nove pampers znate je??

246
31.8.05 12:17

nove pampers znate je??

Ahoj holky,

vcera mi prisel do ruky letak z intersparu a carrefouru a je jsou tam v akci nove plinky pampers ( maji oranzovy obal , je tam nakresleny slunicko s mesicem a jmenujou se Sleep & Play ) jo a stoji 249 kc / 52 ks ( 7-18 kg.)
Znate je nektera?? to jsou plinky na noc ?? Diky

Maty

Jo a divala jsem se i na stranky pampers a nic.. vubec je tam nemaji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
31.8.05 12:41

Ahojky,
ten leták mě také zaujal. I cena se zdá být dobrá vel. 3-6kg 3,70 Kč, což je OK. Podle mě budou jak píšou pro hru na den i na spinkání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
31.8.05 13:18

Já je asi zkusím koupit.Snad budou dobrý.Uvidíme.le taky bych byla raději kdyby prvně někdo napsal svou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.8.05 22:14

Ahojky, zrovna dneska jsem si tyto plínky koupila, jsou trochu tenčí než Active baby, zatím nám posloužili jen na čůrání a dobrý.Řekla bych, že to bude levnější varianta pamprsek něco jako mají huggisky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.9.05 14:49

Hosteska u předváděčky nám rovnou řekla, že když používáme normální Pampersy, tak s těma novýma nebudeme spokojeni. Mají mnohem tenčí absorbční jádro, aby se ušetřilo na ceně a vyšlo se vstříc i nízkopříjmovým skupinám. I když se mi ani tak o moc levnější nezdají…

• Nahlásit
  • Citovat
333
3.9.05 19:55

ahoj,
já jsem je koupila a hned zkusila a musím říct nic moc, malé je 10 měsíců a celou dobu používám hugisky a nestalo se mi že by něco vyteklo, což se mi 2× stalo u těchto pampers, takže se vrátím zpět k hugiskám.
pá.
lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
3.9.05 20:16

Ja jsem zkousela dat male pampers sleep and play posledni dve noci a jsem spokojena. Rano byla plena plna, ale neprotekla a take jsou tenci. Pri prirovnani k vlozkam bych rekla, ze to jsou alwaysky. Pocitam s tim, ze ted delaji reklamni akci, tak jsou levnejsi, ale pozdeji zdrazi.

Dokud nezdrazi, tak jse budu male davat, potom se vratim k rosmannkam.

Jeste musim dodat, ze u nas slavi uspech vsechny pleny, mala nema problem s opruzeninami ani s velkymi dijony. Proto se mi libi, ze nove pampersky jsou tenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama