Reklama

Nový výtah do paneláku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leni85
Stálice 54 příspěvků 11.01.18 16:39
Nový výtah do paneláku

Ahoj, měla bych na vás dotaz ohledně výtahů ve vašich panelácích. Momentálně budeme kupovat nový a bude se rozhodovat od jakého výrobce ho pořídíme. Proto bych se na vás chtěla obrátit jestli máte s nějakou firmou dobré/špatné zkušenosti o které byste se podělili? Děkuju :*

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 11.01.18 16:41

V našem vchodě mame dva vytahy. Velky a maly. 13 pater. Firma otis. Vše ok. Máme 6let a bez problémů

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 11.01.18 17:03
@lachtanice86 píše:
V našem vchodě mame dva vytahy. Velky a maly. 13 pater. Firma otis. Vše ok. Máme 6let a bez problémů

Chi, nejsi moje sousedka :palec: Taktez dva vytahy, od Otis. A mozna i dyl jak 6 let.

Japanel
Povídálka 20 příspěvků 11.01.18 17:31

Vymyslicky. Pokud neni a je moznost, rovnou vybudovat zastavku i v nule, aby se do vytahu nemuselo pres zadne schody.

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 11.01.18 18:30

Mame od fy Liftcomp a spokojenost :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8009 příspěvků 11.01.18 18:56

@Leni85 máme od firmy Otis, za mě mohl být větší abych se vešla s kočárkem, ale my si být kupovali, když už byl výtah dávno hotový :)

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 11.01.18 19:29

@Azeretereza já HK

lapagerie
Kecalka 480 příspěvků 12.01.18 10:26

@Leni85 Vypište výběrové řízení, zadejte požadavky a pak vybírejte. U nás se to teď řešilo, nakonec se vybrala jedna místní firma (nicméně výtah jako takový je zahraniční výroby)

Jana852
Stálice 51 příspěvků 12.01.18 17:46

Máme v baráku výtah značky KONE. Za cca 5 let co u náš funguje jsem si nevšimla žádného problému a osobně jsem s ním moc spokojená protože je 100× lepší a bezpečnější než ten co jsme měli předtím :)

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 14.01.18 23:05

U nás Petersik. Vřele a důrazně nedoporučuji. Při výběrku se hledělo bohužel na cenu, tu mají dobrou, o tom žádná. Ale průběh stavby a výsledek katastrofa.

Gabinka24
Povídálka 32 příspěvků 16.01.18 18:27

Taky jsme to asi před půl rokem v baráku řešili :) Nakonec jsme vybrali na základě doporučení firmu Kone. Montáž výtahu proběhla svižně a výtah samotný zatím šlape jak hodinky + je tam dost místa na kola i kočárek, takže za mě 100% spokojenost :palec:

Jana852
Stálice 51 příspěvků 18.01.18 17:39

@Gabinka24 Správná volba :palec: :potlesk: :D Nám ten výtah přímo po známosti vybral soused co dělal montáže výtahů než odešel do důchodu takže na to dohlížel od začátku až do konce. :P

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >