Nový partner a mimčo

Anonymní
27.3.21 14:46

Nový partner a mimčo

Zdravím,

mám téměř roční holčičku, s jejím tatínkem spolu už dlouho nejsme, bohužel se rozhodl krátce po narození odejít k jine paní. Už delší dobu jsem v kontaktu se svým mnohaletým kamarádem, zatím si jen píšeme a voláme, ale vím, že vždycky jsme se měli moc rádi, ale nikdy do toho nesli, když jsme vždycky měli své vztahy. Teď můžeme a oba se chceme sejit.
Zajímá mě, vy maminky, které máte malé dítě, jak vypadaly vaše začátky s novým partnerem? Je to vůbec reálné? Moje holčička je priorita, občas mamča pohlídá, třeba si zajít na kafe, ale nechci nikdy upřednostnit chlapa, takže trávit cas budeme všichni spolu. Neumím si moc představit jak tohle funguje.. Jinak nehledám malé náhradního tatinka, svého má.
Jak jste to měly? Běžně si třeba nový chlap hrál s vaším mimcem? Jak fungovala rande s menším množstvím času? Nebo chodit všichni společně třeba na procházky?

Vím, že předbíham, spíš jen předběžné zjišťuji

Diky! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
27.3.21 15:14

Když chce chlap smočit, tak si bude vzorně hrát i s tvým dítětem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
27.3.21 15:29

Ja to tedy nezazila, ale znam jednu maminku, ktera to mela podobne a ta to řešila tak, ze kdyz mela rande, tak si proste zaridila hlidani, dite do toho vubec nerahala, trvalo, nez si chlapa privedla domu a seznamila ho se synem. Takze ne, pokud vim, ten chlap ani nemel extra zajem se hned ba zacatku vztahu nejak „zapojovat“ stran ditete, jako randit a u toho mit mimino. To si ani moc nedokazu predstavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
27.3.21 15:32

Tak roční dítě spí po obědě, tak o víkendu na procházku do kočáru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20897
27.3.21 15:37

Většinou první dvě, tři schůzky bez dítěte, a pak už všude s dítětem - to dítě je tvojí neoddělitelnou součástí, pokud tě ten muž chce, tak musí chtít i tvé dítě,
teď se sice nikam nesmí, ale jezdili jsme do zoo, do zookoutků, do heren, do zámeckých parků, na přehradu a tak podobně
pokud jsme šli na ples, na večeři, večírek tak samozřejmě hlídala babička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11625
27.3.21 17:40

Ja bych si nabijece k decku hned netahala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34322
27.3.21 19:37

U tak maleho ditete je to jedno, jak psala stinga, jestli spolu budete chtit travit vic casu nez 3hodinky 1× tydne, tak proste budete randit s miminem :P

Drzim palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7652
27.3.21 19:47

Nevim jak muzi, ale ja bych vazne nebyla nadsena, kdyby sebou partner tahal na kazde rande decko v kocarku. Asi bych mu dala brzy papa, jako teletubbies :mrgreen:, at jsme stylovi. Vztahy maji svou dynamiku a s detmi se zajiste pocita, ale randit hned ve trech by asi daval malokdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:39

Já mám 9 měsíčního syna. S otcem taky nejsme, ale syn svého otce má a můžu říct že skvělého. Jako partner byl na prd, ale jako otec je skvělý.
Začala jsem taky randit a můžu říct, že je to extrémně vyčerpávající. Nedokážu věnovat svůj čas oběma zároveň. Když je syn protivný, tak chci mít na nej klid a v klidu ho utišit/dát spát a né se věnovat návštěvě, takže jsem z toho vždy akorát tak podrážděná a unavená.
Nový “přítel” by s námi chtěl trávit čas, ale já jsem ráda, když syn usne nebo si v klidu hraje a já mám čas pro sebe, takže ho neustále odbývám, že se mi to zrovna nehodí nebo jsem moc unavená, tak ať se staví jindy.
Strašně jsem si chtěla najít někoho dokud je syn malinký aby si lépe zvykl, ale není to tak jednoduché a asi mě brzo čeká rozhovor o tom, že na vztah ještě nejsem připravena a nemám na nej sílu ani čas.
Zároveň mám strach, že si nechám utéct skvělého muže.

• Citovat
  • Nahlásit
20897
27.3.21 21:24
@Lekninka91 píše:
Ja bych si nabijece k decku hned netahala :think:

já nehledám nabíječe, ale partnera pro život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20897
27.3.21 21:24
@ontarova.stara píše:
Nevim jak muzi, ale ja bych vazne nebyla nadsena, kdyby sebou partner tahal na kazde rande decko v kocarku. Asi bych mu dala brzy papa, jako teletubbies :mrgreen:, at jsme stylovi. Vztahy maji svou dynamiku a s detmi se zajiste pocita, ale randit hned ve trech by asi daval malokdo.

chlapi jsou k cizím dětem tolerantnější, než ženy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat