telesnemu kontaktu co nejvice a to taky vede k hadkam. A taky me zacalo vsechno rozcilovat. On taky o sebe prestal dbat nestriha si nehty atd. Plus je strasny bordelar, ja uklidim a on je schopen za odpoledne udelat silenej bordel. Svlikne se a necha obleceni vsude pohazeny to same talire s jidlem. A ja Pak musim jit a uklidt to. Uz me to nebavi. Ale na jednu stranu je to clovek, ktery mi je vzdy ochoten pomoct a hodne si rozumime. Nevim co mam delat, jestli je ten vztah definitivne v haji Nebo jestli by se jeste dalo neco delat.
Co myslite? Zazila jste to nektera taky? :nevim:

Zamilovanost je fuč, co se dá dělat. Rozchod bude asi nejlepší varianta, jestli se nechceš přemáhat a nechceš, aby měl partner šanci poznat vřelejší osobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
11.12.18 16:25

Když ti je vždy ochoten pomoct, proč ti nepomůže s úklidem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
11.12.18 16:25

Že jsou někteří chlapi bordeláři je asi normální, taky mám jednoho takového ale už se učí :lol:, každopádně v předchozím vztahu jsem zažila něco podobného. Byli jsme spolu 3 roky z toho 1,5 roku jsme spolu bydleli. On se o sebe přestal starat i jeho maminka mi vykládala že on si myslí že mě má jistou a už spolu budeme do smrti. Začal strašně přibírat na váze bylo mu všechno jedno. X-krát jsem ho upozorňovala na to že se mi to prostě nelíbí a že se mi taky nelíbí že se o sebe nestará tak jako než jsme se sestěhovali. Nepomohlo přemlouvání, vyhrožování, prosby…spali jsme spolu tak 1× za 2 měsíce a to mě taky nebavilo. Nakonec to dopadlo tak že jsem si našla nynějšího přítele a s ním jsem se rozešla. Byl fakt že on mi pomohl když mohl se spoustou věcí (ne jen v domácnosti), ale to už byl vztah spíš kamarádský bych řekla nakonci. Podle mého názoru ten váš vztah stejně nemá budoucnost a dlouho by netrval. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
11.12.18 16:26

Bordelář je každý druhý chlap. To zas takový problém není. Mě by spíš vadilo, kdyby mě nepřitahoval. Máš pravdu, už ho nemiluješ. Já jsem s přítelem 13 let a stále je pro mě sexy.Mám 2 kamarádky, ty jsou s chlapem jen kvůli dětem a taky už spolu nespí. Jedná podle mě čeká až děti povyrostou a druhá si našla milence. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5572
11.12.18 16:30
@Anonymní píše:
Co myslite? Zazila jste to nektera taky? :nevim:

Zhnusil se ti…pak to je konečná! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8496
11.12.18 16:40

Můj chlap je taky děsnej bordelář, vyskočila bych z něj občas z kůže :mrgreen: Ale má zase jiný kladný vlastnosti co na něm miluju, takže mě nějaká fuselke nebo talíř nerozhází. Jestli se ti hnusí, po tak krátké době, tak nemá smysl pokračovat. To už lepší nebude asi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12402
11.12.18 16:45

Musíš jít a uklidit to? A proč jako? Kam si to hodil, tam si to najde, já bych to po něm teda neuklízela. A pokud se ti hnusí, tak nevím, co řešíš? Snad nebudeš s někým, kdo se ti hnusí? A je to nefér i směrem k němu, nech ho nějaké, která ho bude milovat i s jeho bordelem ;) . / a z dlouhých nehtů u chlapů se mi chce :poblion: , to je hnus největší, to by mi na rozchod stačilo samo o sobě :) /

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
11.12.18 17:02

Já bych mu ten bordel dával do postele ..
Právě teď to dělám 14ti leté dceři … byste nevěřili jak umí ječet :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12402
11.12.18 17:03

@radek9 to jsem praktikovala taky, akorát u toho kluci neječeli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
11.12.18 17:16

Tady nejde o ten bordel. Vždyť už i z názvu diskuse je jasné, že se ti zhnusil. Víš to - cítiš to tak. Sama píšeš, že to tak je a řešíš co? Nic pozitivního o něm si nezmínila. Takže logická a jediná správná otázka je, proč jste stále spolu? Promiň, ale už dávno si to měla utnout a rozejít se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
11.12.18 17:58

V takovém vztahu bych nezůstala, utni to dokud je čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.18 18:14

Když se ti hnusí proč s ním jsi? To je konec nezlepší se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
11.12.18 18:28

Trochu to znám. Měla jsem vztah kde to bylo super ale po nějaké době mi prostě kontakt s ním vadil. Vadilo mi jak mě pořád objímal a dával pusu a o sexu ani nemluvím… Takže tě chápu. My jsme se nakonec rozešli a mě se dost ulevilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
11.12.18 18:40
@radek9 píše:
Já bych mu ten bordel dával do postele ..
Právě teď to dělám 14ti leté dceři … byste nevěřili jak umí ječet :))

to je dobrý :mrgreen: moje dítě mi dnes přineslo tabulku, na které je naspáno : Měli jste přijít včera, včera jsem měla uklizeno, škoda, že jste to neviděli. To protože jsem ječela, že vždycky uklidím a než se otočím, je tu bordel. Tak si myslela, jak je vtipná. Asi zítra budu taky vtipná a nahážu jí to všechno do postele :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama