Změna zaměstnavatele

Anonymní
25.5.20 15:24

Nový zaměstnavatel. Prosím pomoct.

Dobrý den.
Měla bych prosbu o radu, protože se absolutně nevyznám. Měním zaměstnavatele a součástí mé práce je také národní bezpečnosti prověrka. Součástí je doložení potvrzení zaměstnavatele o příjmech s uvedením jejich výše po odečtení povinných zákonných odvodů ( čistý příjem ).

Chci se zeptat, jaký je to papír prosím? Zaměstnavatelů jsem měla několik za ty roky, které musím doložit. Zda je to nějaký papír, který mohu mít doma??? A pak ještě v případě evidence na úřadu práce počítám, že stačí doložit evidenci bez nulových příjmu - žádné dávky, podpory.

Našla jsem papír na netu, zda je to ono, co mám doložit???

Prostě nevím.

Děkuji za případné rady a pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5323
25.5.20 15:31
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Měla bych prosbu o radu, protože se absolutně nevyznám. Měním zaměstnavatele a součástí mé práce je také národní bezpečnosti prověrka. Součástí je doložení potvrzení zaměstnavatele o příjmech s uvedením jejich výše po odečtení povinných zákonných odvodů ( čistý příjem ).

Chci se zeptat, jaký je to papír prosím? Zaměstnavatelů jsem měla několik za ty roky, které musím doložit. Zda je to nějaký papír, který mohu mít doma??? A pak ještě v případě evidence na úřadu práce počítám, že stačí doložit evidenci bez nulových příjmu - žádné dávky, podpory.

Našla jsem papír na netu, zda je to ono, co mám doložit???

Prostě nevím.

Děkuji za případné rady a pomoc

Ano, potvrzení o příjmech by jim mělo stačit. Nebo jestli sis podávala sama daňové přiznání, tak pak přiznání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
25.5.20 18:20

Papír, který jsi dávala na obrázku, se standartně zaměstnancům nevystavuje. Možná bude něco uvedeno ve výstupním listě z každého zaměstnání. To nevím, protože jsem roky na jednom místě. Ale třeba u nás se tebou vložený formulář vystavuje a dává pouze těm zaměstnancům, kteří si sami podávají daňové přiznání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
25.5.20 18:23

Hele ještě se zkus podívat na evidenční list pro důchodové pojištění. Tam se uvádí za každý rok denní vyměřovací základ. Ale jestli to finančně odpovídá čistým příjmům, to netuším. A tento list dává zaměstnavatel zaměstnanci pravidelně každý rok, takže bys je měla mít doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama