Nová práce, kolektiv všelijaký

Anonymní
2.9.21 17:32

Nova prace, kolektiv vselijaky

Dobry den zeny. V polovine srpna jsem nastoupila na jinou pozici. Prace je zajimava, sice narocna, ale bavi me. V kolektivu jsme prevazne zeny, ktere tam pracuji vice jak 10.let. jsou tam i muzi, ty jsou v pohode, bavime se. Pocitila jsem, ze mezi koleginemi nejsem vitana, odpovi jednou vetou a jeste k tomu stroze. Jedna dokonce dala najevo, ze je o neco vic a ma skolu patricnou k teto pozici.
Nemaji pochopeni, ze jsem zacatecnik a ze tato prace vyzaduje mesice zaskoleni a praxe. Jsem z toho vselijaka a zacinam se do prace netesit. Zazil jste nekdo? Vzdy jsme v praci byly s byvalyma kolegimema tym a byla i sranda

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5610
2.9.21 18:22

Kolegině? :roll: no a dělat v kolektivu s ženskýma bývá většinou na prd. Zlatí kolegové :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
2.9.21 18:36

Jestli tam kolegyně pracují dlouho, asi už zapomněly, jaké to je někde začínat. Možná mají i pocit, že je jako nezaběhnutý nováček brzdíš. Dala bych tomu čas.

Jinak bych vztahy klidně nechala jenom na pracovní úrovni. Prostě v práci řešíme práci a jinak se nebavíme. Sice to není zrovna příjemné, ale někdy to tak holt je. Zkus si to nebrat osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
2.9.21 18:50

Proto já nechci přijmout vyšší pozici u nás v práci. Znamenalo by to přestup do přesně takového kolektivu. Žádná z nově příchozích to dlouho nevydržela. Všechny radši odešly. Ženský kolektiv je vždy náročný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 19:09
@GabinkaCh píše:
Kolegině? :roll: no a dělat v kolektivu s ženskýma bývá většinou na prd. Zlatí kolegové :)

Blbost, delam v IT. Neni to o pohlavi, ale o lidech. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
9768
3.9.21 05:45
@Anonymní píše:
Blbost, delam v IT. Neni to o pohlavi, ale o lidech. :roll:

Z vlastní zkušenosti bych nesouhlasil :D ženský jsou horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek