NT+ screening Brno Veveří a doprovod

78
20.1.21 05:01

NT+ screening Brno Veveří a doprovod

Ahojte,

nevíte jak je to teď s doprovodem na screening v CPD v Brně na Veveří? Na netu jsem se dočetla, že je to za příplatek- platí to? Děkuji za odpověď. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3337
20.1.21 06:12

Z informací na netu chápu, že doprovod tam může. Už jsi objednaná? Při objednání bych se zeptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
20.1.21 06:54

Před dvěmi týdny to bylo tak, že záleželo na konkrétním doktorovi, jestli to umožnil. Jestli za příplatek - to nevím, já byla bez doprovodu. Většinou chlapi čekali na schodech před nebo někteří před budovou a až se ženská dostala na řadu, tak ho mohla zavolat do ordinace. Nemohl být v čekárně. Jestli ti na tom hodně záleží, tak bych tam zavolala a zeptala se, na recepci jsou hodní a vše ti řeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
20.1.21 08:10

Byla jsem v prosinci. Zavolala jsem si den předem jestli můžu i s doprovodem a ano šlo to. Akorát mě sestřička upozornila, že né každý doktor to dovolí. Nic navíc jsem neplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
20.1.21 08:36

Nemá smysl se ptát tady, to se může vzhledem k opatřením měnit ze dne na den a co vím, tak na Veveří to záleží i na konkrétním doktorovi.
Vezmi telefon a zavolej. Já byla v prosinci na Orlí v Brně a mohl se mnou. Teď půjdeme v únoru a taky si den dva před zavolám, jak to bude aktuálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2871
20.1.21 08:46

Jak píše @LadyLaggg :)
Vpusteni doprovodu si ridi kazdy lekar individualne. Jinak do cekarny jsou vpusteny pouze tehotne, chlapi cekaji za dvermi na chodbe - az jde zena na radu, tak si ho zavola k sobe (pokud ten lekar povoli doprovod).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
20.1.21 09:52

Ok, děkuji… samozřejmě se zeptám, jak tam budu volat, ale chtěla jsem vědět, jestli je to vůbec možné… moc děkuji za odpovědi :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
20.1.21 10:31

Byla jsem v prosinci a v únoru jdu zase. Záleží na konkrétním doktorovi, zda pouští doprovod. Zavolej tam, zjisti je komu jsi objednana a jestli pouští doprovody. Mne takhle v prosinci řekli že prostě pouští jeden doprovod, aniž by vedela sestřička ke komu jsem objednaná a samozrejme moje Dr zrovna doprovody nebrala, takže si manžel bral volno zbytečně :cert:
V únoru jsem si priplatila 500 a jdu v sobotu dopoledne a doprovod mám za ten příplatek jistý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
20.1.21 11:21

Ahoj, ja byla v prosinci u Dr. Vlašína na odběru plodové vody. Za doprovod jsme neplatili jsme nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat