Nový objev - seznámení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.7.22 12:40

Nový objev- seznámení

Ahojte, chci se zeptat jaký máte názor na psaní s klukem? Musí psát na začátku vždy kluk?
Seznámila jsem se s jedním fajn klukem trávili jsme teď spolu čas a řekl mi že na to psaní moc není. Včera jsme si chvíli psali a pak jsem mu popřála dobrou noc. Zatím dnes žádná zpráva nepozvala jsem se mu a ráda bych ho dnes viděla nevím zda vyčkat na zprávu nebo se ho zeptat zda se dnes nechce sejít. Jaký na to máte názor vy? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
89
7.7.22 12:54

Je to individuální. Většinou je fajn, když je to vyrovnané. Pokud je to například už po třetí co jsem napsala první já, nechám to na něm… Hlavně se nechovat jak vtěrka. Pokud má chlap fakt zájem, bude ti to dávat najevo… Mně trvalo pět let než jsem to konečně pochopila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14882
7.7.22 13:01

Mělo by to být vyrovnané. TJ. jestli jsi mu prvně psala už třeba třikrát, tak bych to nechala na něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8338
7.7.22 13:14

Ahoj,
jak píše @kaja00, je vhodné, aby se z toho nestalo jednostranné uhánění. Ale jinak je fajn, když iniciativní je ta strana, která má co sdělit, nebo pocítí potřebu kontaktu třeba i jen zaslaným smajlíkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 13:24

Tak mi jsme si nepsali jelikoz jsme teď byli často spolu a vcera se sam ozval jestli jsem Ok a napsal tak nenapadne at dorazim ale psala jsem ze neee kdyztak dneska a pak jsem mu poprala dobrou noc říkal mi že na to psani není že je spíš na osobni setkání.

• Citovat
  • Nahlásit
1350
7.7.22 13:24

Nehraj hry a taktiky a normálně mu napiš, když mu chceš něco navrhnout. Aspoň uvidíš, jestli je vstřícný - přijme to nebo třeba navrhne něco jiný den -, nebo naopak odepíše pozítří a neurčitě.

Nějaké vypisování a smajlikovani může být o ničem, to mě taky nebere, ale na tomhle se pozná, jestli a do jaké míry mají oba zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 13:31

Ja jen nechci být taková ta holka ktera se vnucuje neni ani moc online na sociálních sítích a včera mi psal že se nevnucuju, nechci na to ñák spěchat hlavne

• Citovat
  • Nahlásit
3721
7.7.22 13:37

Prší, buď doma :wink:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
7.7.22 13:41
@Anonymní píše:
Tak mi jsme si nepsali jelikoz jsme teď byli často spolu a vcera se sam ozval jestli jsem Ok a napsal tak nenapadne at dorazim ale psala jsem ze neee kdyztak dneska a pak jsem mu poprala dobrou noc říkal mi že na to psani není že je spíš na osobni setkání.

On tě zval včera, tím ti dal najevo zájem, tys nemohla /nechtěla. Dneska bys měla ten zájem opětovat a napsat, že se chceš tedy vidět, jestli se to hodí i jemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21627
7.7.22 14:52

No tak si nevypisujte a normálně si domluvte rande.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat