Novoroční básnička

4
30.12.11 21:31

Novoroční básnička

Ahoj holky :mavam: ,chtěla jsem se zeptat zda posíláte Novoroční básničky.Na netu mi příjdou všechny stejný co každý rok :nevim: ,chtěla bych nějaký originál,ale nemám na vymýšlení „buňky“ :oops: :D …prosím co budete psát vy???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7192
30.12.11 21:40

Nebudu psát nic, za rodinou zajdeme, případně zavoláme těm, co bydlí dál, pokud mi nějaká básnička přijde od známých, tak krátce odepíš - popřeju do nového roku hodně úspěchů a především pevné zdraví. Básničky už neposílám asi třetím rokem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
30.12.11 21:46

Z vlastní zkušenosti a názorů okolí myslím, že básničky (hlavně vánoční, speciální novoroční si nevybavuju) už dost lezou krkem. Já osobně navíc nemám moc ráda taková ta hromadná přání, co se odešle z mobilu dvaceti lidem. Osobně odpovídám jen na ty osobní a sama se snažím osobní přání psát. Na básničky kašli, vymysli něco vtipného, rýmovat se to nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.12.11 21:49
Samamama píše:
Z vlastní zkušenosti a názorů okolí myslím, že básničky (hlavně vánoční, speciální novoroční si nevybavuju) už dost lezou krkem. Já osobně navíc nemám moc ráda taková ta hromadná přání, co se odešle z mobilu dvaceti lidem. Osobně odpovídám jen na ty osobní a sama se snažím osobní přání psát. Na básničky kašli, vymysli něco vtipného, rýmovat se to nemusí.

když já jsem střevo i na to vtipné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: prostě v hlavě nula :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
30.12.11 22:15

Ono to nijak třeskutě vtipné být nemusí, stejně těch přání každý dostane několik. Například majitele jakékoli zvěře (já znám hlavně kočkofily) poteší nějaká zmínka o jejich mazánkovi a tak podobně, prostě něco osobního, aby každý poznal, že je to psané speciálně pro něj. Možná jsem divná já, ale mě to takhle vždycky potěší, že nejsem jen jedna z mnoha odkliknutých. Druhá varianta je „péefka“ vytvořená z nějaké hezké fotky dítěte, poslaná mailem a tu teda posíláme hromadně, protože tolik fotek, kde by se junior tvářil „péefkově“ moc nemáme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama