Zpět na web

  • načítám...

451px-SI_113_B.png

Dobrý den. Měla bych prosbu o radu, protože se absolutně nevyznám. Měním zaměstnavatele a součástí mé práce je také národní bezpečnosti prověrka. Součástí je doložení potvrzení zaměstnavatele o příjmech s uvedením jejich výše po odečtení povinných zákonných odvodů ( čistý příjem ). Chci se zeptat, jaký je to papír prosím? Zaměstnavatelů jsem měla několik za ty roky, které musím doložit. Zda je to nějaký papír, který mohu mít doma??? A pak ještě v případě evidence na úřadu práce počítám, že stačí doložit evidenci bez nulových příjmu - žádné dávky, podpory. Našla jsem papír na netu, zda je to ono, co mám doložit??? Prostě nevím. Děkuji za případné rady a pomoc

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 25.05.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...