NT screening Praha-Bulovka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24Martina
20.3.12 18:00

NT screening Praha-Bulovka

Ahoj :mavam: ,
chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá zkušenosti s NT screeningem na Bulovce. V pondělí se tam chystám, tak abych věděla na co se mám připravit :oops: . Když jsem tam volala, tak mi bylo řečeno, že neobjednávají a že mám dorazit mezi 7-9. Krev i utz mi udělají najednou. Bývá tam hodně lidí? A co výsledky? Ty budou kdy?
Děkuju moc za odpovědi, tohle vše je pro mě poprvé, tak jsem z toho taková vyjukaná :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
721
20.3.12 18:42

Ahoj,já tam byla a jde to tam rychle ale na UZ sem teda byla objednaná až asi za 14dní a vysledky odběrů mi řekli při tom UZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
20.3.12 18:51
niky-1 píše:
Ahoj,já tam byla a jde to tam rychle ale na UZ sem teda byla objednaná až asi za 14dní a vysledky odběrů mi řekli při tom UZ

A v kolikátým jsi byla týdnu? Já budu v pondělí 12+4.

• Citovat
  • Nahlásit
721
20.3.12 19:01

v době odběru 10+2 a při UZ 12+4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
20.3.12 19:13

Byla jsem asi před třemi týdny na krvi, v domnění, že stejně jako před minule udělají vše najednou, ale na ultrazvuk mě objednali až za týden. Celkové výsledky dostaneš při ultrazvuku, kdyby byla krev v nepořádku, což prý nebývá, volají do konce týdne. Velice milá doktorka na ultrazvuku, vysvětlí, ukáže, teď dokonce na ultrazvuk i objednávají na určitý čas, takže se tolik nečeká. Cena bohužel 1000 korun (před dvěma lety zdarma v rámci nějakého grantu), ale někde to bývá ještě dražší. Možná ohledně té krve je tam dobré být trochu dřív, rychle jsou tak první tři, další holky pak docela dlouho čekaly, ale to je asi i o náhodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
20.3.12 19:14
niky-1 píše:
v době odběru 10+2 a při UZ 12+4

Já tam volala když jsem byla přesně 10tt a právě mi řekli, že to uděláme potom všechno najednou. Snad to půjde, to by mi to asi jinak neřikali. Akorát teda budu asi čekat na ty výsledky. Nebo mi utz udělají ten další týden, to budu 13+4. Ach jo, já se dr. na nic nezeptám a pak tady plašim :zed: , ale díky moc za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
24Martina
20.3.12 19:17
kat124 píše:
Byla jsem asi před třemi týdny na krvi, v domnění, že stejně jako před minule udělají vše najednou, ale na ultrazvuk mě objednali až za týden. Celkové výsledky dostaneš při ultrazvuku, kdyby byla krev v nepořádku, což prý nebývá, volají do konce týdne. Velice milá doktorka na ultrazvuku, vysvětlí, ukáže, teď dokonce na ultrazvuk i objednávají na určitý čas, takže se tolik nečeká. Cena bohužel 1000 korun (před dvěma lety zdarma v rámci nějakého grantu), ale někde to bývá ještě dražší. Možná ohledně té krve je tam dobré být trochu dřív, rychle jsou tak první tři, další holky pak docela dlouho čekaly, ale to je asi i o náhodě ;)

A není pozdě jít na krev ve 12+4tt? O penězích vím, s tím počítám.

• Citovat
  • Nahlásit
721
20.3.12 19:27

myslím že ti to udělají najednou ale z vysledkama teda nevim ty krevní asi hned nebudou.Pozdě určitě neni je tam nějaky rozmezí kdy na to jit. Já teda nic neplatila 8o

Příspěvek upraven 20.03.12 v 19:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
20.3.12 19:29
niky-1 píše:
myslím že ti to udělají najednou ale z vysledkama teda nevim ty krevní asi hned nebudou. Pozdě určitě neni je tam nějaky rozmezí kdy na to jit. Já teda nic neplatila 8o

Mě to řikali o těch penězích když jsem tam volala a mají to i na netu. Já se těšim na fotku, žádnou ještě nemám, můj dr.nemá tiskárnu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
721
20.3.12 19:32
24Martina píše:
niky-1 píše:
myslím že ti to udělají najednou ale z vysledkama teda nevim ty krevní asi hned nebudou. Pozdě určitě neni je tam nějaky rozmezí kdy na to jit. Já teda nic neplatila 8o
Mě to řikali o těch penězích když jsem tam volala a mají to i na netu. Já se těšim na fotku, žádnou ještě nemám, můj dr.nemá tiskárnu :roll:

Tak to nevim ja tam byla v září a nic neplatila. Foto je za 150kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
20.3.12 19:33
niky-1 píše:
24Martina píše:
niky-1 píše:
Mě to řikali o těch penězích když jsem tam volala a mají to i na netu. Já se těšim na fotku, žádnou ještě nemám, můj dr.nemá tiskárnu :roll:
Tak to nevim ja tam byla v září a nic neplatila. Foto je za 150kč

Já jsem někde četla, že dřív to bylo zadarmo, páč měli nějaké dotace. teď je asi už nemají, tak se musí platit :(

• Citovat
  • Nahlásit
322
20.3.12 19:33
24Martina píše:
kat124 píše:
Byla jsem asi před třemi týdny na krvi, v domnění, že stejně jako před minule udělají vše najednou, ale na ultrazvuk mě objednali až za týden. Celkové výsledky dostaneš při ultrazvuku, kdyby byla krev v nepořádku, což prý nebývá, volají do konce týdne. Velice milá doktorka na ultrazvuku, vysvětlí, ukáže, teď dokonce na ultrazvuk i objednávají na určitý čas, takže se tolik nečeká. Cena bohužel 1000 korun (před dvěma lety zdarma v rámci nějakého grantu), ale někde to bývá ještě dražší. Možná ohledně té krve je tam dobré být trochu dřív, rychle jsou tak první tři, další holky pak docela dlouho čekaly, ale to je asi i o náhodě ;)

Na krvi jsem byla 12+0, na ultrazvuku 13+0. zkus popř. zavolat na tohle číslo, to je doufám na bulovku přímo na krev : 266083250

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
20.3.12 19:36
kat124 píše:
24Martina píše:
kat124 píše:
Na krvi jsem byla 12+0, na ultrazvuku 13+0. zkus popř. zavolat na tohle číslo, to je doufám na bulovku přímo na krev : 266083250

Děkuju :) . Já tam v pondělí ráno přiběhnu a uvidíme :)

• Citovat
  • Nahlásit
721
20.3.12 19:37
24Martina píše:
niky-1 píše:
24Martina píše:
niky-1 píše:
Tak to nevim ja tam byla v září a nic neplatila. Foto je za 150kč
Já jsem někde četla, že dřív to bylo zadarmo, páč měli nějaké dotace. teď je asi už nemají, tak se musí platit :(

aha no vidíš to, to sem netušila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
25.3.12 11:12

Ještě jeden dotázek - kde to tam na té bulovce je? Mají tam budovu gynekologie tak tam dělají odběry i utz? :oops: :oops: Chci tam být ještě před 7, tak ať to tam nehledám :oops: .

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat