Reklama

Nabídka produktů na Emiminu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 08.01.17 09:39
Nabídka produktů na Emiminu

Chtělů bych se zeptat, jestli je proti pravidlům Emimina, když mi někdo zde nabízí k prodeji určitý produkt? Ptala jsem se zde na radu ohledně mé „vady na kráse“ a jedna uživatelka mi jako rekci na můj dotaz nabídla pomoc, ale soukromě přes SZ, pokud mám zájem. Opravdu mě můj problém trápí, tak jsem jí napsala zprávu s prosbou o radu a pomoc a z její odpovědi jsem zjistila, že ona pomoc je produkt který ona prodává a její zákaznice jsou s ním prý velmi spokojené. Docela mě to dost mrzelo, že místo skutečné rady a osobní zkušenosti milá dáma je jen prodejce určitého produktu a nabízí mi ho k prodeji. Není to proti předpisům? Hledala jsem, ale nikde jsem se nedočetla. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12341 příspěvků 08.01.17 09:49

@Twin_Star tak ona to nenabízí veřejně. Sama jste po ní chtěla, ať vám napíše, nevnucovala vám to. Pokud to nechcete, napište díky nechci nebo nereagujte.

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 08.01.17 09:54

@Twin_Star
Prodejkyň MLM nesmyslů je tady hafo. Protože přivýdělek z domu.

A ty skvělé zkušenosti z okolí má každá.

Smažu ignoruju, nemá to smysl. Takovým lidem nepovíš, že to co dělají je blbost a všechny jen obtěžují, že napíšou, že více jen do SZ (to je to tajemství?).

jenny.fields
Generální žvanilka 24607 příspěvků 08.01.17 09:55

Ty jsi dáreček teda :roll:
Lidi většinou pracují s produktem, se kterým mají dobrou zkušenost. Pokud zájem nemáš, řekni nemám a vyřízeno, ne?

Já bych byla ráda, kdyby mi na můj problém někdo něco poradil. Pak bych se rozhodla, zda si to vzít od tohohle člověka nebo hledat jiného.

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 08.01.17 09:56

@jenny.fields Proč bych měla být dáreček? :roll: Já bych byla vděčná za vlastní názor a zkušenosti s produktem. Že jsou spokojené její zákaznice je mi k ničemu.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 08.01.17 09:58

A co vlastne resis? Verejne nic nenabizi a soukrome mas vzdy moznost odmitnout. Mne tu jedna pani svym produktem pomohla, jsem zpetne rada, ze mi ho navrhla.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 08.01.17 10:00
@Twin_Star píše:
@jenny.fields Proč bych měla být dáreček? :roll: Já bych byla vděčná za vlastní názor a zkušenosti s produktem. Že jsou spokojené její zákaznice je mi k ničemu.

Takže bys chtěla, aby ti pomohla zadarmo? V tom je problém?

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 08.01.17 10:02

@Poison Eve Řeším, protože mě to naštvalo a zklamalo. Já jsem samozřejmě za nabídku produktu ráda, ale jen pokud ho doporučuje zákaznice a ne prodejce.

Vidím, že tady člověku nadávají za cokoliv, na co se zeptá. :roll:

jenny.fields
Generální žvanilka 24607 příspěvků 08.01.17 10:03
@Twin_Star píše:

A ty si myslíš, že někdo nabízí něco, co nepomáhá? A že i přesto má spoustu zákazníků?
Druhý věc je, zda to pomůže tobě. Jsou různé systémy s prodejeme třeba potravinových doplňků-aloe a spol, které pomohou hodně lidem, ale další spousta lidí nezaznamená žádný efekt. Nemusí to být MML, stačí z lékárny na imunitu.

Takže místo toho, aby ti řekla svou zkušenost, řekla zkušenost většího množství lidí :nevim:
Máš možnost ji odmítnout, vlastně nechápu, co ti na tomhle vadí.
Za mne je zkušenost jednoho člověka nic, zkušenost třeba desítek lidí menší nic, pak budu dál pátrat na internetu a pokud najdu stovky lidí, tak se nad tím zamyslím.

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 08.01.17 10:03

@hanka.br. A ty si za svoje rady tady necháváš platit? Já pokud mám zkušenost s něčím, ráda pomohu a zadarmo. 8o

jenny.fields
Generální žvanilka 24607 příspěvků 08.01.17 10:07
@Twin_Star píše:
@hanka.br. A ty si za svoje rady tady necháváš platit? Já pokud mám zkušenost s něčím, ráda pomohu a zadarmo. 8o

A ona se snažila pomoci, řekla ti, že dobrou zkušenost má spousta jejich klientů, ne jen ona, ne?
A že ti zrovna řekla, že to dělá i ona, proč by ne. Speciálně když by to byly věci typu praní, čištění, potravinové doplňky…můžeš volit ji nebo desítky dalších stejných, rozdíl v tom nebude :nevim:

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 08.01.17 10:10

@Twin_Star Nadava? A kde?

Ps mrkni ma to, zda tu uzivatelka komunikuje, pokud ne, je tu kvuli prodeji, pokud tu komunikuje, je to o necem jinem

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 08.01.17 10:10

@jenny.fields Jednalo se o kosmetický produkt a to ne nijak levný.

arinecka
Závislačka 4603 příspěvků 08.01.17 10:16

@Twin_Star No a co teda řešíš? Nabídla ti pomoc a je jen na tobě jak se rozhodneš ne? Nechápu co ti vadí na její nabídce, jasně že zadarmo ti nikdo nic nepošle. :nevim:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 08.01.17 10:16
@Twin_Star píše:
@hanka.br. A ty si za svoje rady tady necháváš platit? Já pokud mám zkušenost s něčím, ráda pomohu a zadarmo. 8o

Za rady si platit nenechávám, ale pokud rada nestačí a na svůj problém potřebuji produkt, nepředpokládám že ho dostanu zdarma. A budu moc ráda, když mi takový produkt někdo nabídne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama