Nové kočárky Tako

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 15.10.10 23:02
Nové kočárky Tako

Maminky, velmi se mi líbí teto typ kočárku, v diskuzích, ale narážím na nic moc hodnocení, ale přijde mi, že negativní hodnocení dostávají spíše klasické čtyřkombinace. Chtěla jsem poprosit maminky, které mají novější verze (korba - sportovní nástavba) o hodnocení, hlavně co se týká té hmotnosti a konstrukce. Jedná se mi o tyto a podoboné typy: http://kocarkydeniska.mimishop.cz/katalog.php?….
Předem velmi děkuji za postřehy a nápady. Lucka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kebinka
Extra třída :D 11202 příspěvků 16.10.10 11:41

Ahojky asi ti taky moc neporadím ale přemýšlím o něm taky ale o této variantě http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?…
je moc krásnej a hned jsem se do něj zamilovala i přítel. Ale pořád nevím :nevim: jestli ten nebo DorJan. Sestřenka má Tako ale starší typ a říkala že ta sportovní verze se jí nelíbí a je prej blbě řešené že moc malou neochrání ale tady ten vypadá šikovně. Mě se líbí ta barvička a hlaně ji u nás nikdo ve vsi nemá :mrgreen:

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 16.10.10 12:57

Ahoj, já se zase zamilovala do tohoto (pro holčičku): http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?… a do tohoto pro chlapečka: http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?…, ale ty diskuze mě docela odrazují, jinak o Dorjanu jsem taky uvažovala, ale těch už teď jezdí docela dost, tak nevím a u Taka se mi líbí barvičky, ale chtěla bych právě znát nějaký názor na tyto novější typy, jestli jsou tak špatné jako ty starší. Tak nevím, snad někdo poradí.

Kebinka
Extra třída :D 11202 příspěvků 16.10.10 13:07

Jsou krásné…já nevím nějak ty diskuse přestávám číst každá má svůj vzor typ. A hlavně všechny co jsem si vybrala jsem četla že něco mají takže s takovou bych si nekoupila žádnej. A hodně jich doporučuje ty co jsou kolem 15000 a vejš…a na to fakt nemám. Takže si myslím že jsi si vybrala dobře :wink:

Kebinka
Extra třída :D 11202 příspěvků 16.10.10 13:09

Já teda myslím že je pěknej má krásné barvy na výběr a i velkou hlubokou korbičku a o to mi jde alá se narodí v únoru což budeme mít ještě fusak. A cena je také fajn :palec:

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 16.10.10 14:21

Cena je super, kočár za 15 000 bych si ani nekoupila, bydlíme na horách a zima je tu fakt skoro půl roku a kočárek po synovi dostal opravdu hodně zabrat, dost jsme ho poničili, poškrábali, takže nehodlám investovat do něčeho, co mi tady stejně nevydrží.
Je pravda, že na každém kočárku se najde něco, ale stejně by mě zajímaly názory maminek, které ho mají, někdy jsou to cenné zkušenosti :-). Jinak ny čekáme v březnu a také počítám, že u nás to bude ještě na fusak. A taky se mi moc líbí, že korba je polohovací.

synyminis
Kecalka 436 příspěvků 16.10.10 15:44

Ahoj, já mám cca 10 měsíců Jumper x tu srdcovou edici:
http://www.kocarky-tako.eu/…rdce-04.html
Je to kombinace korba sporťák autosedačka. A jsem celkem spokojená. Je pravda že dcera je cvalík, ale v korbě jezdila ještě v srpnu. Sice byla přesně nikde nepřebýval cenťák volného místa, ale byla spokojená. Dobrý je to polohování zad u korbičky, to se hodilo a taky otočnej sporťák.. Jen co vím u té edice Piratz nebo tak nějak blbnou přední kolečka. Co se váhy týká, tak ze začátku to bylo v pohodě, ale teď co má dcera přes 10kg, tak je dost těžkej..

Petrabella
Kecalka 115 příspěvků 21.10.10 07:36

Ahoj tak ja mam tenhle typ: http://www.kocarky-tako.cz/…c05-297.html
a musim rict ze jsem hodne spokojena, je pravda ze korbicka je mensi, mala se mi narodila v cervnu a mela uz 53cm. ted ma 67 a jeste se do nej vejde, ale tak uz se tesim az presedlam na sportak. Jinak v pohode ho zvednu sama treba do schodu i s malou-ma skoro 8 kilo :lol: No kolecka jsou super,jede samo, je hezkej,do toho ten potah takovej nepromokavej, autosedacka je taky dobra. CHce to proste vyzkouset. Ja na nej nedam dopustit,az budu mit dalsi mimi tak pujdu zase do tehle znacky :palec:

Timea81
Kecalka 233 příspěvků 25.10.10 11:12

já jsem se právě taky ptala v jiné diskuzi jestli dorjan nebo Tako, každopádně všichni mi doporučujou dorjan. V krámu jsme teda moc rozdílů neviděli a manželovi se víc líbí Tako, ale právě jsem z toho zmatená, nechci pak po půl roce kočárek reklamovat. A tady to bohužel funguje tak, že ho na měsíc zabaví a to pak budu mimčo tahat na zádech :roll:

synyminis
Kecalka 436 příspěvků 25.10.10 13:46

Nevím porovnat Ti to nemůžu,ale nám funguje už rok bez reklamace :-)

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 25.10.10 22:51

Danny sport je taky moc hezký, akorát ty barvičky se mi nelíbí tolik, jako u Taka, jinak děkuji za reakce, asi do něj opravdu půjdu, závadné kočárky vyrábí všechny značky, ať je to casualplay, danny sport, jané, takže je to opravdu jen o tom narazit na dobře vyrobený kus :-D , protože reklamovat můžu kočár za 20 000 stejně tak jako za 5000, to asi neovlivníme :roll: . Stejně asi je nejdražší cena značky........ ne samotného výrobku, ale to je jen můj pocit.

viola2107
Nováček 4 příspěvky 07.11.10 20:41

ahojky maminy, čekáme miminko na přelomu dubna a května 2011, zatím nevíme co to bude, nezáleží na tom protože hlavně chceme aby to bylo zdravý, manžel prodělal chemoterapii, doma máme už dceru bude jí v únoru sedm, možná je to velký rozdíl ale museli jsme počkat 5 let po chemoterapii,nejvíc co teď řešíme kromě zdraví toho drobečka je kočárek, bydlíme ve starším cihlovém domě,ke vchodu máme asi 8 schodů bez nájezdu a pak si můžu vybrat buď budu kočár nosit 1 patro do bytu nebo 1 patro do sklepa, proto hledám nějaký lehký kočár, nebo aspoň kočár co by vydržel každodenní sundávání korbičky, kočárky s vloženou taškou se mi moc nezamlouvají a hlavně bydlíme na Vysočině. Budu ráda když mi někdo poradí, pročetla jsem spoustu recenzí a hlavu mi z toho jde kolem, vždy když jsem si vybrala kočárek tak názory maminek byly hrozný, :pocitac: navíc ty ceny …Teď jsme se s manželem rozhodli pro Tako Jumper GT. děkuji všem za Vaše názory a hlavně zkušenosti

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 07.11.10 22:41

Tak předem popřeji zdravé miminko a už jenom samou radost. Jinak my bydlíme v Krušných horách a ještě ke všemu na kopci :lol: ,bydlíme v činžovním domě, v bytě, takže v létě v pohodě můžeme jezdit zahradou a v zimě nás čeká 5 schodů také bez nájezdu, doma máme 4letého syna. První kočár - klasická čtyřkombinace s vložnou taškou šel z domu po půl roce, protože byl hrozně těžkej, pak jsme si pořídili Atlantic a s tím jsem byla moc spokojená, jenže neměl polohovací korbu a nešla dávat korba i sporťák v obou směrech, takže jsem tentokrát chtěla něco, co splní mé očekávání. Pravdou však je, že Tako je oprodi ostatním kočárkům tak cca o 3 kg těžší, což je dost :cry: , idelální by asi byl Danny sport, ale tam se mi nelíbí barvy, takže vážně nevím, zatím Tako vítězí, ale je možné, že to ještě pozměníme, funkce má stejné jako dražší kočárky, ale barevně si čelověk vážně vybere, takže je to asi o rozhodování desing x váha. My čekáme v březnu, do sněhu bude v pohodě korba, pak možná sáně a v létě golfky :lol:

lena.kaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.11 22:30
rozmyslete se poradne

ahojky holky, ja si koupila Jumper X loni v dubnu protoze mi zrusili kocarek co jsem mela objednany jiny ale Jumper se me i priteli moooc zamlouval. dokud byla Karolínka v hluboke korbe ktera je super a navic tam jde polohovat zadicka do trosku zvysene bylo to super, i autosedacka, ktera jde nacvaknout pomoci adapteru na konstrukci bomba hlavne do autobusu ze se nemusite cpat s celym kocarek, ale ted jezdime ve sportovni verzi, ktera je taky dobra ale katastrofalni pristup do kosiku, skvirka, ze se tamtudy neprocpe pytlik s 8 rohlikama a dost casto mi blbne kolecko to otaceci ve predu, rozkmita se a hruza, z toho vzdy kvetu takte ted se poohlizim po jinem hlavne vhodnem na inline brusle naps BABIDEAL s naklopnym prednim koleckem tak drzte palce at mi to vyjde, doufam ze vyberete dobre, me tlacil termin porodu, kocar koupeny ve stredu a v nedeli jsem predcasne porodila takze o fous :mavam:

Izabella
Generální žvanilka 23909 příspěvků 09.02.11 23:36
viola2107 píše:
ahojky maminy, čekáme miminko na přelomu dubna a května 2011, zatím nevíme co to bude, nezáleží na tom protože hlavně chceme aby to bylo zdravý, manžel prodělal chemoterapii, doma máme už dceru bude jí v únoru sedm, možná je to velký rozdíl ale museli jsme počkat 5 let po chemoterapii,nejvíc co teď řešíme kromě zdraví toho drobečka je kočárek, bydlíme ve starším cihlovém domě,ke vchodu máme asi 8 schodů bez nájezdu a pak si můžu vybrat buď budu kočár nosit 1 patro do bytu nebo 1 patro do sklepa, proto hledám nějaký lehký kočár, nebo aspoň kočár co by vydržel každodenní sundávání korbičky, kočárky s vloženou taškou se mi moc nezamlouvají a hlavně bydlíme na Vysočině. Budu ráda když mi někdo poradí, pročetla jsem spoustu recenzí a hlavu mi z toho jde kolem, vždy když jsem si vybrala kočárek tak názory maminek byly hrozný, :pocitac: navíc ty ceny …Teď jsme se s manželem rozhodli pro Tako Jumper GT. děkuji všem za Vaše názory a hlavně zkušenosti

To máš těžký, každý háji svojí značku. Ti co mají „drahý kočárek“ (Teutonia, Jáne..) nadávají na levné. Vesměs všechny levné kočárky, které lze u nás sehnat jsou polské. O Taku se říká, že je jeden z těch těžkých. Z těch levnějších polských si docela pochvalují X-lander nebo Jedo (FYN). Pokud chceš kvalitní kočárek, pravděpodobně kombinaci, tak cena je kolem 20 tis. Ale myslím, že i ty levnější dobře poslouží. Za poloviční cenu jde koupit kombinaci i s autosedačkou, tak samozřejmě, že ta kvalita nebude asi stejná, ale pro mnohé z nás plně postačující. Případně je pak ještě varianta koupit kočárek dražší z druhé ruky, ale i ty mi přijdou pořád ještě drahé. Pokud si vybereš nějaký, který má odlehčenou hliníkovou konstrukcí, tak nějaké to kilo ušetříš.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >