Reklama

Nováček a problém na bazaru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbarossa
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 17.01.17 18:38
nováček a problém na bazaru

Chci upozornit na uživatele nakupci122, který rozesílá hromadu negativních hodnocení obchodu na bazaru, aniž byste s ním kdy obchodovali, ála sám nabízí eskortní služby nebo plakat s naprosto sexistickým popisem, k jakému účelu si jej máte pořídit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 17.01.17 18:51

Je nahlášený. Je to asi hodně velký kr. tén :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

barbarossa
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 17.01.17 18:58

@Halamka já ho taky nahlásila, nechápu, jak mi někdo takový může poslat 8 negativních hodnocení v jednu dobu. A z jeho inzerátů je mi :poblion:. Navíc na SZ nereaguje, aby cokoliv vysvětlil. Že mi tak zkazil hodnocení, to je mi fuk. :pocitac: :zed: :cert:

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 17.01.17 19:24

Nechápu tohle @admin jak může kdokoli hodnotit prodejce, i když s ním žádný obchod neuzavřel… Možnost hodnotit by měl mít pouze kupující/prodá­vající po proběhlém obchodu a ne že si kdokoli napíše cokoli komukoli…

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 17.01.17 19:25

Nehledě na to, že @Nakupci122 se tu registroval dnes a očividně se jedná o vadného jedince…

barbarossa
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 17.01.17 19:26

Navíc mne velmi vulgárně uráží v soukromých zprávách a vyhrožuje dalšími negativními hodnoceními. V. u.l.

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 17.01.17 19:30

Sem se na něj chtěla podívat, kde má inzeráty. Muzete poslat odkaz?

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 17.01.17 19:34

@Dojcanis tady

barbarossa
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 17.01.17 19:36

Jo, to je on. Hnus. :poblion:

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 17.01.17 19:36

@barbarossa Vůbec na něj nereaguj, je to asi psychicky nemocný člověk. Doplnil si do profilu děti a ty údaje také stojí za to.
Pošli vše @admin a ať smažou ty negativy. Je očividné a jasné, že jsou od ma.ora…

barbarossa
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 17.01.17 19:39

@Halamka já to hned @admin poslala, ale zatím nereagují. A zkažené hodnocení mě štve. :cert:

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 17.01.17 19:40

se začal projevovat i v diskuzi

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 17.01.17 19:41

@barbarossa Víš co, to vůbec nemusí. Normální člověk pochopí, že to je úlet a věřím, že ti to promažou. On se tu dlouho neohřeje ;)

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 17.01.17 19:42

To jako fakt? Ježíš co to má být 8o

barbarossa
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 17.01.17 19:42

@Halamka no potěš koště, takoví tu chyběli.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama