Čerstvé těhotenství - termín porodu říjen 2021

986
18.1.21 22:37

Čerstvé těhotenství

Ahojky jsou tady maminky které teď nedavno našly //na testu? Ja našla druhou čarku ve čtvrtek…chcete se pridat do skupinky? Na FCB? Budu rada :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
19.1.21 15:53

Ahojky:-)
Já zítra (ne)očekávám MS a modlím se aby nepřišla :?
Moc bych si přála říjnové miminko.
Zatím se necítím dobře, bříško bolí a dnes se mi objevilo lehounké růžové špinění. Tak když potvora do zítra nepříjde, tak pak testnu.
Gratuluji ke dvěma čárkám!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 16:01

Ahojky, já měla termín menstruace včera a nedorazila a mám pozitivní test :) Zítra budu volat k doktorovi. Radši zavolám dříve prodělala jsem loni 2 potraty, tak snad bude už vše ok. Držím ti také palce ať je vše ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.21 16:04

@Mončíí92 a jaké jsi měla příznaky jestli se mohu zeptat?:-)) Určitě bude vše ok, uvidíš!! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 16:14

@Tynkakr no brněji mě bradavky a to je zatím asi vše. A u tebe? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
19.1.21 16:30
@Mončíí92 píše:
Ahojky, já měla termín menstruace včera a nedorazila a mám pozitivní test :) Zítra budu volat k doktorovi. Radši zavolám dříve prodělala jsem loni 2 potraty, tak snad bude už vše ok. Držím ti také palce ať je vše ok :)

Nemusíte volat dříve. Pokud by něco nebylo ok, tak tomu doktor nemá jak zabránit, aby k potratu zase nedošlo… Ale držím palce, aby to tentokrát bylo ok ;) do třetice všeho dobrého :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 18:27

Ahoj holky, dnes mám již pár týdnů do porodu. Ale tenkrát když jsme zjistili druhou čárku na testu předcházelo tomu lehounké růžové špinění. Bolesti jako před nastávající MS. Po zkušenostech co jsem se dočetla na internetu vše nasvědčovalo těhotenství. Po X neúspěšných měsících, kdy vždy byla jen jedna čárka, jsem tomu vůbec nedávala naději. Ale nakonec se nám poštěstilo a teď už se moc těšíme na naší malou holčičku a počítáme každý den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.21 19:38

@Mončíí92
Já poslední týden furt jen jím :oops:
Najím se a za 20min mi kručí v břiše :lol:.. Ale jinak se cítím stejně jako před MS. Občasná bolest břicha, přecitlivělá nálada atd:) Dnes bylo lehounké špinění. Tak uvidíme.. Zítra nebo pozítří udělám test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.21 19:39

@Ztracenka1
To je krásný! Moc gratuluji, také bych si přála princeznu, nebo princátko.. to je jedno :srdce: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 19:42

@Tynkakr A termín menstruace si měla kdy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.21 19:45

@Mončíí92
Mám zítra :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 19:53

@Tynkakr tak snad bude vše v pořádku 8) držím moc palce ;) jinak by to bylo tvé první děťátko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.1.21 19:57

Zdravím, já teprve čekám na ovulaci..minulý měsíc se nezadařilo, tak uvidíme, jak to dopadne tento měsíc :roll: Jinak přeji všem snažilkám, ať se zadaří :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.21 20:01

@Mončíí92 děkuji:) Ano bylo by to první. Ty už doma špunta máš? Nebo by to taky bylo první?
@Pavla.Ot93 Děkujeme a také přejeme ať se zadaří :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 20:12

@Tynkakr nene nemám právě. Když by to vyšlo, tak také první :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat