Nový kočárek Galaxy

713
29.4.06 21:54

Nový kočárek Galaxy

Ahoj holky, zajímal by mě Váš názor na tenhle nový kočárek. Viděla jste ho už některá v reálu?
Díky T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

713
3.5.06 12:26

Posunování… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L_B
105
15.5.06 19:07

Taky mam tenhle kocar zarazeny mezi favority - jenze dle vyjadreni z BabyPointu, co mi poslali mailem to vypada tak, ze se u nas zatim prodavat nebude - dokonce uz ho stahli z nabidky na webu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
16.5.06 15:47

To jsou ale potvůrky podivný!!! Mě ve dvou obchodech řekli, že v půlce května. Tak to je asi smůla! T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L_B
105
17.5.06 14:48

JOJO…to mi prvni taky psali - ale pak mi napsali, ze zatim nevedi a pak mi napsali, ze s tim snad radeji ani nemam pocitat - akorat duvod neuvedli… :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
2.10.06 14:27

taky jsem o tomto kočárku uvažovala, a dokonce jsem o našla i na internetu.
nevíte náhodou jaká má kolečka (spíš myslim z čeho)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
3.10.06 11:49

na tenhle kočárek jsem se informovala protože jsem ho měla mezi favority, ale nemá nafukovací kolečka, nejde na něj na:,–(it autosedačka a údajně tu byl představen v únoru na veletrhu a obchodníci si něco naobjednali a víc už nebude. V Baby pointu ho mají v katalogu ale na netu ne. Považovala bych za zázrak kdyby jste ho sehnali, já už o něj ale nemám zájem, jdu do X-landera :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
3.10.06 18:13
Radunka píše:
na tenhle kočárek jsem se informovala protože jsem ho měla mezi favority, ale nemá nafukovací kolečka, nejde na něj na:,–(it autosedačka a údajně tu byl představen v únoru na veletrhu a obchodníci si něco naobjednali a víc už nebude. V Baby pointu ho mají v katalogu ale na netu ne. Považovala bych za zázrak kdyby jste ho sehnali, já už o něj ale nemám zájem, jdu do X-landera :wink:

já si právě vybírám mezi timhe a X-LANDER XA, je to v podstatě stejný, ale má nafukovací kola, ale taky asi vyhraje ten x-lander. bydlim na vesnici,takže tu ta silnice není nic moc a nafukovací bude asi jezdit tady líp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
3.10.06 19:44

přesně tak, jdu do XA. Je to hodně podobný kočárek a po Galaxy se možná zaprášilo pro tu jeho cenu… ale nikde jsem nedohledala podrobnosti, to co jsem psala mi řekla kamarádka která ho sháněla celkem intenzivně a nakonec taky koupila XA :lol:
Taky bydlím na vesnici a dvě mé kamarádky které ho mají tak taky mají zkušenosti s terenem a jsou max spokojené.
Já hodně upřednostňuji to nasazení autosedačky na podvozek což u Galaxy prý nejde, takže je to pro mě pasé…

Narazila jsem ještě na jeden podobný…
http://shop.internetshopping.cz/index.php?…

ale potřebovala bych ho vidět „naživo“ a to se mi ještě nepovedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
3.10.06 21:41

jo tak ten je taky super, mě se líbil ten červený.
nevíš jak je velká ta korbička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
4.10.06 11:04

tak tam už doplnili i rozměry korbičky je to 80×33
a červenej bude tak za měsíc, ostatní barvy maji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.10.06 13:24

Já ho v reálu viděla a vypadá fakt skvěle, ale zdálo se mi, že nemá polohování nožiček.Zkoušely jsme to s kamarádkou, ale nenašly jsme to.

• Nahlásit
  • Citovat
247
4.10.06 13:41
Kira12 píše:
Já ho v reálu viděla a vypadá fakt skvěle, ale zdálo se mi, že nemá polohování nožiček.Zkoušely jsme to s kamarádkou, ale nenašly jsme to.

mě se totiž líbí, mysliš, že to vadí hodně, že nemá to poohování?
mě se právě líbí i ten x-lander, ale přítel nechtěl zase drátěný kolečka, a měly by být nafukovací. u nás je dost nerovný terén.
Můžu se ještě zeptat, kde jsi ho viděla. byl to ten twister od baby smile nebo ten galaxy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.10.06 13:51

Mě by to tedy vadilo, kdyby měl mimís nohy při spaní dolů a nemohl se natáhnout.Viděla jsem ho v Mostě modrý, zelený a ještě jednu barvu,ale už si nepamatuju, jaká byla ta třetí.A byl to ten Baby smile Twister

• Nahlásit
  • Citovat
247
5.10.06 10:17

Ahoj tak jsme se včera ptali známý, co prodává kočárky, jaký nám doporčí, jestli ten galaxy nebo x-lander xa a řikala, že babypoint je nic moc tak půjdem do toho x-landru :lol: . U toho twistru mi vadí, že nemá polohování těch nožiček :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama